Şimdi Ara

i 3470 tümleşik ekran kartıyla flash vidolar buzlu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar 3470 işlemci aldım entegre ekran kartını kullanıyorum hd 2500 ancak şöyle bir sorun var flash videolar buzlu olarak oynatıyor yani hiç bişi anlaşılmıyor bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden tşkler
    adobe günceldir

• hd 2500 için driver yüklü mü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet yüklü malesef cözemedim sebebini
  • ilginç ya youtube de 240p acılıyor normal 360p 480p ve yukarısında sacmalıyor
  • youtube.com/html5 adresine giderek join html5 trial yazisina tiklayin ve tekrar deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ANIL_00

youtube.com/html5 adresine giderek join html5 trial yazisina tiklayin ve tekrar deneyin.

sanırım bu sadece youtube deki videolar için çözum tşk ederim orası olucak ama asıl amacım yabancı dizi izleyebilmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: flexnacht

quote:

Orijinalden alıntı: ANIL_00

youtube.com/html5 adresine giderek join html5 trial yazisina tiklayin ve tekrar deneyin.

sanırım bu sadece youtube deki videolar için çözum tşk ederim orası olucak ama asıl amacım yabancı dizi izleyebilmek

Diger siteler icinse onceki surumlerinden birini yukleyerek deneyin, verdigim linkte onceki surumleri bulabilirsiniz.http://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven93 -- 30 Eylül 2012; 21:00:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• maalesef intel tümleşik ekran kartları gif animasyonlar için tasarlanmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: byrd

maalesef intel tümleşik ekran kartları gif animasyonlar için tasarlanmış

yani izleyemiucem ölemidir ayıp intel ayıp ya ilk defa böyle bişi duydum
  • Buzlu için bi ss varmı , görüntü çok flu mu o şekilde mi?
  • ses var ancak görüntü buzlu hareket var ancak herhangi bir şekilde bişi anlaşılmıyor sanki buzlu camın arkadasından izliyorum hiç bişi belli değil
  • Grafik ayarlarından herşeyi default a alıp denedin miydi? image enhancement vs. kapatarak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rubisco

Grafik ayarlarından herşeyi default a alıp denedin miydi? image enhancement vs. kapatarak.

arkadaşım herşey default ta zaten image enhancement ayarıda göremedim meüde yoktu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.