Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (821. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Buffa

İstanbul dan aldığımda aracı 1500-3000 km arası kontrol bakımı var demişlerdi Ankara da ki servisi aradım " Öyle bir bakımı yok dediler" Sıfır alan arkadaşlara sorum sizin böyle bir bakım hakkınız oldu mu ve kullandınız mı?

ucretsiz check up var di bende 3000 km de..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

quote:

İstanbul dan aldığımda aracı 1500-3000 km arası kontrol bakımı var demişlerdi Ankara da ki servisi aradım " Öyle bir bakımı yok dediler" Sıfır alan arkadaşlara sorum sizin böyle bir bakım hakkınız oldu mu ve kullandınız mı?

ucretsiz check up var di bende 3000 km de..

herhangi bir servisdemi yaptırdınız yoksa satın aldığınız bayimi verdi hizmeti.
  • quote:

Check-up manasında söylemişler onu yağına suyuna bakıp gönderecekler o kadar,yoksa dizelde 10bin benzinlide 15bin yada 1sene dolduğunda bakımlar gerçekleştirilir.
  • eski
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

yeni
    HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • quote:

Banada soylemislerdi. cumartesi biraktim servise. 1.5 saat surer dediler. bende ne yapacaksiniz bu kadar saat dedim. Kontrol dediler. bu kadar surermis :) arka silecek ses yapip iyi silmiyodu onu degistirmisler. kontrollerini yapip bastan sagma yikama yapmislar. servis fisinde ilk kontrol isciligi 65 tl yaziyo. ama odenecek tutar 0 tl... yani ucretsiz ve oylesine bir kontrol...
  • Eski daha iyi gibi değil mi Samet
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Eski daha iyi gibi değil mi Samet

Yenide dörtlü düğmesi güzel. elektronik klimanın arka aydınlatmasını beğenmedim eski hali sadece yazıların aydınlatması daha okunaklı ve daha şık. sadece teyp kısmını siyah yapmaları eski usul kızaklı teypler gibi olmuş. belki başka yerlerde kullanılan piyano black malzeme ile takım olsun diye böyle düşündüler.
  • HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Eski daha iyi gibi değil mi Samet

Yenide dörtlü düğmesi güzel. elektronik klimanın arka aydınlatmasını beğenmedim eski hali sadece yazıların aydınlatması daha okunaklı ve daha şık. sadece teyp kısmını siyah yapmaları eski usul kızaklı teypler gibi olmuş. belki başka yerlerde kullanılan piyano black malzeme ile takım olsun diye böyle düşündüler.

Genel olarak eski tasarım daha iyiydi,bu olmamış bence.
  • Ankara Benzinli-Lpg'li 45 bin yetkili servis bakım fiyatları:

Akbak:350 TL
    Yıldırım:408 TL
    Neziroğlu:486 TL fiyat verdi servise gidecek arkadaş varsa akbak'ı tercih etsin bariz fiyat farkı var.Ben akbak'tan almıştım arabamı ve cumartesi oraya götüreceğim.Lpgli olanlar için Akbak:47 Yıldırım:50 Neziroğlu:50 lpg bakımı dedi.
  • Yahu şöyle alıcı gözüyle bakınca bizlerin kulladığı kasalar gözüme daha güzel gelmeye başladı artık. Yeni modelde dörtlü flaşör düğmesinin konumu güzel ama gerisinde bir değişiklik yok. Örneğin yol bilgisayarı düğmesinin hangi akla hizmetle sağ tarafa konulduğunu hâlâ da çözebilmiş değilim. Müzik sistemini kontrol etmek için elimizi direksiyondan bile çekmezken, yol bilgisayarı kontrolü için teybin üzerinde ve bir de sağ tarafa uzanmak inanılmaz derecede dikkat dağıtıyor. Dikkat ettim yeni modelin de Trip düğmesi aynı yerde. Ne triptir anlayamadım :) Dijital klima ise yine eski modelde daha hoş duruyor.
  • selamlar ben i20 aracıma anfi ve bofer taktırmak istiyom hoporlördeki gibi bu sefer sormadan birşey yapmıyım dedim nasıl takılıyor bofer ve anfi
  • şu anda allaha şükür aracımda herhangi bi sorun yok
  • aracınızın muayenekısml kayıpsa tekrar tespite girmdniz gerekiyor arkadaşınız sigortayaptırmadan yeni ruhsat gelmez size vermeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALP&FUR

aracınızın muayenekısml kayıpsa tekrar tespite girmdniz gerekiyor arkadaşınız sigortayaptırmadan yeni ruhsat gelmez size vermeler

Hocam ruhsat tamamen kayıp ama elimde aracı aldığım güne ait faturası teknik bilgilerini içeren belgeler mevcut zaten ruhsatın alındığı şubede de örnekleri olacağıını düşünüyorum yanılıyor muyum.
  • quote:

Samet yine döktürmüşsün makyajlı i20 daha güzel geldi bana ,üretim öncesi herkese iyi bir fikir verdi , tamamen krom rengi teyp ve panel biraz basit ve kötü bir hava katıyordu bence , iyileştirmişler .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi estimates29 -- 9 Nisan 2012; 22:47:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: estimates29

quote:

Samet yine döktürmüşsün makyajlı i20 daha güzel geldi bana ,üretim öncesi herkese iyi bir fikir verdi , tamamen krom rengi teyp ve panel biraz basit ve kötü bir hava katıyordu bence , iyileştirmişler .

Renkler ve zevkler tartışılmaz ama yeni far tipi oldukça değişik baya bir bombeli,bu özelliği rakiplerine benzemesini engelliyor.

iç kısımda ki değişiklik bence trip ve dörtlülerin butonu iyi sadece

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 9 Nisan 2012; 23:15:30 >
  • 
Sayfa: önceki 819820821822823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.