Şimdi Ara

I PHONE UM KOMPLE KAPANDI!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
19.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • niye böyle bizi korkutuyor anlamıyorum.Allahtan bana şaka yapmadı iphone
  • Arkadaşlar denemediğim şey kalmadı. Olay gününden şuana kadar tam 4 gün geçti cihaz hala tepki vermiyor. Ne yapazağımı bir türlü bilemedim. Cidden insanın içi öyle bir cız ediyor ki ancak başına gelen bilir. Umarım kimsenin böyle bir durum başına gelmez :( Şarj olurken oldu acaba diyorum ters birşey oldu da kısa devre falan mı yaptı anlayamadım yaaaaa. Aletin içi de açılamıyor bir parça değişecek olsa nasıl olacak diye kara kara düşünüyorum :(
  • bazen oluyo yav. Bizim arkadaşınkide tuşlarına bastık açılmadı filan biraz bekledik 10 dakka sonra denedik açıldı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: egeli25

Arkadaşlar denemediğim şey kalmadı. Olay gününden şuana kadar tam 4 gün geçti cihaz hala tepki vermiyor. Ne yapazağımı bir türlü bilemedim. Cidden insanın içi öyle bir cız ediyor ki ancak başına gelen bilir. Umarım kimsenin böyle bir durum başına gelmez :( Şarj olurken oldu acaba diyorum ters birşey oldu da kısa devre falan mı yaptı anlayamadım yaaaaa. Aletin içi de açılamıyor bir parça değişecek olsa nasıl olacak diye kara kara düşünüyorum :(

seni anlayabiliyorum çünkü bizim başımızda da aynı dert var.aldık arkadaş bir tane ama garip bi şekilde ana ekranda kitlendi kaldı neyi denediysekte açılmadı napacağız hiç bilmiyorum.
  • iPhone'u power kablosunu prize takip 4-5 dakika bekledikten sonra iki tusa birden basili tutarak deneyin. Prize takili olacak, burasi onemli!
  • denedim kardes prize de taktım bilgisayara da olmuyor o sekilde
  • b,lg,sayara bağlı iiken power ve home tuşuna basın..10 sn kadar..ekran karardıktan sonra power tuşunu bırakın home tuşuna basılı kalsın..ama PC ye bağlı olmak koşulu ile..ben bu şekilde cihazı mezardan çıkarttım çok korktum ama olmuştu..dene istersen..
  • sarj olurken bozulması garip sorun software olmuyabilir...
  • bende şarj olurken olduğundan içinde herhangi bir kısadevre olup olmamasından şüpheleniyorum. içini de açamıyoruz bırak içini açmayı eğer öyleyse yapacak adam da yoktur TR de sanırım
  • selam, ayni olay benimde basima geldi sorunu cozebildin mi acaba? Benim iphone'um da kapandi bende sarj ediyordum. Sarj %10 yazdi tam sarja taktim gitti.
  • bu tarz sorun sanırım eski versiyonların genelinde var. Açılan bi dava üzerine iphone 1.1.3 de bu sorunu gdermiş. BU tarz bi sorunu olan varsa hiç acılmayacağına 1.1.3 e yükseltsin ve yeni versiyonun kırılmasını beklesin derim. Ama bu da çözüm olmuyorsa türkiyede de servisler var.
  • yabancı bir forumda okudum bazen 2 dk bile basmak gerekebiliyormuş power ve home butonlarına ama sonunda çalışıyormuş bunu deneyin zaten yapacak başka da bir çaremiz yok değil mi ama
  • xman958 'in dediği gibi
    iPhone'u power kablosunu prize takip 4-5 dakika bekledikten sonra iki tusa birden basili tutarak deneyin. Prize takili olacak, burasi onemli!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Iphone u şarjda 1 saat kadar beklettim 2düğmeye 15 er sn ye kadar aynı anda basınca şarj göstergesi açıldı. Sonra tekrar kapatıp açtığımda iphone
    'm açıldı. OHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
  • arkadaşım niye bunu konuyu hortlatarak herkese açıklama gereyi duydun acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyondream

Yok suum

Abi imza da niye "mrcn" yazıyor ya kıllandım?
  • Arkadaşlar birkaç gün önce iphone 3 gs aldım, bugün şarjda takılı iken kendiliğinden kapandı. Ancak teknisyen bir arkadaşım power ve giriş tuşuna 15 saniye kadar birlikte basılı tuttu ve alet açıldı, boşuna korkmuşum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parisli

Arkadaşlar birkaç gün önce iphone 3 gs aldım, bugün şarjda takılı iken kendiliğinden kapandı. Ancak teknisyen bir arkadaşım power ve giriş tuşuna 15 saniye kadar birlikte basılı tuttu ve alet açıldı, boşuna korkmuşum.

iyi güzel de 3 sene öncenin konusunu hortlatmana gerek yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: ecerr

yaaaa gavurun aleti bilgisayara bağladım birden açıldı ekranı , sonra bi baktım elma sonrada pin istiyo:)) bide normal telefon olsa pili çıkar tak düzelir, bunu bide yekpare yapmışlar insanın siniri bozuluyo resmen.

Süpersin ya Gavurun aleti

• quote:

Orijinalden alıntı: technical death metal

quote:

Orijinalden alıntı: parisli

Arkadaşlar birkaç gün önce iphone 3 gs aldım, bugün şarjda takılı iken kendiliğinden kapandı. Ancak teknisyen bir arkadaşım power ve giriş tuşuna 15 saniye kadar birlikte basılı tuttu ve alet açıldı, boşuna korkmuşum.

iyi güzel de 3 sene öncenin konusunu hortlatmana gerek yoktu

Bu arada yeni farkettim tarihe bakmamışım Arkadaşın mesajını da yeni gördüm... Geçmiş olsun kardeş...

• merhaba arkadaslar bende de aynı sorun oldu ya ne yaptıysam olmadı ıphone 2g var bnde sınır oldum dedıklerınızı yaptım resım cıktı rusca brseyler yazıyr galıba anlamadım yardım edersınz sevınrım saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.