Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (820. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.264
Cevap
201
Favori
1.964.530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.4 otomatik aracım 2000 km ye yaklaştı yakıt değerleri şehir dışı 90-100 le gidince 5.8/100 km 140-160 7.0/100 km
    şehir içi 9.0/100 km.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bysalwador

quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: reywal

quote:

İyi gunler arkadaslar arka silecek ses yapiyor bu sorunu yasiyan varmi varsa cozumu nedir iyi gunler..

aynı sorunu ben de yaşıyorum, sanki biraz gevşetilse rahatlayacakmış gibi bir durum var servise kontrole gittiğimde soracağım

ben aracı aldıgımda kontrolde arka silecegin ses yaptıgını soyledım bana calısan kisi yenısınınde ses yapacagını soyledı ancak ben bundan cıddı rahatsızlık duyuyorum tart tart dıye ses var arabada konuyu cozebilen kişilere soruyorum tekrardan cozumu nedır dıye

Aracınız team modeli olduğu için silecekleriniz aero tip cam sileceği değil o yüzden ses yapıyor olabilir. benimki 3 yıllık araç olacak küçük bir noktada bazen ses çıkıyor, her kol kalkışın da inişin de sürtme sesi çıkmıyor.

Anladim silecektede paket farkliligi olacagi hic aklima gelmezdi vallahi

şöyle çözümlerde var deneyebilirsiniz

http://www.yakaladinyakaladin.com/wiper-wizard.html

• ARCINIZ SİZİN ÜSTÜNÜZE İSE TRAFİK KURULUŞUNDA 5 DAKİKADA HAL OLUR TRAFİK Mİ TESCİL KAYIP ODA ÖNEMLİ TRF POLİSİYİM FORM ÜYELERİMİZE HİZMETİNDEYİZ
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Bugün kışlık lastikleri çıkarttım arkadaşlar araba kuş gibi hafifledi...

Bizimkiler halen duruyor bu ayın sonun da çıkartacağız. havanın sağı solu belli olmuyor burada.

Bu saatten sonra yagan kar tutmaz,baya farkettiriyor kendini yazlıklar,kıslık lastikler en az 2kat daha agır yazlıklara göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALP&FUR

ARCINIZ SİZİN ÜSTÜNÜZE İSE TRAFİK KURULUŞUNDA 5 DAKİKADA HAL OLUR TRAFİK Mİ TESCİL KAYIP ODA ÖNEMLİ TRF POLİSİYİM FORM ÜYELERİMİZE HİZMETİNDEYİZ

Yakalandık kaçın
  • quote:

ARCINIZ SİZİN ÜSTÜNÜZE İSE TRAFİK KURULUŞUNDA 5 DAKİKADA HAL OLUR TRAFİK Mİ TESCİL KAYIP ODA ÖNEMLİ TRF POLİSİYİM FORM ÜYELERİMİZE HİZMETİNDEYİZ

Araba benim üstüme değil annemin üstüne 5 dakika hal olsa iyi olur ama nette okuduğum çeşitli yazılarda aracın aynı zamanda muayeneye gitmesi gerektiği yazıyordu. Ben de şehir dışında çalışan biri olduğum için ailede benden başka aktif araç kullanan biri olmadığı için aracı muayeneye götürmek konusu sıkıntılı.
  • quote:

Hazır sizi yakalamışken sorayım: bir arkadaşım farklı bir şehirden otomobil aldı ama ruhsatı 1 ay geçmesine rağmen bir türlü adresine gelmedi. Kendisinin gidip almak için şehir dışına çıkması da şu an için mümkün değil. O ilde oturan herhangi bir aile ferdi gidip ruhsatı ilgili trafikten alabilir mi ? Ya da ben çıktığımda alıvereyim diyorum ama soyadı uyuşmazlığından sorun çıkarırlar mı, arkadaşımın ruhsatını alabilir miyim ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Toucha

Benide kulübe yazarmısınız ?

2010 hyundai i20 1.25 team buz mavisi brc lpg 45 bin km

Aracı Kasım 2011 ikinci el aldım.Bu kadar tasarruflu bir araba görmedim.80 tl gaz ile 480 km

Hayırlı Olsun.
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Toucha

Benide kulübe yazarmısınız ?

2010 hyundai i20 1.25 team buz mavisi brc lpg 45 bin km

Aracı Kasım 2011 ikinci el aldım.Bu kadar tasarruflu bir araba görmedim.80 tl gaz ile 480 km

Aramıza hoş geldiniz. kazasız belasız kullanırsınız inşallah.

Aramıza Hoşgeldiniz.

Saolun teşekkür ederim.Herkese kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

• quote:

Bugün kışlık lastikleri çıkarttım arkadaşlar araba kuş gibi hafifledi...

Aynen hafifliyor benim aracımı aldığımda üstünde kışlık lastik vardı.Dün 4 adet goodyear yazlık lastik aldım araba kuş gibi oldu.
  • 1.4 cvvt mode aracı olan ve lpg taktıran varsa km de ne kadar yaktığını söyleyebilirmi? şu an araç 1600 km de. hesaplarıma göre 35-37 kuruş yakıyor km de. bu değer şehiriçi-şehirdışı karmadır. acaba normalmi? lpg taktırırsam araca bir zararı olurmu ve kaç km de kendini amorti eder?

bu arada arka silecekle ses sorunu olan arkadaşlara tavsiyem servise göstermeleridir. ben dün ilk kontrol adı altında aracı servise bıraktım. sileceğimi değiştirmişler ve sorun çözüldü...
  • iyi pazarlar arkadaşlar
  • selamun aleyküm cümleten hayırlı geceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasiko

selamun aleyküm cümleten hayırlı geceler

sizede hayırlı geceler
  • nasılsınız haller vakitler nasıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasiko

nasılsınız haller vakitler nasıl

iyi valla seni sormalı bu ara problem yok galiba aracında?
  • Günaydın Arkadaşlar...
  • Günaydın bu ruhsat işine feci kafam bozuldu
  • Herkese günaydınlar.. tüm forumdaşlarıma güzel, mutlu ve bereketli bir hafta dilerim.
  • İstanbul dan aldığımda aracı 1500-3000 km arası kontrol bakımı var demişlerdi Ankara da ki servisi aradım " Öyle bir bakımı yok dediler" Sıfır alan arkadaşlara sorum sizin böyle bir bakım hakkınız oldu mu ve kullandınız mı?
  • aracım 2012 model 1,25 mode, 3 aylık aracım şu an 2200 km'de, ilk bakım 15000 km veya 1.yıl sonunda. servisin söylediği bu ve doğrusuda bu.
  • 
Sayfa: önceki 818819820821822
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.