Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.389
Cevap
221
Favori
1.004.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
75. Sırada  bugün en iyi #12
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: subie

Xv en üst donanımlı fiyatını yazarak fiyat kıyaslaması yapılacaksa Tuscon 1,6 en üst donanımlı 114 bin tl olan fiyatına bakmak gerekir o zaman, fark 20 bin tl, turbo ve sınıf farkı var.

Benzer özellikteki araçların fiyatlarına bakalım;

Tuscon 2.0 crdi 170 bin tl.
    Forester 2.0 tdi 143 bin tl.
    Kuga 2.0 cdi 147 bin tl.

Fark ortalama 25 bin tl.

Fark ettiysen 2.0 CRD yok muamelesi görüyor zaten bu fiyattan, herkez GDI ve T-GDI modelini diğer araçlarla kıyaslıyor
  • amadeus99 A kullanıcısına yanıt
    Hayır öyle demiyorum, hasanoglanli'nın örnek verdiği Xv ile Tuscon fiyat kıyaslamasına cevap olarak en üst donanımlı fiyatlarının göz önüne alınmasını ve ek olarak %90 ötv'li benzer özelliklerde araçların fiyat farkına dikkat çekmek istedim. Sonuçta Tuscon lansmanı fiyatları bayağı abartılı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gerçekten güzel araç

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Hayır öyle demiyorum, hasanoglanli'nın örnek verdiği Xv ile Tuscon fiyat kıyaslamasına cevap olarak en üst donanımlı fiyatlarının göz önüne alınmasını ve ek olarak %90 ötv'li benzer özelliklerde araçların fiyat farkına dikkat çekmek istedim. Sonuçta Tuscon lansmanı fiyatları bayağı abartılı.

işte ona gerçekten katılıyorum. kuga veya yakıt önemli ise x-trail ya da 1.2 qq daha mantıklı bir seçim şu anda.
  • Aslında 4*4 Turbo olarak en yakın rakip Kuga.
    Boyutları bırakırsak donanım fiyat ve sağlamlık olarak hangisi sizce?

Kuga selective 99.000 küsür TL
    Tucson Elite 104.000 TL

Bu ikisini donanım olarak kıyaslarken neye bakmak lazım acaba?
  • quote:

Xv en üst donanımlı fiyatını yazarak fiyat kıyaslaması yapılacaksa Tuscon 1,6 en üst donanımlı 114 bin tl olan fiyatına bakmak gerekir o zaman, fark 20 bin tl, turbo ve sınıf farkı var.

Benzer özellikteki araçların fiyatlarına bakalım;

Tuscon 2.0 crdi 170 bin tl.
    Forester 2.0 tdi 143 bin tl.
    Kuga 2.0 cdi 147 bin tl.

Fark ortalama 25 bin tl.

XVnin Premium'unda sunroof deri koltuk elekteikli koltuk ve anahtarsız çalıştırma var.
    Bu donanımın karşılığı Tucsonda Elite paket.
    Artı olarak Tucson Cam tavan, tavan rayı turbo motor ve 19" janta sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Carsever -- 4 Eylül 2015; 13:33:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdf

Aslında 4*4 Turbo olarak en yakın rakip Kuga.

Tucson Elite 104.000 TL

Valla sadece dış görüntü bile yeter bence tusconu seçmek için kuga kötü bir tasarım
  • quote:

Tucson Elite 104.000 TL

hyundai daha doludur. kuga'da belli şeyler zaten yok, örneğin elektrikli koltuk v.b. zenon için falan ise tekno paket almaz zorundasın.

kuga kendi aracım tuscon'u denemedim,kuga bence fiyatına göre çok iyi bir araç yakıt hariç, tuscon ile birlikte deneyip hoşuna gideni almak en mantıklısı.

kuga için f/p aracı titanium+ cam tavan artı dışarıdan takılan navi. 93'e falan alınır son zamdan sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Tucson Elite 104.000 TL

hyundai daha doludur. kuga'da belli şeyler zaten yok, örneğin elektrikli koltuk v.b. zenon için falan ise tekno paket almaz zorundasın.

kuga kendi aracım tuscon'u denemedim,kuga bence fiyatına göre çok iyi bir araç yakıt hariç, tuscon ile birlikte deneyip hoşuna gideni almak en mantıklısı.

kuga için f/p aracı titanium+ cam tavan artı dışarıdan takılan navi. 93'e falan alınır son zamdan sonra.

Şehir içi yoğun trafikte kaç yakıyor acaba aracınız?

• Yarından itibaren millet test etmeye başlayınca, hastası olup, 3üne 5 ine bakmadan alıcak.

Zaten öyle bir piyasaki, Mayıs Haziran ayında araç alımını erteleyenler şuan kara kara düşünüyor, kafadan %7-12 arası bir artış oldu.

İnsanlarda "her geçen gün araç fiyatlarının artacağı psikolojisi" oluştu.

• Kütahya'da oturuyorum.
    Aşağıya bi baktım yeni Tucson.
    Ne zaman çıktı da hemen aldınız.
    Bu sene Kadjar ve Tucson çok satacak.
    HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Otomobilgini -- 4 Eylül 2015; 14:10:34 >

• İx35 alacaktım son anda vazgeçtim kuga aldım, hyundai asla kalite olarak ford olamaz. Kuga daha heybetli.

• quote:

Orijinalden alıntı: tyrant1907

quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

quote:

Tucson Elite 104.000 TL

Şehir içi yoğun trafikte kaç yakıyor acaba aracınız?

11.7 son 2000 km ortalamam, antalya'dayım. klima sürekli açık, bolca ışık ve dur kalk trafik, ortalama hız 22 km. kırmızı ışık görürsem motor freni uygularım onun dışında kasmam.

benim araç 1.6 start stop yok ama şehir içinde pek bir şey farketmiyor diyorlar. yani 1.5 motor olsa 11.4 falan olurdu sanırım.

kuga kullanımı zevkli bir araç dolayısı ile sakin kullanmak zor. çok kasarsan katalog verisine yaklaşabilirsin, çok coşarsan 14 ortalama ile de dolaşırsın.

• Nejoz kullanıcısına yanıt
    Şimdi Hyundai düşünüyordunuz almadınız.Kuga aldınız.Hyundai asla ford kalitesinde olmaz vs. diyorsunuz.Tabikide sizin görüşünüz o ben öyle düşünmüyorum.
    kuga tasarım tip olarak bana göre Yeti ile beraber en tipsiz araç bu segmentteki benim görüşüm tabikide bu
    Hyundayin birsürü arabası var Türkiyeye getirmediği amerikada sattığı cok lüks araçları var.Türkiyedeki bu marka algısı değişmediği sürece bir şey olmaz.Ki aslında Hyundai marka algısını cok yukarlara çekti 2005ten sonraki çıkardığı modellerde sorunsuzluk,mekanik olarak dayanıklılıkta cok önde son yıllarda.Japon-Kore aracı sonuçta
    Ama bu dediğimiz araçların tabikide hiçbiri kötü değil yani sıfır aracın özellikle 100 bin gibi bir meblağ verdiğimiz araçların hiçbirisi kötü değildir .Ne olursa olsun sıfır alınan kız gibi arabanın tadı bir başka

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobil alemi

Şimdi Hyundai düşünüyordunuz almadınız.Kuga aldınız.Hyundai asla ford kalitesinde olmaz vs. diyorsunuz.Tabikide sizin görüşünüz o ben öyle düşünmüyorum.
    kuga tasarım tip olarak bana göre Yeti ile beraber en tipsiz araç bu segmentteki benim görüşüm tabikide bu
    Hyundayin birsürü arabası var Türkiyeye getirmediği amerikada sattığı cok lüks araçları var.Türkiyedeki bu marka algısı değişmediği sürece bir şey olmaz.Ki aslında Hyundai marka algısını cok yukarlara çekti 2005ten sonraki çıkardığı modellerde sorunsuzluk,mekanik olarak dayanıklılıkta cok önde son yıllarda.Japon-Kore aracı sonuçta
    Ama bu dediğimiz araçların tabikide hiçbiri kötü değil yani sıfır aracın özellikle 100 bin gibi bir meblağ verdiğimiz araçların hiçbirisi kötü değildir .Ne olursa olsun sıfır alınan kız gibi arabanın tadı bir başka

Doğrudur zevkler tartışılmaz .

• Evet Zevkler Renkler.......
  • Arkadaşlar bir aracın 4*4 versiyonu ile 4*2 versiyonu arasında konfor, yol tutuş vs. gibi faktörlerde % kaçlık bir fark olur. Konya gibi düzlük alanın olduğu şehirlerde 4 çeker ile 2 çeker arasındaki fark hissedilir derecede midir.

Bir markanın 4*2 modeli ile başka bir markanın 4*4 modeli arasında kaldığım için soruyorum bu soruyu.
  • Bu akşam T-GDİ test edicem uçar otoda, izlenimlerimi sizlerle paylaşırım
  • Bu Tucson'un baz donanım konsol fotoğrafları var mı ? Ben netten bulamadım!
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinok

Arkadaşlar bir aracın 4*4 versiyonu ile 4*2 versiyonu arasında konfor, yol tutuş vs. gibi faktörlerde % kaçlık bir fark olur. Konya gibi düzlük alanın olduğu şehirlerde 4 çeker ile 2 çeker arasındaki fark hissedilir derecede midir.

Bir markanın 4*2 modeli ile başka bir markanın 4*4 modeli arasında kaldığım için soruyorum bu soruyu.

x trail ile crv arasındamı kaldın..?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.