Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1423. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.073
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2017 i20 aracıma uygun çakmaklık önerebilir misiniz?

Baseus Grain Araç Çakmaklık Şarj Cihazı Çift USB 3.1A
    https://www.hepsiburada.com/arac-sarji-c-80314029 Mobilyası

bu ürünü aldım ama tam oturmuyor çakmaklık girişine .
  • i20 donanım paketleri hakkında kafam karıştı arkadaşlar 1.4 crdi bilgisi olan varsa paylaşabilir mi
  • thorbank T kullanıcısına yanıt
    Hangi yıl, eski kasa, orta kasa, yeni kasa, makyajlı yeni kasa 😊 çok çesit var yani.

2015 ve sonrası yeni kasa, jump-boş, style-orta, elite-dolu, elite smart-ekstra donanım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janavar® -- 18 Mart 2020; 14:32:26 >
  • Orijinal jantların et değeri ve genişliği hakkında bilgisi olan var mı ? Kaç et ve genişliğe kadar takılabilir lastikleri çamurluk dışına taşırmadan ?
  • Arkadaşlar merhabalar,
    2015 model style paket i20 aracında bluetooth kiti yok. Aracın müzik sistemine bir şekilde ekstra cihazla bluetooth kiti takılabilir mi yoksa tek seçenek aux üzerinden bağlanan bluetooth kitleri midir?
  • tgenc T kullanıcısına yanıt
    Aynen aux üzerinden olan Bluetooth kiti işinizi görür
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Bir kit aldım ama hiç memnun olmadım. Var mı önerebileceğiniz bir ürün?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgenc

2015 style aracımda bir cok bluetooth aux cihazı denedim şuanda baseus BA01 kullanıyorum çok memnunum tavsiyemdir
    https://urun.n11.com/arac-kiti/baseus-bluetooth-aux-arac-kiti-bt-50-siyah-ba01-P344101909
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgenc

Hocam ben bunu kullandım 3 sene
    İphone Htc Samsung Asus Bluetooth Aux Araç Kiti Teyp 68,68 TL yerine 19,50 TL
    https://urun.n11.com/bluetooth-arac-kiti/iphone-htc-samsung-asus-bluetooth-aux-arac-kiti-teyp-P312774199
  • Merhaba arkadaşlar 2016 model 1.2 mpi style paket i20 var. Şöyle bir sorunum iki tane uzaktan kontrollü anahtarım var.İki anahtarda arabanın kapılarını bagajını rahat bir şekil tık demeden açıyor.Fakat anahtarları kontağa takıyorum.Araba bazen immobilizer hatası veriyor.Bazen araba içinde anahtar çıkıyor araç çalışıyor.Bazen çıkmıyor araç çalışmıyor.Sorunun anahtarlardan olduğunu sanmıyorum.Bir araştırmaya göre kontak gövdesi çıkartalıp immobilizer antenine wd40 sıkıldığı zaman düzeldiği yazılmış.Daha önce başına gelen var mı.Bu yöntem bir çözüm mü?
  • viktor1574 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu yaşayan biri olarak, sorun akü kaynaklıydı ve çözüldü. Ortlama 4-5 yıl kadar ömrü var. 7-8 yıl kullananlar elbette vardır

Ama size tavsiyem sorunu önce airbag zembereği olarak değerlendirmelerini ve bunun garantiden değişmesini isteyin. Zaten 1-2 yıla bozulacak garanti varken değişsin.

Sonrasında 60 lık akü ile değiştirin akünüzü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janavar® -- 29 Mart 2020; 12:34:10 >
  • janavar® J kullanıcısına yanıt
    Aküyü servisden 5 ay önce değiştirdim hala aynı.Yalnız airbag zemberiği ne alaka çözemedim?
  • viktor1574 kullanıcısına yanıt
    Bütün elektronik bağlantıları orada
    150 bin tl olur herhalde
    Boş paket 120 den aşağı olacağını sanmıyorum. En full olanlar 150-180 arası tahmin ediyorum.

O değil de araç gitgide Ford fiestaya benziyor 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janavar® -- 1 Nisan 2020; 9:55:13 >
    vallaha hocam aynen öyle fiestaya yaklaştı.
    açıkcası bu aracın 2014-2018 arası olan makyajsız kasa bence bu işin son noktasıydı ben o kasayı ilk görüşte aldım
    180 civarı b segment araca asla verilmez düşüncesindeyim.
    Muadili araç olarak renault clio , fiesta, polo nun pazar fiyatı düşünülünce dediğim bantta olması gerekiyor. dolu paket 160k civarı olsa , sürüş desteği, çift renk , krom, panoroma falan zaten 20k dan aşağı olmaz. kısaca videodaki araç minumum 180k :)

yani işin boku çıktı. B sınıfı araç 180 k.

yıllık mtv 2500
    kasko 1500
    trafik 1000
    bakım 1000
    yakıt aylık 300 den yıllık 3600
    yıkama 400

toplam 10.000 TL (yıllık masraf)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janavar® -- 1 Nisan 2020; 10:31:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: janavar®

Muadili araç olarak renault clio , fiesta, polo nun pazar fiyatı düşünülünce dediğim bantta olması gerekiyor. dolu paket 160k civarı olsa , sürüş desteği, çift renk , krom, panoroma falan zaten 20k dan aşağı olmaz. kısaca videodaki araç minumum 180k :)

yani işin boku çıktı. B sınıfı araç 180 k.

yıllık mtv 2500
    kasko 1500
    trafik 1000
    bakım 1000
    yakıt aylık 300 den yıllık 3600
    yıkama 400

toplam 10.000 TL (yıllık masraf)
    Aynen öyle hocam iyice boku çıktı bu işin b segment ile c arasında rakam çok azaldı yazık bu çıkan paraların yarısi boşa gidiyor
    Hindistan'da şuan bu aracın en dolusu 80.000 TL 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi janavar® -- 1 Nisan 2020; 12:0:0 >
  • 
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.