Şimdi Ara

i20 1.2 d-cvvt lpg dönüşümü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
1
Favori
20.604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hiçbir sıkıntı oluşturmaz. hatta daha iyi. alır almaz taktır. lpg markası önemli değil hepsi aynı teknolojiyi yakaladı sıralı sistemlerde. ben atiker kullanıyorum. paran cebinde kalır hem.

lpg de sıkıntı yaşayan arkadaşın bahtı karaymış.

yağ tavsiyemde mobil 5-30 dur. bende randımanı müthiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Breathe78

hiçbir sıkıntı oluşturmaz. hatta daha iyi. alır almaz taktır. lpg markası önemli değil hepsi aynı teknolojiyi yakaladı sıralı sistemlerde. ben atiker kullanıyorum. paran cebinde kalır hem.

lpg de sıkıntı yaşayan arkadaşın bahtı karaymış.

yağ tavsiyemde mobil 5-30 dur. bende randımanı müthiş.

Garantisi bozuluyor mu?
  • mustafay87 M kullanıcısına yanıt
    tabi ki bozuluyor. 5 yıllık garanti bitiyor.
  • Dun bayii ile konuştum. Sadece lpgnin ulaştığı kısımların garantisi bittiğini söylediler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mustafay87 M kullanıcısına yanıt
    bunu bende şimdi sizden öğrendim. teşekkür ederim

syg.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zaramnahya

selam.. ben 7000 km de taktırdım yaklasık olarak.. şuan tam 20bindeyim.. çok şükür saat gibi çalışıyor. atiker taktırdım ben.. lakin herkesin tavsiyesi brc, seçim senin.. ben bir daha arac alırsam brc taktıracagım, atikerden sıkıntım oldugu icin degil sadece otomobil firmalarıda brc tavsiye ettigi icin..

aracınız ne durumda acaba son durum nedir
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    Araç şuan 57700 km de, saat gibi tıkır tıkır çalışıyor maaşallah.. Bakımları aksatmadan düzenli olarak yaptırıyorum, sadece lpg göstergesi bozuldu 30 liraya değiştirdim o kadar..
  • quote:

Araç şuan 57700 km de, saat gibi tıkır tıkır çalışıyor maaşallah.. Bakımları aksatmadan düzenli olarak yaptırıyorum, sadece lpg göstergesi bozuldu 30 liraya değiştirdim o kadar..

sevındım gerçekten yıllardır binmişsiniz tertemiz. şuanki yakıt kuruş bazında kaçta seyrediyor
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    şuan yakıtı indirimli günlere denk getirip opetten 2,31 e alıyorum 20-21 kuruş arası yakıyor.. bu arada bende ilk verilere göz gezdirdim de 3 sene geçmiş hala lpg fiyatları aynı hatta bi ara 3 lirayı görmüş.. Benzine mazota göre çok avantajlı..
    Lpg ile yaklaşık 50000km yapmışım, benzinde 35 kuruş yakan araç 20 kuruş yaktıgına göre 7500 lira civarı tasarrufum olmuş, bi de şuanki fiyatlarla benzinde muhtemelen 40 kuruş yakar heralde :)
  • quote:

şuan yakıtı indirimli günlere denk getirip opetten 2,31 e alıyorum 20-21 kuruş arası yakıyor.. bu arada bende ilk verilere göz gezdirdim de 3 sene geçmiş hala lpg fiyatları aynı hatta bi ara 3 lirayı görmüş.. Benzine mazota göre çok avantajlı..
    Lpg ile yaklaşık 50000km yapmışım, benzinde 35 kuruş yakan araç 20 kuruş yaktıgına göre 7500 lira civarı tasarrufum olmuş, bi de şuanki fiyatlarla benzinde muhtemelen 40 kuruş yakar heralde :)

aynen öyle iyi açıklamışsınız. teşekkürler keyifli sürüşler
  • quote:

Merhaba bilgiler için tesekkur ederim Allah kaza bela vermesin. Lpg kitini marka model olarak tam bilgisini verebilir misiniz? Yakin zamanda taktirmayi düşünüyorum kısmet olursa. Benzinde şehir içi 36 kuruş yakiyor benim araç.

• zip_oguz Z kullanıcısına yanıt
    Amin Allah razı olsun, Rabbim kimseye kaza bela vermesin..

Atiker marka kullanıyorum model hatırlamıyorum.. istanbul da bağcılar güngören sanayi sitesinde kasım usta var ona taktırdım. Servise de sürekli oraya gidiyorum şu ana kadar gayet memnunum, çok şükür herhangi bir sıkıntı çıkartmadı..
  • Araç muayenede stepneye konan tank kabul oluyor mu? Bazı düzenlemeler geldi çünkü...

• nexomer N kullanıcısına yanıt
    kabul oluyor o konuda bir düzenleme yok diye biliyorum. düzenlemelerin bir çoğu lpg kullananların hayatını kolaylaştıracak yönde, mmo zorunluluğu kalktı vs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaramnahya -- 9 Ağustos 2017; 14:53:18 >
  • iyi günler
    aracınız için tavsiye edeceğim aracınızda garantisini bozmucak 5 yıla kadar motor ve lpg garantili landirenzo dur 2012 yılından bu yana hyundaı araçlarda landirenzo markamızı motor garantili olarak kullanmaktayız aracınıza yağlama sistemli olarak montaj yapılır %50 civarında tasarruf sağlarsınız çekiş performans kaybıda yaşamazsınız iyi bir işçilik cok önemlidir tabi o yüzden montaj yapılacak yerde önemlidir.
  • OPEL OPAN LANDİRENZO kullanıcısına yanıt
    iyi günler, iyi güzel diyorsunuz da, bende ilk taktırırken çok markayı araştırmıştım. Bildiğim kadarıyla landirenzo bunların içinde en pahalısıydı, üstelik yağlamalı sistemi tavsiye ediyorsunuz burda en önemli kriter fiyat oluyor tabiki. Bhasettiğiniz sistemin maliyeti nedir onuda söylermisiniz. Malum bu aracı almamızın sebebi fiyatının düşük olması, bahsettiğiniz sisteme para vermek yerine aynı aracın dizeline yönelmek bence daha makul sanki..
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    iyi günler
    landirenzo yağlama sistemli 5 yıl lpg ve motor garantili olarak 2850+590:3440 tl nakit fiyatı mevcuttur.
  • OPEL OPAN LANDİRENZO kullanıcısına yanıt
    iyi günler, amacım polemiğe girmek değil lakin bu fiyat daha üst segment araçlarda tercih sebebi olabilir doğrudur. Ancak B segmenti araçlar 3.500 lira vermektense üzerine 1.500-2.000 daha ekleyip aynı aracın dizeline yönelir düye düşünüyorum. Burda amacım sisteminizi eleştirmek değil, kaldı ki kia sportage jeepinde sizin kitinizi kullanan arkadaşım var ve çok memnun, yanlız dediğim gibi üst segment araçlarda tercih sebebi olacaktır daha ziyade. i20 için lüks kaçıyor..
  • zaramnahya Z kullanıcısına yanıt
    iyi günler tekrar
    i20 1,2 benzinli manuel ile 1,4 dizel manuel arasında suan yaklaşık 12,000 tl fiyat farkı var zaten dizelde otomotik seçenegi yok 2017 modellerde listesinde tabi bir tercihtir suan dizel litresi 4,65tl civarında dizelde böyle giderse benzini yakalıcak teşekkürler
  • Ya bu araçlar çok mu yakıyor alasım var 1.2d-cvvt olan bir araç var senede 10bn yaparım en fazla cokmu yakıtı var bınların çekişi nasıl.lpg olmıcak aracta

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.