Şimdi Ara

HYUNDAI TUCSON (2015 VE SONRASI) ANA KONU (DRIVE YOUR WAY) (327. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.402
Cevap
221
Favori
1.005.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Aslında 4 mevsim seviyorum ve işimi görüyordu ama Michelin Cross Climate'leri bu ölçüde üretmemiş. Nokian'lara bakınca tanesi 1200 TL civarında görünüyor, en uygun nerede alınır ki bunlar acaba..
  • Pablo Vader kullanıcısına yanıt
    Rica ederim.

Ben geçen yıl bu zamanlar tanesini -Efsane Cuma kampanyası ile- 830 Lira ya almıştım, kampanya öncesi fiyatı 1200 Lira ya yakındı.

Michelin CrossClimate’i önceki aracımda kullanmış genel olarak memnun kalmıştım ancak dediğiniz gibi benzer ürünler sıklıkla 17” e kadar olan ebatlar sunuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • esmerce kullanıcısına yanıt
    Online mı aldınız yoksa mağazalarda mı oldu? Ben de bakayım hazır 2 gün sonra Efsane Cuma geldi.
  • uozmen U kullanıcısına yanıt
    İyi almışsınız. Bende tam 1 ay önce 123.000 tl ye aldım. Yan basamak, kapı eşikleri ve seramik kaplama ile.

Sizde hoş geldiniz.

• Merhabalar,
    Bende geçen hafta cuma günü Tucson Elite paket aracımı teslim aldım. Daha önce deri koltuklu hiç aracım olmamıştı, bu nedenle koltuklara nasıl davranacağımı pek bilemiyorum. Acaba bu deri koltukların ve kapı içlerinin temizliğini ve sağlamlığını korumam için nasıl bir bakım yapmalıyım ve hangi sıklıkla bakım uygulamam gerekiyor? Aracımda siyah deri koltuklar bulunuyor. İnternette herkes farklı şeyler yazmış (arap sabunu, sonax koruyucu vs. diye) o yüzden kafam karıştı aslında biraz. Evde 2 çocuk olunca koltuklar pek dayanacak gibi durmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tector80 -- 21 Kasım 2018; 8:32:25 >
  • tector80 T kullanıcısına yanıt
    Benimki de siyah deri koltuk. 3 yıldır kullanıyoruz. 2 çocuk da bizde var. Hiçbir bakım yapmadım. Hala ilk günkü gibi duruyor. Herhangi bir deformasyon yok. Arada sabunlu bezle silmeniz yeterli olur bence. Koyu renk almanız iyi olmuş.
    Merhaba,

Çocuklar için aksine deri koltuk olması çok iyi. Kumaş koltuğu sildiğinizde mutlaka izi kalır ama deride böyle bir şey olmaz. Bende yeni baba oldum, ve deri koltuğunu bu yüzden istedim. Arkadaşların dediği gibi sabunlu suyla silmeniz yeterlidir. Bence hiç bir kimyasal kullanmayın.

Hoş geldiniz...
  • Arkadaşlar çok vaktim olmadığı için forumu okuma firsati bulamadım. 2015 ve 2016 tuscon 1.6 tgdi motorlarda elit ile elit plus donanim arasinda ne fark var ikinci elde bu farkı odemeye değer mi.tuscona en çok yakışan aksesuar nelerdir

Red paket ile elit plus arasindaki farki da söylerseniz çok sevinirim

Cevaplarsaniiz sevinirim

Herkese iyi forumlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak DEMİRAL

Selam,

Apple Car Play veya Anroid Auto bağladığınızda direksiyondaki buton ile sesli komut çalışıyor? Hatta ben böyle kullanıyorum. Haritalar, telefon, mesajlar kısaca her şey sesli komut ile çalışıyor?

Yan aynalarda ısıtma var ama dediğiniz gibi ön cam ve cam suyunda yok. Ben İzmir'de olduğum için çok aramıyorum ama soğuk iklimlerde fayda sağlar dediğiniz gibi.

Sevgiler.

Alıntıları Göster
    cevabınız için teşekkür ederim.
    Bir kaç soru daha sorsam.
    Android auto için hangi programı indirmem lazım link verebilirseniz memnun olurum.
    Birde direksiyondaki hangi buton dan sesli komut çalışıyor Benim aracım 2018 ilk 6. ay (eski kasa) 4*2 Elit paket.

• quote:

Orijinalden alıntı: atsuma

Arkadaşlar çok vaktim olmadığı için forumu okuma firsati bulamadım. 2015 ve 2016 tuscon 1.6 tgdi motorlarda elit ile elit plus donanim arasinda ne fark var ikinci elde bu farkı odemeye değer mi.tuscona en çok yakışan aksesuar nelerdir

Red paket ile elit plus arasindaki farki da söylerseniz çok sevinirim

Cevaplarsaniiz sevinirim

Herkese iyi forumlar
    Red paket sadece koltuk döşeme rengini gösteriyor. Elite Plus'tan bir farkı yok.

2015-2016 Elite Plus'ların Elite'den farkları; xenon farlar, elektronik el freni, çarpışma önleme sistemi, şerit takip sistemi, kör nokta uyarı ve tabela okuma sistemi ve otomatik park yardımcısı diye biliyorum. 2017'den itibaren de park yardımcısı yerine akıllı bagaj kapağı geldi.

Aksesuar konusuna karışmam. Ben hiçbir şey taktırmadım. Mevcut haliyle daha güzel bence.

• ecztolga kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Ben size hep, makyajlı kasa aracınız var diye konuşuyorum. Eski kasada apple car play desteği yokmuş. Android içinde Oncar uygulamasından bağlandıklarını söylediler ama serviste sanırım yazılım güncellemesi yapılıyormuş. İsterseniz siz bir deneyin, sonra servise sorun.

Direksiyon kumandalarında solda "Konuşan İnsan" iconlu bir buton var, oraya basıp konuşuyorsunuz ama dediğim gibi bu apple için. Sizde Apple çalışmıyormuş.

Sevgiler,
  • Burak DEMİRAL B kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim.
  • vincentvega kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkür ederim.
  • Pablo Vader kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada’dan almıştım, dediğiniz gibi cuma günü takipte kalın.

Merhaba.

Deri koltuğa zarar vermemek için en önemli husus kıyafetlerinizdeki metal aksamlara dikkat etmenizdir; iniş binişlerde pantolon ya da mont vb üzerindeki metal kısımlar koltuğun özellikle bel ve baldır destek kısımlarında hızlı aşınmalara neden olabilir.

Bunun dışında deri ve suni deri koltuklar kullanıldıkça çatlaklı bir görünüme kavuşur, bu gibi detaylardan rahatsız olacaksanız koltuklara özellikle yağmurlu kıyafetlerle binilen kış aylarında deri bakım solüsyonları uygulamak gerekir ancak bu ürünler son döviz artışları yüzünden pahalıca, sizin için önemsiz ise arada bir süpürüp kuruya yakın - az nemli bezle silmeniz kafidir.

• Burak DEMİRAL B kullanıcısına yanıt
    Nereden almistiniz hangi bayi acaba ben 130 bin dediler ÖTV indirimi ile

• esmerce kullanıcısına yanıt
    Bilgi için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasodayı

Nereden almistiniz hangi bayi acaba ben 130 bin dediler ÖTV indirimi ile
    Selam,

Ben iyi aldım diyordum ama yukarıda yazılardan görebilirsiniz, bir arkadaş 125.000 TL almış pazarlıksız, isterseniz bir onla konuşun?
    Ben aracı alalı 1 ay oldu. ÖTV indiriminden dolayı aracın net fiyatlarına zam yaptılar diye biliyordum ama öyle değilmiş sanırım.

Aldığım Bayi İzmir Yükseliş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uozmen

yaklaşık 40 gün önce Tucson 1.6 Dizel ötv ile 120.000 aldım. Kesinlikle diğer araçlara bakmana gerek yok düşünmeden alabilirsin. Şimdideden hayırlı olsun
    Fiyatta bir gariplik var. Dizel yazmışsınız, doğru mu ? Donanım ve yıl paylaşırmısınz lütfen ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgauslu06 -- 22 Kasım 2018; 14:39:56 >
  • Yaklaşık 2 hafta önce makyajsız kasa 1.6 GDI benzinli elite paketi 134.000TL’ye (50000TL faizsiz kredili) aldım. İyi aldım diyordum ama dizeli çok iyi fiyata almışlar.

• 
Sayfa: önceki 325326327328329
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.