Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (854. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tods

arkadaşlar merhaba

07.03.2012 tarihinde 1.4 cvvt mode i20 aldım. 70 gün oldu alalı ve yaklaşık 3200 km yaptım. bu aralar lpg işini düşünmeye başlamıştım. bir yanım ekonomi olarak lpg yi istiyor. yaklaşık 1 senede lpg kiti kendini amorti eder benim kullanımıma göre. diğer taraftan kapalı alanlara park sorunu, garantinin bozulması gibi etkenler beni lpg den uzaklaştırıyor. Yeni i20 yi görünce aklıma şöyle bir fikir geldi ve olabilirliğini size danışmak istedim. illaki bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar vardır. Aracımı hyundai aracılığıyla koçfinanstan 23000 tl kredi kullanarak aldım. 2 taksit ödedim. dediğim gibi olabilirliğini bilmiyorum ve size soruyorum. ben Hyundai ye aracımı yeni i20 nin 1.2 motorlu modellerinden biri ile takas etmek istiyorum desem, şu anki kredimi devam ettirip aradaki farkı nakit olarak ödesem ve koçfinans tan diğer araçtaki rehini kaldırıp buna devretmek istediğimi söylesem olurmu? ve tabiki mevcut kaskomu yeni aracıma devretmem mümkünmü?

Sizin aracınızı 20.000 TL'ye saydılar diyelim. Yeni araç da misal 35.000 TL. Siz aradaki 15bin tl yi bayiiye ödersiniz aracınız üzerindeki rehin şerhini yeni alacağınız araca nakledersiniz (kredi veren kuruluş buna balıklama atlar çünkü borcu ödememeniz durumunda teminatı olan araç 20 bin tl iken bir anda 35 bin tl ye çıkar). Daha sonra siz de rehini kaldırdıktan sonra aracın satışını yaparsınız. Kredinizi ödemeye de devam edersiniz biraz meşekkatli bir iş olur ama olur sonuçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: racerant

Yeni i20 Tune donanımı 1.4 otomatik 39.900 fiyat alabildim kavga dövüş. Ellerinde 1 tane beyaz hemen teslim var.
    Aracı hemen bağlayalım TR de ilk yeni i20 sahibi olun dediler napsam karar veremedim, hanıma alcaz

Fiyat biraz şok edici gelmiş olabilir ama araç gerçekten dolu. Geri görüş kamera sistemi, esp, gündüz farı aklınıza ne gelirse konmuş.

Aramıza bekleriz ilk makyajlı i20 sahibi olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: reywal

quote:

Orijinalden alıntı: tods

arkadaşlar merhaba

07.03.2012 tarihinde 1.4 cvvt mode i20 aldım. 70 gün oldu alalı ve yaklaşık 3200 km yaptım. bu aralar lpg işini düşünmeye başlamıştım. bir yanım ekonomi olarak lpg yi istiyor. yaklaşık 1 senede lpg kiti kendini amorti eder benim kullanımıma göre. diğer taraftan kapalı alanlara park sorunu, garantinin bozulması gibi etkenler beni lpg den uzaklaştırıyor. Yeni i20 yi görünce aklıma şöyle bir fikir geldi ve olabilirliğini size danışmak istedim. illaki bu konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar vardır. Aracımı hyundai aracılığıyla koçfinanstan 23000 tl kredi kullanarak aldım. 2 taksit ödedim. dediğim gibi olabilirliğini bilmiyorum ve size soruyorum. ben Hyundai ye aracımı yeni i20 nin 1.2 motorlu modellerinden biri ile takas etmek istiyorum desem, şu anki kredimi devam ettirip aradaki farkı nakit olarak ödesem ve koçfinans tan diğer araçtaki rehini kaldırıp buna devretmek istediğimi söylesem olurmu? ve tabiki mevcut kaskomu yeni aracıma devretmem mümkünmü?

Sizin aracınızı 20.000 TL'ye saydılar diyelim. Yeni araç da misal 35.000 TL. Siz aradaki 15bin tl yi bayiiye ödersiniz aracınız üzerindeki rehin şerhini yeni alacağınız araca nakledersiniz (kredi veren kuruluş buna balıklama atlar çünkü borcu ödememeniz durumunda teminatı olan araç 20 bin tl iken bir anda 35 bin tl ye çıkar). Daha sonra siz de rehini kaldırdıktan sonra aracın satışını yaparsınız. Kredinizi ödemeye de devam edersiniz biraz meşekkatli bir iş olur ama olur sonuçta.

Cevap icin tesekkur ederim. demek olabilirligi varmis. peki kasko durumu ne olur? Su anki kasko yanarmi? Veya aradaki farki odeyerek kaskoyu devam ettirebilirmiyim yeni arac icin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• serkan ayni msj banada geldi.. buarada bizim i29 lerin tek kspilisi varmiudi ki? ? bugun edirnede isiklarda yandan gordim hemen foto celtim birazdan yuklycem..sasirdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HYUNDAİ i20  ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

serkan ayni msj banada geldi.. buarada bizim i29 lerin tek kspilisi varmiudi ki? ? bugun edirnede isiklarda yandan gordim hemen foto celtim birazdan yuklycem..sasirdim

Dünya kupası döneminde almıştır kısa bir süreliğine getirilmişti, hatta 1.6 motor seçeneği de vardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

serkan ayni msj banada geldi.. buarada bizim i29 lerin tek kspilisi varmiudi ki? ? bugun edirnede isiklarda yandan gordim hemen foto celtim birazdan yuklycem..sasirdim

Gençler bize i20 satacak herhalde
    Dünya Kupası Özel Serisindendir
  • quote:

Orijinalden alıntı: capone01

quote:

Orijinalden alıntı: bysalwador

Hayirli aksamlar herkese, bende aracima sis fari taktirmak istiyorum bu konuda bilgisi olan varsa ucuz olmak kaydiyla :) yaptirmayi dusunuyorum birde bu arka kolonlara benimde tesisat cekili ama bunun icinde ne kadar bir miktar ayrilmasi gereklidir simdiden cevap verenlere cok tesekkurler..

henüz piyasada ben bulamadım sis farı servis tanesine 150 tl istiyor işcilik hariç

tesekkur ederim cevapladıgın ıcın cok para ya daha uygun yaptıranlar varmı acaba sisleri?
  • dizel otomatik yine yok
  • Arkaaşlar herkese hayrılı akşamlar. Demin gittim yeni kasa i20 yi test ettim ve aşık oldum arabaya. Bilgisi olan varsa yakıt, güvenlik, yol tutuş falan bahsedebilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Yeni i20 Tune donanımı 1.4 otomatik 39.900 fiyat alabildim kavga dövüş. Ellerinde 1 tane beyaz hemen teslim var.
    Aracı hemen bağlayalım TR de ilk yeni i20 sahibi olun dediler napsam karar veremedim, hanıma alcaz

Fiyat biraz şok edici gelmiş olabilir ama araç gerçekten dolu. Geri görüş kamera sistemi, esp, gündüz farı aklınıza ne gelirse konmuş.

Dostum aracı aldim gittim. İlk yeni i20 sahibi olarak yazin benide listeye. i20 tune donanimi 1.4 otomatik mercan beyazi

• quote:

Orijinalden alıntı: vagojeo

Arkaaşlar herkese hayrılı akşamlar. Demin gittim yeni kasa i20 yi test ettim ve aşık oldum arabaya. Bilgisi olan varsa yakıt, güvenlik, yol tutuş falan bahsedebilir misiniz?

Yakıt tüketimi broşürde zaten yazılı b sınıfında en az tüketenlerden, güvenlikte 5 yıldız aldı, yol tutuşu b sınıfı çoğu rakiplerinden daha iyi. euro ncap sitesinden verilere bakabilirsiniz. şuan kasa değişmedi, makyajlandı ve donanım zenginleştirildi.
  • quote:

quote:

quote:

Dostum aracı aldim gittim. İlk yeni i20 sahibi olarak yazin benide listeye. i20 tune donanimi 1.4 otomatik mercan beyazi

ilk yeni i20 sahibi olarak hoş geldiniz. fotoğrafları bekliyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Arkaaşlar herkese hayrılı akşamlar. Demin gittim yeni kasa i20 yi test ettim ve aşık oldum arabaya. Bilgisi olan varsa yakıt, güvenlik, yol tutuş falan bahsedebilir misiniz?

Yakıt tüketimi broşürde zaten yazılı b sınıfında en az tüketenlerden, güvenlikte 5 yıldız aldı, yol tutuşu b sınıfı çoğu rakiplerinden daha iyi. euro ncap sitesinden verilere bakabilirsiniz. şuan kasa değişmedi, makyajlandı ve donanım zenginleştirildi.

Daha ne :) Eh o zaman Allah'ın izniyle beni de listeye yazın :)
  • ilk tespitlerim,

kokpit malzemesi daha yumuşak bir plastik olmuş,
    kapıların kapanışları epey iyileştirilmiş, sanırım fitillerde iyileştirmeye gidilmiş,
    cd çalar değiştirilmiş,
    supervision gösterge ve yol bilgisayarı gelmiş,
    led gündüz farı çok alımlı olmuş,
    arka görüş kamerası çok kullanışlı olmuş
  • Yeni kasa alan arkadaşlara hayırlı olsun.Aramıza hoşgeldiniz.

• quote:

quote:

quote:

Eh hayırlı olsun diyelim o zaman
    Aramıza Hoşgeldiniz.

• quote:

ilk tespitlerim,

kokpit malzemesi daha yumuşak bir plastik olmuş,
    kapıların kapanışları epey iyileştirilmiş, sanırım fitillerde iyileştirmeye gidilmiş,
    cd çalar değiştirilmiş,
    supervision gösterge ve yol bilgisayarı gelmiş,
    led gündüz farı çok alımlı olmuş,
    arka görüş kamerası çok kullanışlı olmuş

Bol bol resim ve izlenimlerinizi bekliyoruz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Daha ne :) Eh o zaman Allah'ın izniyle beni de listeye yazın :)

Aldığınız zaman motor, donanım, ve rengini paylaşın sizi de ekleyelim

• Araci salı teslim alinca fotolari koyarim. iyi dilekleriniz icin tesekkurler, daha iyileri sizlere nasip olur insallah.

• 
Sayfa: önceki 852853854855856
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.