Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1349. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13471348134913501351
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar i20 (2014 öncesi kasa) aracıma eli yüzü düzgün kolçak takmayı düşünüyorum. Bu konuda tavsiyelerinizi yazarsaniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013 Model i20 1.4 Cvvt Elite Otomatik Ful+Ful 56bin km

Sunroof,derikoltuk,hız sabitleme sınırlama,otomatik klima, 7inç ekran navigasyon tv. Herşey var araçta.kazası yok sadece park halinde sol arka kapıya çarpışlar o da Hyundai servisinde değişmiş. 52bin TL fiyat. Sizce nasıl? Veya en fazla ne kadar eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trkamikaze -- 3 Temmuz 2017; 2:5:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trkamikaze

2013 Model i20 1.4 Cvvt Elite Otomatik Ful+Ful 56bin km

Sunroof,derikoltuk,hız sabitleme sınırlama,otomatik klima, 7inç ekran navigasyon tv. Herşey var araçta.kazası yok sadece park halinde sol arka kapıya çarpışlar o da Hyundai servisinde değişmiş. 52bin TL fiyat. Sizce nasıl? Veya en fazla ne kadar eder

Şubat ayında 2015 model 17 bin km deki 1.4 elite smart otomatik boyasız değişensiz aracımı 52.500 e aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: mkilicus

Arkadaşlar i20 (2014 öncesi kasa) aracıma eli yüzü düzgün kolçak takmayı düşünüyorum. Bu konuda tavsiyelerinizi yazarsaniz sevinirim.

???

• trkamikaze kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa aynı doluluk 3000 km de hatasız Ä 64 e verebilirim 1 aylık araç.. Eski kasa bakmayın bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba
    2012 model i20 aracımın ön fren diskleri değişecek. yetkili serviste tanesi 500 tl civarında ama özel servislerde tanesi 130-150 tl civarında.
    bu kadar farkın nedeni nedir, kalite farkımı yoksa başka birşeymidir?
  • dnz20 D kullanıcısına yanıt
    Resmen soygun.100 TL tanesi olması gereken ürün 500 TL olur muymuş iç.

• Merhaba i20 severler :) yakın zamanda i20 almayı düşünüyorum bir kaç sorum var. İlki; 4 ileri otomatik işi ve yakıt konusunda çekincelerim var. 2018 için yarı otomatik veya 6 ileri tam otomatik gibi bir geliştirme düşüncesi var mı? Diğer sorum ise fiyatı hemen hemen aynı olan i20 active konusunda. Bu araç i20 den daha mantıklı değil mi düşünceleriniz neler?

• quote:

Orijinalden alıntı: profesor avukat

Merhaba i20 severler :) yakın zamanda i20 almayı düşünüyorum bir kaç sorum var. İlki; 4 ileri otomatik işi ve yakıt konusunda çekincelerim var. 2018 için yarı otomatik veya 6 ileri tam otomatik gibi bir geliştirme düşüncesi var mı? Diğer sorum ise fiyatı hemen hemen aynı olan i20 active konusunda. Bu araç i20 den daha mantıklı değil mi düşünceleriniz neler?

Vites konusunda değişikliğe gidileceğini sanmıyorum ama olursa da makyajlı kasada olur o olay.

Yakıt konusu sıkıntılı.araç istanbul şartlarında 10 lt yakıyor.ben çözümü lovato da buldum😂

Net%50 fark var tüketimde.

Zaten tam otomatik viteslerin handikapıdır yakıt.alanlar onu göze alarak alıyor.

• Valla araci alalo tam 3 ay oldu. 1000 TL lik benzin ile 1800 KM yaptik, yani 55 kuruş.

Ilk zamanlar 13 14 L yakiyordu. Yine 3 Litre falan düştü. Şoyle 1, 1.5L daha düşse raziyiz vallahi

• Arkadaşlar lpg takılınca garanti durumu ne oluyor?
    Tamamen gidiyor mu garanti?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theasus -- 9 Temmuz 2017; 21:32:12 >
  • theasus kullanıcısına yanıt
    Motor garanti den çıkıyor. Diğer kısımlar devam ediyor. Motor ekstra lpg sirketi sigorta aracılığı ile yapıyor. Tavsiyem 5000 km benzin le binip arabada fabrikadan bir hata Vs yoksa lpg takılmasi. Ben 1300 de taktım 3500 oldum sorun yok çok şükür. Lpg ile araç İnanılmaz az yakıyor. 560 km 100 lira ile geldim hala gaz bitmedi. Uzun yol verisi bu klima açık. Polo tsi ile bu değerler imkansız.

• sevozgur kullanıcısına yanıt
    Tüplü bir araç ile TSİ bir aracı kıyaslayıp, bizim aracimız daha az yakıyor demek doğru değil bence.

• Merhaba arkadaşlar.

Bende 2013 model Sense var. Navigasyonumda 2016 Q1 harita yüklü. Siteye baktığımda (Naviextras.com) 2017 Q1 çıkmış ama tools programı cihazınız güncel diyor. Servis bana sınırsız güncellemeniz var demişti. Neden güncelleyemiyorum bilgisi olan var mı acaba?

Şimdiden teşekkürler.
  • FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    Siz polo ile kıyasliyorsunuz diye yazdım. Diğer başlıkta gördüm.

• sevozgur kullanıcısına yanıt
    Diğer başlıkda Polo mu, i20' mi? Diye sorulmuş o yüzden.

• arkadaşlar performans diye bir derdim yok bastıgımda gitsin yeter

yeni kasa 1.2 mpi motor almayı düşününüyorum. Daha sonrada lpg taktırmayı düşünüyorum. yakıtı az yakması benım ıcın onemli bu şekilde kullanan arkadaşlar var mı acaba ?
  • Zeen kullanıcısına yanıt
    1.2 Manueller zaten çok yakmiyor, bence LPG taktirmayin.

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Valla araci alalo tam 3 ay oldu. 1000 TL lik benzin ile 1800 KM yaptik, yani 55 kuruş.

Ilk zamanlar 13 14 L yakiyordu. Yine 3 Litre falan düştü. Şoyle 1, 1.5L daha düşse raziyiz vallahi

Belki yarım lt daha düşer,fazla ümitlenmeyin.

Ben daha fazla dayanamadım lovato taktırdım.istanbul da.22–24 kr arası dolaşıyorum(otomatik)

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanCbn

Tüplü bir araç ile TSİ bir aracı kıyaslayıp, bizim aracimız daha az yakıyor demek doğru değil bence.

Aynen öyle.hatta tsi nin yakıtı eğer lpg li bi aracın yakıtı ile kıyaslanır hale geldiyse bu vw grubunun başarısıdır.

• 
Sayfa: önceki 13471348134913501351
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.