Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (328. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.402
Cevap
221
Favori
1.005.592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, yanlış anlaşılma olmasın. Bu 120-125 ve benim belirttiğim 123.000 TL fiyatlar ÖTV'siz yani engelli aracı fiyatları. Normalde böyle bir fiyat yok.

Ama şu dönemde aracın net fiyatına zam geldiği için 125.000 TL ye alınacağını düşünmüyorum. (Makyajlı kasa 4x2 Dizel Elite)

45 gün önce bir arkadaşa 120.000 TL ye almış. 30 gün önce ben ek aksesuarlarla 123.000 TL ye aldım. Şuanda 130.000 TL altına alınacağını pek düşünemiyorum...

Sevgiler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak DEMİRAL

Arkadaşlar, yanlış anlaşılma olmasın. Bu 120-125 ve benim belirttiğim 123.000 TL fiyatlar ÖTV'siz yani engelli aracı fiyatları. Normalde böyle bir fiyat yok.

Ama şu dönemde aracın net fiyatına zam geldiği için 125.000 TL ye alınacağını düşünmüyorum. (Makyajlı kasa 4x2 Dizel Elite)

45 gün önce bir arkadaşa 120.000 TL ye almış. 30 gün önce ben ek aksesuarlarla 123.000 TL ye aldım. Şuanda 130.000 TL altına alınacağını pek düşünemiyorum...

Sevgiler,
    Şimdi işin sırrı çözüldü. Zira benim en dip, bayiden aldığım fiyat 4x2, elit donanım, dizel 165.000TL...
  • Arkadaşlar güvenlik asistanlarından olayı sanırım Tuscon 4x4 Elite Plus alacağım 249.000 teklif aldım en son. Ama merak ettiğim yakıt konusunda şehir içinde nasıl bir tüketimi var? İstanbulda yaşıyorum. 4x4 olduğundan dolayı daha fazla tüketir mi?
    Tecrübelerinizi yazarsanız sevinirim.

Ayrıca araçta spoyler mevcut. Spoylerın yakıt tüketimine etkisi nedir? Teşekkürler
    HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c@sper -- 22 Kasım 2018; 16:46:59 >

• c@sper kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

4X2 Dizel de genel tüketimler 5,5 - 6,5 arasında gibi duruyor.
    4X4 içinde 6,5 - 7,5 arasından bahseden arkadaşlar oldu. Eğer şehir içinde hep şehir içi kullanacaksanız, 7,5 lt/100 km de olacak şekilde hesap yapabilirsiniz.

Araç çok güzel. Fiyat durumu sizin bileceğiniz iş.

Sadece sizden ricam, bende bu spoilerı arıyordum. Ama bulamamıştım. Showroom a gittiğinizde benim için montaj dahil fiyatını sorabilir misiniz?

Şimdiden teşekkür ederim.

Sevgiler,
  • tolgauslu06 kullanıcısına yanıt
    Fiyat çok iyi. Benim aldığım rakamlara geliyor ÖTV'siz 123.000 TL. Bende sadece ek kapı eşikleri, yan basamaklar ve seramik kaplama vardı.
  • Arkadaşlar alacaktım 130 bin TL ye tuscon ancak engelli raporunu şu vergi dairesi kabul etmedi ve özelge belgesi almamızı istediler vergi dairesine gittim bir form.verdiler doldurup verdim ancak 1 ay ila 5 ay arasında çıkar dediler o yüzden alamadık ve piyasada araçta kalmadı yıl sonuna kadar kararın çıkmasını beleyecegiz

Burak bey İzmir'den güzel almissiniz ÖTV indirimli hayırlı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hasodayı kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben bu konuda deneyimlerimi paylaşmıştım. Ortapedik engelde otomatik vitesin özel tertibat sayılmasında yasa da tutarsızlıklar var. Bu yüzden her vergi dairesi kendi özelinde hareket ediyor ve çoğu uygun bulmuyor. Bunu engellemek için araç için el sıkışmadan önce direk özelge almak. Özelge doldurduktan sonra iyi takip ile en kısa sürede çıkmasını sağlamak. Genelde özel bir durumunuz yoksa, örnekleri olması sebebiyle bu tür özelgeler Ankara'ya gitmiyor. Buda sürenin kısalması demek. Oradaki memur ve şeflerle dialoğunuzu sıkı tutarsanız 2 haftada alabilirsiniz. Ben 2 haftada aldım.

Sadece MTV muafiyeti tanınmadı, şimdi onla uğraşıyorum.
    https://www.engelliler.biz/forum/ozel-donanimli-otomobiller-motorlu-araclar-h-sinifi-ehliyet/201957-sag-ust-ekstremite-kisitliliginda-ehliyet-ve-arac-alim-islemleri.html

Çok teşekkür ederim. Yılbaşından sonrada 2018 araçlarda indirim devam eder, zaten ÖTV indirimi sizi bağlamıyor, çok etkilenmezsiniz.

Sevgiler,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak DEMİRAL -- 23 Kasım 2018; 9:8:50 >

2018 Eylül 1.6 Dizel Elite modeli
  • Aracımızı dün teslim aldık. Şimdi bir pas pas seti alacağım ama aşağıdaki iki üründen birini sipariş etmeyi düşünüyorum. Bunları kullanan, kokusu var mı, malzeme kalitesi nasıldır yorum yapabilecek var mıdır? Bunları alma şunu al daha iyi diyeceğiniz bir ürün varsa onu da değerlendirebilirim.

Rizline Hyundai Tucson 2015 3D Havuzlu Paspas
    https://www.hepsiburada.com/rizline-hyundai-tucson-2015-3d-havuzlu-paspas-p-HBV00000BBZGC?magaza=AksesuarBurada

Sahler Hyundai Tucson 2016 - 2018 4.5D Paspas Siyah
    https://www.hepsiburada.com/sahler-hyundai-tucson-2015-4-5d-paspas-siyah-p-HBV00000E46WY?magaza=Marka11

Sahler benim daha çok aklıma yattı ama tecrübesi olan arkadaşlardan da bir fikir almak isterim.

• Ben Bosse marka 3D havuz paspas aldım hocam. Şimdilik memnunum.

• Arkadaşlar merhaba şimdiden araç almışlara ve alacaklara hayırlı olmasını temenni eder.Allah kaza bela vermeden bu güzel araçları kullanmayı nasip etsin derim. Benim Tucson 2016 elit plus 4x4.şimdi 30.000 km de.prince sıvı sistem taktırdım gayet mutlu mesut şeklide yaşayıp gidiyoruz.
    Arkadaşlar video oynatıcı malum araç hareket ettikten sonra kapanıyor.Bunun devamlılığı için yani kapanmaması için neler gerekiyor.Bilen varsa, yazabilirse sevinirim.
  • Arkadaşlar Tucson 4*2 TGDi Elite alarak aranıza katıldım. Aracı dün teslim aldım. LPG yi Hyundai bayisinde 9500 TL ye taktılar. Araç garanti kapsamında olduğunu ifade ettiler. Araca aksesuar olarak far çıtaları kapı kolu krom kaplama, yan basamaklar önce ve arkada tucson yazılı krom plakalar ve otomatik bagaj kilitleme aparatı takıldı. Herşey dahil Fiyat 157.500 TL . Benim sormak istediğim şu. Aracı tanıtan arkadaş 3000 km ulaşmadan lpg ile kullanmayın dedi. LPG montajı yapan sorumlu ise bir depo benzin bitirdikten sonra LPG ile kullanmaya başlayabiliceğimi ifade etti. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz. Bu konuya dair bilgisi olan arkadaş var mı. hangi uygulama doğru olur. Selamlar...
  • Herkese merhaba,

Bir konu hakkında kafam karıştı ve size danışmak istiyorum.

245/45/R19 ebatlarında kış lastiği almak istiyorum ancak araştırırken lastiklerin binek araç / suv 4x4 olarak ikiye ayrıldığını gördüm.

Arada ne fark var anlamadım. Forumda bazı arkadaşların benimde kafamda olan lastik olan Nokian 245/45 R19 102V XL WR A4 kullandığını gördüm. Ancak bu lastik binek araç tipi.

Nokian ile görüştüm bizim araçlar için suv 4x4 tipi lastik modelinin olduğunu ama ellerinde olmadığını söylediler.

Sonuç olarak bu lastiği alıp takabilir miyim ? Bir sıkıntı oluşur mu ?

Bir de bazı arkadaşlar sensör sıkıntısı yaşamamak için servise taktırmak gerekir diye yazmışlar onu da anlamadım.

Bu konularda yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılarımla
  • ilkerhekimoglu İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Suv tipi lastikler standart versiyonlarına göre arazide çekiş ve darbeye karşı dayanıklılık konusunda daha etkili lastiklerdir ancak siz aracı asfalt dışında gerçekten zorlamayacaksanız lastiğin standart versiyonunu seçmenizde sakınca yoktur.

Basınç sensörü pahalı ve hassas bir parçadır, işinin ehli herhangi bir lastikçi sensörün varlığından haberdar ise sorunsuz işlem yapabilir, sensörü hesaba katmayan veya acemice davranan biri lastiği sökerken kullandığı levye ile sensöre zarar verebilir.

Servise gitmeniz değil, iyi bir lastikçiye gitmeniz şarttır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende çok kararsızım lastik konusunda...

nokian mı petlas mı michelin mi....

235/50/R19 mu yoksa 245/45/R19 mu (şuanki yazlıklar)

kararsızım
  • cmoslogic C kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun aracın liste fiyatı 173258 tl di mi çok iyi fiyat hangi bayi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • esmerce kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim .

Saygılar
  • ilkerhekimoglu İ kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tolga bey, hangi bayiden bu fiyatı aldınız acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: fyaman84

Tolga bey, hangi bayiden bu fiyatı aldınız acaba?
    Ankara Ata Hyundai Plaza...
  • 
Sayfa: önceki 326327328329330
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.