Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6.646
Cevap
58
Favori
816.575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tamam abıcım sagol benımıkı bugun bı gelsın bakalım nasıl ona gore hareket ederız.senın o zaten benım oncekı arabadakı gıbı gostergelı sadece gostergeyı arkaya koymuslar
  • hmzycl kardeş ama sırf ıkazlı olan ben ce cok işe yaramaz siz iyi duşünün bence benimkine yakın bir şey alın cunku park esnasında daha kullanışlı olacağını tahmin ediyorum tabi son söz yine senin
  • zaten ses ıkazlı olanın calısma sıstemını gormek ıcın once onu sıparıs ettım baktım hakıkaten bana cevap vermıyor gerı verıp dıgerını alabılıyorum degıstırırım o zaman.gostergelı ıstememe sebebım gostergesını orjınal bıcımde koyacak yer olmadıgı tercıh etmemıstım.ama seslı olanda tahmınım cok basıt degıldır.ılk basta ses yavas yavas cıkıyordur yaklastıkca ses yogunlasıyordur sıfır noktasında dırek calmaya baslıyordur kı senınkının ses ıkazıda boyle olması lazım dıye tahmın edıyorum eger bu sekıldeyse benım ısımı gorecektır
  • Bu sensörleri gövde rengine boyatmak hassasiyeti etkiliyor mu acaba? gövde rengi olursa, tabi bir de sensör aralıkları eşit olursa yeme de yanında yat

quote:

Orjinalden alıntı: esen38

buyur kardeş
     »» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü

• quote:

Orjinalden alıntı: cmert

Bu sensörleri gövde rengine boyatmak hassasiyeti etkiliyor mu acaba? gövde rengi olursa, tabi bir de sensör aralıkları eşit olursa yeme de yanında yat

Bazı modellerde etkılıyor bazı modellerde etkılemıyor benımkınde boyama fark etmezse ben boyatacam zaten.ınt sıtelerınde boyanabılır falan dıye ayrı satılıyor ama buyuk ıhtımalle fark edıyor dıye tahmın edıyorum
  • aynen soyledigin gibi

quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

zaten ses ıkazlı olanın calısma sıstemını gormek ıcın once onu sıparıs ettım baktım hakıkaten bana cevap vermıyor gerı verıp dıgerını alabılıyorum degıstırırım o zaman.gostergelı ıstememe sebebım gostergesını orjınal bıcımde koyacak yer olmadıgı tercıh etmemıstım.ama seslı olanda tahmınım cok basıt degıldır.ılk basta ses yavas yavas cıkıyordur yaklastıkca ses yogunlasıyordur sıfır noktasında dırek calmaya baslıyordur kı senınkının ses ıkazıda boyle olması lazım dıye tahmın edıyorum eger bu sekıldeyse benım ısımı gorecektır
  • Benım aractakı Oscar marka Hepsiburada. com dan Cylone marka ıstemıstım ellerınde kalmamıs Oscar gondermısler gercı ısıklı ve seslı ıkazı var Cylone ıle aynı ozllıklere sahıp.Yaklastıkca ses sevıyesı artıyor 30 cm kalınca sureklı ses verıyor ve ekranda da mesafeyı gosterıyor. Sensorlerı servıste boyattım 25 ytl ye orjınal gıbı oldu hıc bellı degıl.
  • hamza abi bizdede takılı metre göstergeli dikiz aynasında
    ama şu anda bir arıza var ve R'ye takıldığında sürekli ötüyor hafta sonu babam baktıracak
  • arkadaşlar accent admire 1.3 lpg ve park sensörlü 65000 deki araç ne kadara gider???
  • quote:

Orjinalden alıntı: r-o-d

arkadaşlar accent admire 1.3 lpg ve park sensörlü 65000 deki araç ne kadara gider???

kaç model? Boya darbe var mı?
  • 2005 model aracımın aküsü evvelsi gün 8-10 dk farların açık kalmasından ötürü bitti durdugu yerde..neyse ittik çalıştırdık..bugun de ızgaralıga ışık takılırken akuye bağlanan ışık yuzunden yıne bitti...değişecem aküyü ama sizlere soriim dedim...3 sene akü için yeter mı..değişmeyen var mı halen?ben mı geç kaldım yoksa..

bu arada ön ızgaralıga taktırdıgım ışıgın resmını çekebılırsem koyacam burayaa....
  • 2004 babam değiştirmeyi düşünüyor eğer iyi bir araba denk gelirse değiştirecek daha acelemiz yok
    quote:

Orjinalden alıntı: hakan_80

quote:

Orjinalden alıntı: r-o-d

arkadaşlar accent admire 1.3 lpg ve park sensörlü 65000 deki araç ne kadara gider???

kaç model? Boya darbe var mı?
  • Arkadaşlar Park Sensoru Olayı Tamamdır Getiren Arkadaş Gostergeli Getirmiş Kalmamış Gostergesiz.Bugun Boyattım ve Taktım Gusel Oldu Buyrun Sizde Bakın

• Guzel olmuş kardeş allah kazasız belasız bimek nasıp etsin
  • Sağol Abicim Allah Razı Olsun.Sende Boyatsan Sensörleri Daha Güzel Dururdu.
  • hamza abi güzel olmuş
    hayırlı olsun
  • Sağol Orhun Kardeşim
  • Hayırlı olsun Hamza abi güzel olmuş. Senin dükkan neredeydi abi?
  • arkadaşlar ben hala resim yükleyemiyorum bu işin sırrını bilen bir anlatsın
  • Request object error 'ASP 0104 : 80004005'

Operation not Allowed

D:\WWW\RESIM_DONANIMHABER_COM\HTTP\UPLOAD\../js/PGDUpload.asp, line 167
    resim yükleyeceğim zaman bu ikaz çıkıyor
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.