Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (383. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.390
Cevap
221
Favori
1.004.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Selamlar zaten 17 jant ve kışlık lastik kullanıyorum.Konfor konusunda haklısın ama 2 litre farka katılmıyorum imkansız.Şehiriçi 6.5 iken imkansız 4.5 a düşmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dr112 -- 3 Nisan 2020; 20:36:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese merhaba sayın forum üyeleri; 2012 yılından beridir sıfır km satın aldığım hyundai ix35 1.6 gdi style plus kullanıcısıyım. Kısmetse bu yaz aracımı 2016-2017 model hyundai tucson 1.6 t-gdi elit 4*4 ile değiştirmek istiyorum. Kullanıcıları araç hakkında olumlu olumsuz fikirlerini beyan ederse sevinirim.

• beyler selamlar,

benim bakım günüm 17 nisan.

bu süreçte servise gitmezsek sıkıntı çıkar mı?

telefonla aradığımda mücbir sebeplerden ötürü 3 ay ya da 3000 km (emin değilim km) opsiyon tanıyoruz dedi.

zaten araç garajda yatıyo dedim. o zaman korkmayın dedi.

peki sizce durum nedir? malum burası Türkiye
  • emreglry E kullanıcısına yanıt
    Yakın arkadaşım 2 ix35 1.6 Gdi eskitti, son ix35 i makyajlı kasa otomatik vitesti.

Bende 2017 de sıfır aldığım 4x4 1.6 Tgdi var, 51.000km ye geldi.

Ix35 den sonra en büyük fark performans, bariz fark var, sürüş kalitesi ve performans ile güncel teknolojileri ix35 den sonra hoşunuza gidecektir, şuana kadar olumsuzluk yaşamadım ancak çift kavrama otomatik şanzımanın genel olarak sorunsuz bir araç olan Tucson' un belki de akla gelen ilk zayıf halkası olduğu söylenebilir.

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Öncelikle vermiş olduğunuz yanıt için çok teşekkür ederim. Peki; genel olarak çift kavrama şanzımanın sorunsuz olduğunu biliyorum. Bu araçta kullanılan çift kavrama şanzımanda ne gibi olumsuzluklar var ?

Çok yoğun trafikte uzun süre düşük hız ortalamaları içerisindeki dur kalklarda veya çok dik yokuşlarda sıklıkla ileri/geri dur kalklar yapıldığında, yine ağırlıklı olarak dip gaz kalkışlarda veya zorlu arazi kullanımlarımda kalkışlarda titreşim ile belli olan arızalar görülebiliyor, bu arıza dönemini daha erkene çekmek ya da daha ileri ertelemek kullanıcının elinde olan bir durum, bir nevi acemi bir sürücünün aracının debriyaj balatasının erkenden bitmesi gibi, henüz 20.000km de arıza yapan da var, 100.000km yi geçip sorun yaşamayan da var, ben 51.000km ye geldim henüz bir sorun yok misal.

Anlıyorum hocam. O zaman benim yaşadığım yer itibariyle hiç sorun olacağa benzemiyor. Çünkü Edremit körfezindeyim ve burada trafik diye birşey yok desem yeridir. Zaten aracı sıkıştırarak da kullanan bir insan değilimdir. Aynı şekilde araziye de sokmayı düşünmüyorum. Düzgün ve bakımlı bir tucson ile biraz da şansım yaver giderse umarım bir sorun yaşamayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreglry -- 6 Nisan 2020; 0:49:47 >
    Ben de Edremit' teyim.

Öyle mi :) belki de tanışıyoruzdur. Malumunuz Edremit küçük yer

Olabilir :)
    Güre'de çalışıyorum. Siz?

Altınoluk’tayım bende. Edremit’te iş yerim var.

• merhaba,
    bu araçla kia sportage arasındaki fark nedir?
    her bişeyi aynı. yani neden birini ötekine tercih edeyim.
    önceliğim konfor odaklı. Ailemle binicem.
  • jubeii kullanıcısına yanıt
    Özellik ve donanım bildiğim kadarı ile aynı benim tucson almamdaki sebep kianın tipini beğenmemem ve zannedersem kianın içi siyah tucsonun içi krem rengi...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selam, hepinize öncelikle sağlıklı günler dilerim.

Bildiğiniz gibi Tucson araçlarımızın tekerlerin üzerindeki gövde bağlantı kısımları siyah renk plastik. Güneşe uzun süre maruz kalınca zamanla zarar görebilir diye düşünüyorum. Bu kısımları koruyucu ile korumak gerekir, vinil koruma konusunda bilgi sahibi arkadaşlar ne tür ve ne marka koruyucu kullanmak gerek bizi bilgilendirebilir mi?

Teşekkür ederim, emniyetli sürüşler.

• fezabey kullanıcısına yanıt
    Selam.
    Araçlarımda uzun zamandır dediğiniz aksamlar için Würth plastik koruyucu ve Sonax deri losyonu kullanıyorum, tavsiye ederim.

• Cevabınız için teşekkür ederim, ben de internette Türkçe ve İngilizce olarak biraz araştırma yaptım. Liqui Moly marka plastik derin bakım ürününü sipariş verdim. Tecrübelerimi buradan tekrar paylaşırım. Diğer arkadaşlarımıza katkımız olur umarım.

• Arkadaşlar merhaba;
    TUCSON aracınızın tüm aydınlatma ürünlerini Photon markası uygulanmış hali, HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)

Ürünler
    Kısa Photon Milestone Limited Edition H7
    Uzun Photon Milestone HB3 9005
    Sis Photon Mono H8
    Plaka T10 Photon PH7023
    Geri vites T15 PH7018

ürünler hakkında daha detaylı bilgi ve satın almak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler, yada direk buradan link paylaşmamda sorun yoksa paylaşabilirim.

• gameeover G kullanıcısına yanıt
    Maşallah çok güzel duruyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: gocabolulu

Maşallah çok güzel duruyor...
    Teşekkür ederim, müşterimizin arabası, daha detaylı resim ve video istedim ama henüz göndermedi,
    forum kullanıcılarına özel kampanya yapmak isterim, bu konu ile ilgili benimle iletişime geçebilir mi yöneticiler?
  • Merhaba arkadaşlar 2020 model elite plus model 4x4 ile ilgileniyorum araştırma aşamasındayım ne dersiniz sizce fiyatına göre alınabilecek bir araçmıdır ? Birde çukurlara falan girdiğimizde içeride çok hissettiriyor mu acaba ? Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 381382383384385
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.