Şimdi Ara

I--Sapphire Radeon R9 280X Toxic İncelemesi--I (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
3
Favori
7.478
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dekstop's surgeon

quote:

Orijinalden alıntı: gtx295

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ilker179

quote:

2245metin, Metro Last Light zaten en ağır grafikli oyunlardan birisi.Aldığım değerler normal.

Redstone, Müsait olunca bakacağım mutlaka

ilker179, tasarımı çok güzel.Performans olarak daha önde ve iyi bir GPU gelirse 1300 MHZ çekirdek hızlarına kada gelebilmekte.Ayrıca Asus`larda artifacts sorunu Toxic`lere göre çok daha fazla.Yani seni uğraştırabilir.Garantisi de sakat şu sıralar sanırım.

Tekrardan teşekkür ediyorum. Karar verdim, Sapphire alıyorum. Yarın gidip sorayım bakalım. :) :)

Bekliyoruz

Bir yanlisiniz var orada sistemin çektiği gücü gösteriyor. Yani ekran kartı 360w çekmiyor yanlişlik olmuş düzeltin derim

Konuyu açalı 1 aydan fazla oldu.Yeni farkettim vallahi

Teşekkürler uyarı için müsait bir zamanımda onu da düzelteceğim kusura bakmayın

rica ederim. Bazı arkadaşlar yanlış anlıyabilir ondan r9 290 lı sistem bile max 450 w çekiyor overclock lu birşekilde.:) yabancı forumlarda 480w power ile kullanan çok insan var kaliteli oldugu sürece sorun olmuyor. incelemenizde ayrı güzel. kart güzel dying light oyununu bekliyorum kısmetse güzel bir zombi oyunu

bilğilendirme:2 eylül itibari ile alınan Amd Radeon grafik kartlarında 31 ocak'a kadar geçerli oyun hediye ediyorlar kampanya bitimi 31 ocak yanlış anlaşılmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EA6F8F78B -- 20 Eylül 2014; 22:50:52 >

• İyi dilekleriniz için teşekkürler.Allah razı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• DeviL's,Hayırlı teskereler kardeş

Redstone,Akıllarda kalıcı bişey olsun dedim,doğru seçim demek ki
    Bir süre sonra değiştiririm muhtemelen

gtx295,güncelledim.İncelemeye yazdım mı ben oyun tarihlerini,onu bile unutum arada 1 ay zaman geçmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnqelTR -- 21 Eylül 2014; 15:27:29 >
  • Teşekkürler.Allah razı olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Akıllarda kalıcı bir şey ama, daha güzel avatarlar bulabileceğini düşünüyorum.

En azından senden beklediğim bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R£DSTON£

Akıllarda kalıcı bir şey ama, daha güzel avatarlar bulabileceğini düşünüyorum.

En azından senden beklediğim bu.

Nasıl şimdiki
  • Gayet bilgilendirici bir yazı olmuş; elinize sağlık.

Kullanmaya vakit bulamadığım sevgili kartımın incelemesini de bir ay gecikmeli olarak görüyorum. 9XX serisi yüzünden elden çıkarmayı düşünüyorum; ancak o LED görüntüsü yüzünden ayrılmaya içim elvermiyor.

I--Sapphire Radeon R9 280X Toxic İncelemesi--I

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müddeiumumi -- 21 Eylül 2014; 20:37:24 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Feanor Tasartir

Gayet bilgilendirici bir yazı olmuş; elinize sağlık.

Kullanmaya vakit bulamadığım sevgili kartımın incelemesini de bir ay gecikmeli olarak görüyorum. 9XX serisi yüzünden elden çıkarmayı düşünüyorum; ancak o LED görüntüsü yüzünden ayrılmaya içim elvermiyor.

I--Sapphire Radeon R9 280X Toxic İncelemesi--I

Teşekkür ederim güzel yorumun için
    LEDleri oldukça hoş ben de bayılıyorum ama Maxwell GTX970 de geçilecek kart yani,değer diyorum buna

• Orijinal tasarım mı ?

Gerçi öyle olmasa da güzel bence.

Yani diğerine göre daha oturaklı bir avatar. Neyse istersen özelden devam edelim, konun kirlenmesin.

• quote:

Orijinal tasarım mı ?

Gerçi öyle olmasa da güzel bence.

Yani diğerine göre daha oturaklı bir avatar. Neyse istersen özelden devam edelim, konun kirlenmesin.

Peki
  • Cok başarılı ve özverili bir inceleme olmuş..

• quote:

Orijinalden alıntı: zebede

Cok başarılı ve özverili bir inceleme olmuş..

Teşekkür ederim,ilk incelemem henüz,başarılı olup,sizlere bilgi verebildiysem ne mutlu bana ,

• watch dogs da aynı ayarlar bende oynanmayacak kadar düşük fps aldı. catalyst driver 14.7 ondan mı acep.

6300fx 4500MHZ
    8gb ram
    gigabyte 3X 280X 1100/1500
    Samsung SSD
  • hitman kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

İşlemci kaynaklı olabilir muhtemelen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitman

watch dogs da aynı ayarlar bende oynanmayacak kadar düşük fps aldı. catalyst driver 14.7 ondan mı acep.

6300fx 4500MHZ
    8gb ram
    gigabyte 3X 280X 1100/1500
    Samsung SSD

Gogabyte 3X yaziyor hic ihtimal vermiyorum ama umarim 3 way SLI yapmamışsındır

Ve F6300`e 4.5 GHZ yetebiliyor da yetmeyebiliyor da R9 280X için.Diğer oyunlarda mesela BF4 Multide filan sorun yoksa kullanmaya devam et.

14.4,13.12,14.6 filan hepsini dene bence.Ama olmuyorsa fazla zorlama çünkü oyun da sıkıntı var,ben çok uğraştım 15 fps`den yukarı çıkmak için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnqelTR -- 24 Eylül 2014; 17:46:48 >

• WINDFORCE 3X' i kastetmiş.
  • quote:

WINDFORCE 3X' i kastetmiş.

Şimdi oldu

Bu arada 3way SLi demişim ne oluyor banaa
    Kusura bakmayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnqelTR -- 24 Eylül 2014; 17:56:07 >

• Selam herkese bişey sorcam,biosntuşuyla ilgili başka bir yerde bu yorumu buldum doğrumudur dicektim
    'Birinde kart sessiz çalışıyor:fanlar düşük devirde dönüyor,ısınınca saat hızı düşüyor.Diğerinde ise fan devrini yükselterek soğutuyor kartı yanlış hatırlamıyorsam'
    Benim kullanımıma yönelikmi onu merak ediyorumda oyüzden soruyorum arkdaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebede

Selam herkese bişey sorcam,biosntuşuyla ilgili başka bir yerde bu yorumu buldum doğrumudur dicektim
    'Birinde kart sessiz çalışıyor:fanlar düşük devirde dönüyor,ısınınca saat hızı düşüyor.Diğerinde ise fan devrini yükselterek soğutuyor kartı yanlış hatırlamıyorsam'
    Benim kullanımıma yönelikmi onu merak ediyorumda oyüzden soruyorum arkdaşlar

O konuda hiçbir fark gözlemlemedim.

• Merhaba, inceleme ve açıklamalarınız harika olmuş ellerinize sağlık.

Bende aynı kartı kullanıyorum ancak bir kaç sorum olacak. Dün assassin's creed unity oynarken artifact sorunu yaşadım ancak oyunu kapatıp açtığım zaman oyundaki aynı mekanda o hatayı bir daha almadım. Bu hatanın arada bir olması normalmidir? Birde Amd catalyst control center üzerinden Gpu saati ayarını 1150mhz'den 1500mhzye, Güç limiti ayarınıda +%50ye aldım. Oyunları açtığımda bir süre sonra görüntü gidiyor yada bazı ağır (crysis3-farcry4 gibi) oyunlarda görüntü hiç gelmiyor bilgisayar donup kalıyor. Reset attığımda ise normal masaüstü kullanımımda görüntü var sadece oyunlarda bu hatayı alıyorum. Daha önce sapphire hd7850 dual-x oc serisini kullanıyordum, hız ayarını sona vermeme rağmen böyle bi hatayla karşılaşmıyordum. Sizce servise göndermelimiyim?

Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The.ApoLLo -- 30 Kasım 2014; 12:39:29 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.