Şimdi Ara

»» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.646
Cevap
58
Favori
816.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla yaptığınız değişiklikleri hayranlıkla izliyorum, aracınıza çok iyi bakıyorsunuz. Sade ve yerinde değişiklikler... Araba alacak olsam mutlaka kapınızı çalardım

Birde jantlar hoş olmuş ama bana 1.5 ve 1.6 ların orjinal jant kapaklarına yakın modeller daha hoş geliyor. Zaten jant kapaklarımız o kadar şıkki değiştirmeye kıyamıyor insan

quote:

Orjinalden alıntı: hmzycl

slm arkadaslar gunaydın.arabama celık jant taktırdım bı arkadasın zoru ıle uygunda aldık fıyatını yok dıyemedım taktırdım bakın bakalım begenecekmısınız

• hmzycl kardeş vallaha o fiyatlara bizede bulsan bizde alsak kardeş cıkma tekerle jant alıyorsun cıkma jant alıyorsun vallahi ben gercek soyluyorum bu fiyatlara temiz bulabilirsen bende alayım
  • hamza abi jantlar süper olmuş accentede çok iyi bakıyorsun arabayı çok güzel yapmışsın abi....
  • quote:

Orjinalden alıntı: cmert

Valla yaptığınız değişiklikleri hayranlıkla izliyorum, aracınıza çok iyi bakıyorsunuz. Sade ve yerinde değişiklikler... Araba alacak olsam mutlaka kapınızı çalardım

Birde jantlar hoş olmuş ama bana 1.5 ve 1.6 ların orjinal jant kapaklarına yakın modeller daha hoş geliyor. Zaten jant kapaklarımız o kadar şıkki değiştirmeye kıyamıyor insan

Çok tsk ederım mert kardeş begendıgıne cok sevındım.ben arabamı cok sevıyorum ve dedıgın gıbı yerınde ve sade degısıklerıde cok sevıyorum.arabanın kucucuk bı problemı olsun benım ıcım hıc rahat etmez onun ıcın arabayla cok ılgılenıyorum ve bır cok seyıde kendı ellerımle yapıyorum.

• quote:

Orjinalden alıntı: esen38

hmzycl kardeş vallaha o fiyatlara bizede bulsan bizde alsak kardeş cıkma tekerle jant alıyorsun cıkma jant alıyorsun vallahi ben gercek soyluyorum bu fiyatlara temiz bulabilirsen bende alayım

Tsk ler esen.ben oto yedek parcacıyım onun ıcın cevre bıraz genıs sektorde bırde ınt.falan cok gezınıyorum boyle ıkıncı el satan sıtelerı falan arastırmacı olmamın faydaları heralde.aynı jatların ben sıfırını 375 ytl ye alabılıyordum (direk toptancısından)ama almadım neden nerdesınz gerek duymadım cunku aldıgım jantların sıfırdan farkı yok.ama pıyasada perakende fıyatı 520-530 cıvarında jantların.bu tarz bı jant duserse benım aldıgım yere haber verırım sana almak ıstersen fıyatı ıle bırlıkte soylerım.senın arac 13 mu 14 mu ona gore bakayım yada sen ne ıstıyorsun onu soyle ona gore aklımda olsun dusunce ben sana derım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 18 Aralık 2008; 16:39:24 >

• quote:

Orjinalden alıntı: r-o-d

hamza abi jantlar süper olmuş accentede çok iyi bakıyorsun arabayı çok güzel yapmışsın abi....

sagol orhun kardeşim
  • hmzycl 13 jant ama temiz lastikle olursa 14 de olur sizin mekan nerde

quote:

quote:

hmzycl kardeş vallaha o fiyatlara bizede bulsan bizde alsak kardeş cıkma tekerle jant alıyorsun cıkma jant alıyorsun vallahi ben gercek soyluyorum bu fiyatlara temiz bulabilirsen bende alayım

Tsk ler esen.ben oto yedek parcacıyım onun ıcın cevre bıraz genıs sektorde bırde ınt.falan cok gezınıyorum boyle ıkıncı el satan sıtelerı falan arastırmacı olmamın faydaları heralde.aynı jatların ben sıfırını 375 ytl ye alabılıyordum (direk toptancısından)ama almadım neden nerdesınz gerek duymadım cunku aldıgım jantların sıfırdan farkı yok.ama pıyasada perakende fıyatı 520-530 cıvarında jantların.bu tarz bı jant duserse benım aldıgım yere haber verırım sana almak ıstersen fıyatı ıle bırlıkte soylerım.senın arac 13 mu 14 mu ona gore bakayım yada sen ne ıstıyorsun onu soyle ona gore aklımda olsun dusunce ben sana derım

• sen bul ben ordan aldırırım zaman ayırdıgın için ve ilgin den dolayı teşekkur ederim
    ben çorluda otouryorum ama istanbulda yakınım cok

quote:

ist sultancıftlıgı'ndeyim ben
  • quote:

sen bul ben ordan aldırırım zaman ayırdıgın için ve ilgin den dolayı teşekkur ederim

quote:

okey abıcım sen merak etme duserse jant lastık adamla anlasırsak hıc bır sey esırgemem merak etme
  • her şey için simdiden teşekkurler

quote:

quote:

sen bul ben ordan aldırırım zaman ayırdıgın için ve ilgin den dolayı teşekkur ederim

quote:

okey abıcım sen merak etme duserse jant lastık adamla anlasırsak hıc bır sey esırgemem merak etme
  • arkadasar grupta arabasına park sensoru takan yada taktıran varmı ben sıparıs verdım yarın gelecek ama takmadan once detaylı resımler ve bılgı almak ıstıyorum eger aracında sensor olan varsa bana yardımcı olursa sevınırım
  • Sensör hangi marka,mesafeyi gosteren ısıklı sensorlerdenmı?eger oyleyse ısıklı gostergeyı dıkız aynasının uzerıne yerlestırsınler dıkız aynasına bakarken mesafeyıde gormus olursun 25-30 dkde ıslemı yapıyoprlar ben 2yıl once taktırmstım 30 ytl işcilik almıslardı.
  • takma ıslemını kendım yapacam gosterge yok zaten sadece seslı uyarı verenını sıparıs verdım.gostergelı olanı daha oncekı aracıma takmıstım gostergesı hıc hosuma gıtmemıstı onun ıcın bu sefer gostergesız ıstedım bakalım gelsın hosuma gıtmezse takmam zaten degıstırırım.kendı toptancıma sıparıs ettım ınt.falan degıl yanı.fıyatı da 35 ytl falan
  • hmzycl kardeş gunaydın benim aracta ben aldıgımda vardı gayat guzel ve işe yarıyor ben size resimlerini atarım 1-1,5 saat içinde. benimkinde arka camın ortasında ışıklı led var hemde sesli ikaz var ...

quote:

takma ıslemını kendım yapacam gosterge yok zaten sadece seslı uyarı verenını sıparıs verdım.gostergelı olanı daha oncekı aracıma takmıstım gostergesı hıc hosuma gıtmemıstı onun ıcın bu sefer gostergesız ıstedım bakalım gelsın hosuma gıtmezse takmam zaten degıstırırım.kendı toptancıma sıparıs ettım ınt.falan degıl yanı.fıyatı da 35 ytl falan
  • quote:

hmzycl kardeş gunaydın benim aracta ben aldıgımda vardı gayat guzel ve işe yarıyor ben size resimlerini atarım 1-1,5 saat içinde. benimkinde arka camın ortasında ışıklı led var hemde sesli ikaz var ...

Gunaydın.Tsk Ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 19 Aralık 2008; 10:33:58 >
  • buyur kardeş
     »» ı|[ HYUNDAI ACCENT ADMIRE ]|ı Kullanıcıları Kulübü
  • bunlar devamı

• Resımler ıcın tsk ederım.bu arka camdakı dalga ne ıse yarıyor abıcım soylermısın
  • Ben arabayı park ederken arkasını bı turlu ayarlamaya alısamadım yanasırken ayarlayamadımmı arkaya baktırıyorum bırısıne adam bana gel gel dıyor ama bana kalsa az kaldı vurdum arkadakı arabaya bı turlu ayarlayamıyorum onun ıcın bana sart oldu bu park sensoru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hmzycl -- 19 Aralık 2008; 11:23:18 >
  • O dalga ne ısemi yarıyor soyle anlatayım bu dalgada 3 tane sag tarafı 3 tane de sol tarfı gösteren led gosterge var geri geri gelirken herhangi bir nesneye yaklaşmaya başladımı hem seli hem ışıklı uyarıyor ışık baş sarı yanıyor nesneye yaklaştıkca kırmızıya dönüyor 1 veya 2 kırmızıda durman lazım ben anca bu kafar yorumlaya bilmdim takıldıgın yer varsa tekrar sora bilirsin

quote:

Resımler ıcın tsk ederım.bu arka camdakı dalga ne ıse yarıyor abıcım soylermısın
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.