Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (382. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9.388
Cevap
221
Favori
1.004.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2020 Tucson navigasyon gücellemesini nasıl yapabilirim acaba?
  • leafblower L kullanıcısına yanıt
    Forumda konusu geçmişti serviste yapılıyor sanırım.Aracınız sıfır ise ilk güncelleme ücretsiz sonrakiler ücretli diye okumuştum yanlış hatırlamıyorsam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leafblower L kullanıcısına yanıt
    Servisle bir ara konuşmuştum. Garanti süresi boyunca güncellemeyi ücretsiz yapıyoruz gibi birşey demişlerdi. Randevu alıp gelirseniz yardımcı oluruz diyorlardı.

Henüz fırsatım olmadı servise götürmeye. Bu şekilde halledebilirseniz bilgi paylaşırsanız sevinirim. Ben de halledersem bilgilendiririm.

Selamlar

• Selamlar bugün servisteydim birsey sormaya gitmiştim arabaya motorla ilgili bir güncelleme yaptılar.Neyle ilgili oldugunu sorduğumda motorla ilgili güncelleme dediler haberiniz olsun.(araç 3000 kmde)

• quote:

Orijinalden alıntı: dr112

Selamlar bugün servisteydim birsey sormaya gitmiştim arabaya motorla ilgili bir güncelleme yaptılar.Neyle ilgili oldugunu sorduğumda motorla ilgili güncelleme dediler haberiniz olsun.(araç 3000 kmde)
    Evet daha önce de konusu geçmişti sanırım. Ecu güncellemesi gibi birşeydi herhalde. Güncellemeye çağırmıyorlar ama gidince destek oluyorlar. Elzem bişey değil galiba.

Güncelleme sonrası motor çekişi ile ilgili bir değişiklik oldu mu?

• Maverick_77 kullanıcısına yanıt
    Selamlar, güncellemeden sonra motor çekişi bir tık daha arttı gibi geldi bana.
  • 2018 tuscon elit Tdi yeni kasa aracım hız sabitleyicisini yapamıyorum yardımcı olursansnız memnun kalırım

• dr112 kullanıcısına yanıt
    Yakıtta bi fark oldumu acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gocabolulu G kullanıcısına yanıt
    Selamlar yakıtı takip ediyorum biraz takip edeyim verileri buraya yazarım.

• merhaba bende 1.6 crd elit dizel otomatik tusconumla aranıza katılmış bulunuyorum sizden bir ricam olacak araç takıt değerleri ve şanzuman motor performansı hakkında bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  • Merhabalar öncelikle tüm arkadaşlara kazasız sürüşler dilerim. 2016 tucson elit plus araç sahibiyim bu gün şehirler arası yolculuk yaparken multimedyam belkide 10 kez kendi kendine kapanıp açıldı. Aracı park edip 5 saat sonra tekrar kontrol ettiğimde bir sürü normal çalışıp yine kapanıp açılma tekerrür etti. Araç garantim devam ediyor servisi aradım randevu verdi önümüzdeki haftaya böyle bir sorunla karşışaşan arkadaşlar varmıdır? Varsa nasıl halledilebilir servis söküp multimedya firmasına yolladıklarını söyledi şimdiden çok teşekkürler kazasız sürüşler diliyorum

• anatoliawind67 A kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen garantisi bitmiştir... 2 Yıl diye biliyorum MM nın garantisini...
    Reset tuşu ile resetleyin önce isterseniz. Olmadı gidersiniz servise.

• Servis garanti devam ediyorum diye sordu devam ettiğini söyledim 5yıl 2021 de doluyor. Onunla ilgili bir sorun söylemedi. Randevu verdi haftaya bu arada Reset tuşu nerede ?

• merhaba arkadaşlar cumartesi günü aracımın ilk bakımını yaptırdım ,navigasyon güncellemesini sordum yapılmayacakmı diye son yapılan güncellemede sorun çıkmış ,zannedersem donma falan yapıyormuş yeni bir güncellme gelecekmiş 1-2 ay içinde ozaman yaparız dedi haberiniz olsun . yeni güncellme yapanlarda sorun çıkarsa bundandır yani bilginize.
  • panhandler kullanıcısına yanıt
    Ecu güncelleme yapılıyormuş sizin araca yaptılarmı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar mm sağ alt köşesinde Reset tuşu var öneriyi sunan arkadaşa ayrıca teşekkür ederim 😊 şuan sorun çözüldü. Muhtemelen yazılımsal bir sorun. Yinede temkinliyim tekerrür edebilir, şayet multimedyada benim gibi sorun yalanlar olursa servise gitmeden reset işlemini yapsınlar,

• sizin oralara corona ugramadi belliki :) biz bildigin hapisteyiz araba yatiyor bir haftadir
  • servis günü yaklaşanlar ne yapcak beyler?
  • gocabolulu G kullanıcısına yanıt
    Selamlar ecu motor güncellemesinden sonra yaklaşık 15 gündür takip edilen yakıtta bir değişiklik olmadı.Şehiriçi. yol bilgisayarı 6.2-6,4 lt/100 km arasında geziyor.+ kışlık lastiklerle.En kısa zamanda yazlık lastiklere geçiş yapmayı planlıyorum.Yazlık lastiklerle biraz daha aşağılara ineceğimi umuyorum.
    Saygılarımla

• dr112 kullanıcısına yanıt
    Hocam jantlari 17 ye gecmenizi tavsiye ederim inanin 2 litre fark etti bende ve inanilmaz bir sekilde konfor geldi araca yanaklarda biraz kalin araba kendi geldi resmen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 380381382383384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.