Şimdi Ara

I PHONE UM KOMPLE KAPANDI!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
0
Favori
19.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beyler bendede aynı sorun oldu home ve on butonuna 16 saniye basılı tuttum açıldı. bazen böle saçmalık yapıyo bu cihazlar korkuyosunuz ama korhuyacağınıza bu sorunu düzeltmeyi çalışın eğer haylada açılmıyosa yha cıhazın ana kartı yanmıştır yada onun gibi bişey olmuştur
  • Ohhh dunya varmısss yaa :) aynı kapanma sorunu bndede oldu sabahtan berı ugrasıorum beklıyorum belkı kendı acılır dıe yok sagına soluna tıklıorum sallıorum belkı duzelır dıe ne alakaysa :)) yok dedım napayım garantıye gotureyım yarın kısmet bı yazayım nete dedım burda cevabını buldum allah hepınızden razı olsun ıkı tusa bastım acıldı kendı nıe bole seler yapıosa bılmeyen bırı olsa goturcek garantıye yazık yaaa
  • hadi bende hortlatıyorum konuyu bugün benimde başıma geldi.Power ve home tuşuna bastım 10 sn açıldı sonra bi baktım telefonda fotolar bölümünde icloud diye bi bölüm çıkmış neden yaptı bunu çok merak ediyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakoben1907

hadi bende hortlatıyorum konuyu bugün benimde başıma geldi.Power ve home tuşuna bastım 10 sn açıldı sonra bi baktım telefonda fotolar bölümünde icloud diye bi bölüm çıkmış neden yaptı bunu çok merak ediyorum...

Çok fena gülesim geldi. yazılımınız 5.01'e güncellenmiş.

• efsane nir hortlama vakasi goruyorum :) ilk mesaj 2007:)
  • ingiltereden iphone 3 getirtmiştim. güncelleme yapıyım dedim telefon felç.. napacağım?.. pasaport a daha önceden işliydi zaten.yardımcı olun.. bu telefonla başım dertte..
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Açıldı yani benimki gibi? Sorun yok di mi

1.0.2 versiyon benim acaba yazılımsal bi hata mı var da dellendi böyle...

Hortlamış ama komik geliyor şimdi. 1.0.2 versiyonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: effem

quote:

Orijinalden alıntı: PlutosDaddy

Açıldı yani benimki gibi? Sorun yok di mi

1.0.2 versiyon benim acaba yazılımsal bi hata mı var da dellendi böyle...

Hortlamış ama komik geliyor şimdi. 1.0.2 versiyonu

Hemde fena hortlamış

• yine bir hortlama mesajıdır...

19 Kasım 2007'den günümüze :P sloganıyla ve an itibariyle (26 Haziran 2013 ) son sürümü (6.1.3) te aynı hatayla karşı karşıyayız. iPhone nin böylesine önemli bir hatayı 6 yıldır çözememesi büyük bir hayal kırıklığıdır. şuan telefon sadece şarj da iken açılıyor ama şebeke vs çekmiyor şarjdan çekince kapanıyor hemen...
  • quote:

Orijinalden alıntı: SA(^_^)Mi

yine bir hortlama mesajıdır...

19 Kasım 2007'den günümüze :P sloganıyla ve an itibariyle (26 Haziran 2013 ) son sürümü (6.1.3) te aynı hatayla karşı karşıyayız. iPhone nin böylesine önemli bir hatayı 6 yıldır çözememesi büyük bir hayal kırıklığıdır. şuan telefon sadece şarj da iken açılıyor ama şebeke vs çekmiyor şarjdan çekince kapanıyor hemen...

telefon simkilitli mi
    bataryada sıkıntı olabilir
    dfu moda alın restore edin
    değişik çözümler var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• GuKaMa kullanıcısına yanıt
    önerin için teşekkürler. şarjda iken home tuşu ile açma tuşuyla açtım düzeldi. benim isytanım ilk iPhone den beri olayı çözememeleri zaten artık satmayı düşünüyorum iPhone un sadece adı var başka bi işe yaramaz ;)
  • neden birleşik yazmadın ki
  • Arkadaşlar bende aynı sorunu yaşadım sonra ıphone'nın arkasına iki
    kez vurdum sonra ıphone açıldı nasıl oldu anlamıyorum
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.