Şimdi Ara

I--Sapphire Radeon R9 280X Toxic İncelemesi--I (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
3
Favori
7.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Beyler bişey soracam.2.toxit için kaç watlık psu gerekiyor bilgisi olan varmı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zebede

Beyler bişey soracam.2.toxit için kaç watlık psu gerekiyor bilgisi olan varmı?

Kaliteli.bir 850W`lık PSU önerimdir
    Ama elinde 750W varsa ve kaliteliyse o da pek sorun oluşturmaz ama sürekli yük altında çalışacagından PSU`nun ömrü kısalacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hay maşallah o nasıl bir kasadır öyle, yazın mini buzdolabı olarak kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnqelTR

quote:

Ama elinde 750W varsa ve kaliteliyse o da pek sorun oluşturmaz ama sürekli yük altında çalışacagından PSU`nun ömrü kısalacaktır.

Sağol dostum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AnqelTR

quote:

Sağol dostum

Rica ederim.

• selam arkadaslar.
    ben 2.Sapphire Radeon R9 280X Toxic aldım 1000watt psu ile cross fire yapmak istiyordum.(14gb 1600ram var)
    catalist centerda crossfire etkinleştir yapıyorum fakat kartlardan biri nin led ısıgı sönüyor fanları duruyor ve güç tuketimide sıfır görünüyor...
    neyi yanlış yapıyor olabilirim bir fikri olan varmı
  • Bu karttaki BIOS tuşu tam olarak ne işe yarıyor? 2. BIOS'a geçmek için sanırım ama bunun bize ne faydası olacak? O BIOS tuşundaki ışık sönük vaziyette durmasıyla yanması arasında fark varmı hangi şekilde kullanalım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

Bu karttaki BIOS tuşu tam olarak ne işe yarıyor? 2. BIOS'a geçmek için sanırım ama bunun bize ne faydası olacak? O BIOS tuşundaki ışık sönük vaziyette durmasıyla yanması arasında fark varmı hangi şekilde kullanalım?

Eğer biosu kendine göre özelleştirmediysen ki bunu çoğu kullanıcı bilmiyor,ikisi arasındaki tek fark yanan Ledin sana vermiş olduğu haz

Yani bios degistirmen vs gerekirse tus ne durumda olursa olsun bir kere daha basip diger biosa gecirmen haricinde yapacagin bir sey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• AnqelTR kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkürler. Nasıl gireceğiz BIOS'a peki? Bakalım neleri özelleştirebiliyoruz.
  • quote:

Bilgilendirme için teşekkürler. Nasıl gireceğiz BIOS'a peki? Bakalım neleri özelleştirebiliyoruz.

Bu bios genelde Overclock çılgınlarının kullandığı bir yer,ben girdim ama pek anladiğimi soyleyemem yanni ekran kartina zarar vermeden kapattim o menuyu.Size de önermem.

Oraya ise bir cesit dosya var onu Usb`ye boot ediyorsunuz su an aklimda degil adi,biostan oraya ulasiyorsunuz ama dedigim gibi onermem benim de bu konu ile ilgili bildigim çok fazla şey yok.Normal overclock yapan bizler için de gerekli olmayan bir yer.verdigim 1 2 saatime bile degmedi heralde diye dusunuyorum

• AnqelTR kullanıcısına yanıt
    O halde merak edilecek bir durum yok. Mavi mavi yansın ozaman Vakit ayırdığınız için teşekkürler.
  • quote:

O halde merak edilecek bir durum yok. Mavi mavi yansın ozaman Vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Önemli değil her zaman

• Bu kartın ikinci elini buldum ama alınır mı hala emin değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: Okanduman

Bu kartın ikinci elini buldum ama alınır mı hala emin değilim
    2 yıldır kullanmıyorum dostum bilmiyorum ama hala iş görecektir

Tabii ki senin ne beklediğine de bağlı

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.