Şimdi Ara

Hyundai servisi dışarıdan yağ kabul ediyor mu? (Garanti mühim değil)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5 sene garantili aracımda garantinin bitmesine 1 sene kaldı. Servisin kullandığı yağ içime sinmiyor. Dışarıdan Shell 5-40 tam sentetik götürmeyi düşünüyorum. Kabul ederler mi? Garantinin bozulması vs. mühim değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• görende ferrari kullanıyor sanacak .ayçiçekmi 1.0 arabaya servisin yağı yetmiyormu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Servisi arasanız belki söylerler!

• ankara Ata kabul ediyordu ama diğer akbak vs bilmiyorum

gideceğiniz servisi arayıp sorun

genelde kabul ediyorlar opel de de aynı.
  • Hyundai Shell helux kullanmıyor mu zaten yağ olarak

• hyundai shell helix kullanıyor diye biliyorum. yine de sizin götürmeniz fiyat avantajı olacaktır. servisi arayıp sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: predator93

hyundai shell helix kullanıyor diye biliyorum. yine de sizin götürmeniz fiyat avantajı olacaktır. servisi arayıp sorabilirsiniz.
    Keşke Shell helix kullansalar hocam. Kayseri'deki servis en kötü yağı (petrol ofisi) kullanıyorlar.

Bu arada insanî cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. @krkmz1666 @predator93 @mob411

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sönmeyen Arıza Lambası. -- 27 Mayıs 2018; 16:44:4 >
  • petrol ofisi yağı iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hyundai shell öneriyor ancak servisine göre değişiklik gösterebiliyor genelde shell kullanıyorlar fabrikadan öyle talimat geliyor başka yağ kullanılınca garanti kapsamı ne olur bilemiyorum po filan kullanmaması lazım aslında.

genelde varille alıp oradan dolduruyorlar. Siz kendiniz götürürseniz yağı fiyatta avantaj olur hemde istediğiniz yağı koyup aynı yağdan devam edebilirsiniz. Motul castrol liquily vs..

opel de kampanya yapmışlardı mesela 500 tl bakım içinde yağ da mevcut. Kendi yağımı almıştım zaten götürdüm kendi yağımı doldurdum. Gm varilde vardı bide kutulu shell vardı. Shell kutulu şekilde teslim ettiler. Onu da kuzenin araçta kullandık. Gm istesem onuda temiz bi kaba koyup vereceklerdi.

Gitmeden önce telefon açıp bi konuşun bazısı kabulde etmeyebiliyor.
  • Nirvana333 kullanıcısına yanıt
    bunu yazmak için gelmiştim şimdi gidiyorum
  • Abimde vardı dışardan yağ alıyordu ama gerek yokki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.