Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29.268
Cevap
202
Favori
1.965.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
46. Sırada  bugün en iyi #9
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bana biraz acil lazım. Renaultta bir arkadaşın yardımı ile clio 1.2 joy 62500'e geliyor. Bazen şeytana uyup alsam mı diyorum Manuel bu araç. Ama sonra duruyorum. Yani bir de araç kullanmaya aşinayım ama acemi sayılırım. Benim bölgede de sık sık araba ihtiyacı olur 6dan sonra toplu taşıma vs kalmaz biter hepsi. Bir an önce alıp tecrübe kazanmak lazım tabi ihtiyaç olma durumu da çok fazla.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

Hocam bana biraz acil lazım. Renaultta bir arkadaşın yardımı ile clio 1.2 joy 62500'e geliyor. Bazen şeytana uyup alsam mı diyorum Manuel bu araç. Ama sonra duruyorum. Yani bir de araç kullanmaya aşinayım ama acemi sayılırım. Benim bölgede de sık sık araba ihtiyacı olur 6dan sonra toplu taşıma vs kalmaz biter hepsi. Bir an önce alıp tecrübe kazanmak lazım tabi ihtiyaç olma durumu da çok fazla.
    manuel dersen hocam bulunur o paralar a yeni kasa ancak otomatik deyince işler değişiyor işte Clio inan ki i20 ye yaklaşamaz ben i20 almadan önce clioda bindim test ettim ama direkt i20 sectim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Clio'nun cezbetmesi sıfır olup 60 bin olması hocam yoksa i20 daha konforlu bir araç. Otomatikte çok fiyat farkı oluyor malesef. o kısım üzüyor. 2. el manuel alırsamda 50 altında alırım otomatikten feragat edeceksem bunun bedeli bana maddi olarak dönmeli işin gerçeği. Yoksa otomatik alırım diye düşünüyorum.
  • Merhaba, bu araçların el freni ile ilgili bir sorunu var mı? 1.4 style otomatik aracım akşam hafif bir rampada el freni çekili olduğu halde geriye kayıp bir araca çarparak durmuş. Bu sorunla karşılaşan ve çözen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: seiko1

Merhaba, bu araçların el freni ile ilgili bir sorunu var mı? 1.4 style otomatik aracım akşam hafif bir rampada el freni çekili olduğu halde geriye kayıp bir araca çarparak durmuş. Bu sorunla karşılaşan ve çözen oldu mu?
    3 4 tık yaptığı zaman tutması gerekiyor
    bir yokuşta deneyin eğer kaydırıyorsa yetkili bir servise gidip bir miktar teli sıktırın

• Hocam merhaba, 2015 model Elite Panorama OV i20 aldık lansman rengi 55bin km de 68bin TL ye. İyi aldığımızı düşünüyorum.

Araçla alakalı sormak istediğim bir soru, arka bagaj pandizotun yukarı aşağı dönmesini sağlayan sağ klipsi kırıktı. Bu parçayı bulma şansım var mı? Bir de yine pandizotu tutan iplerden birisi yok. Bu ipten bulabilir miyim? Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Byc

Hocam merhaba, 2015 model Elite Panorama OV i20 aldık lansman rengi 55bin km de 68bin TL ye. İyi aldığımızı düşünüyorum.

Araçla alakalı sormak istediğim bir soru, arka bagaj pandizotun yukarı aşağı dönmesini sağlayan sağ klipsi kırıktı. Bu parçayı bulma şansım var mı? Bir de yine pandizotu tutan iplerden birisi yok. Bu ipten bulabilir miyim? Teşekkürler
    öncelikle aracınız hayırlı olsun kazasız belasız iyi günler de kullanın

parça kısmında ise yetkili servis yüksek rakam çıkaracağından cikmacilara gitmenizi tavsiye ederim cikmacilarda bu parçalar rahat bulunur

Teşekkür ederim hocam,

Bir de yaz lastiği alacağım bu ay. Arabayı ankara da kullanıyoruz. Çok fazla çukur var. Yani düz kaymak gibi yolda giderken birden kendinizi çukurda bulabiliyorsunuz. Sizin bir tavsiyeniz olur mu lastik için?
  • Arkadaşlar Kasım da sıfır i20 aldım 3000 km de araç servis bakımı var mı ortalıkta 1000 km bakımı var diyorlar da varsa ne olacak birşey olur mu paralı mı yoksa

• quote:

Teşekkür ederim hocam,

Bir de yaz lastiği alacağım bu ay. Arabayı ankara da kullanıyoruz. Çok fazla çukur var. Yani düz kaymak gibi yolda giderken birden kendinizi çukurda bulabiliyorsunuz. Sizin bir tavsiyeniz olur mu lastik için?
    ben Michelin tavsiye ederim size

• quote:

Orijinalden alıntı: Captain Tsubasa 10

Arkadaşlar Kasım da sıfır i20 aldım 3000 km de araç servis bakımı var mı ortalıkta 1000 km bakımı var diyorlar da varsa ne olacak birşey olur mu paralı mı yoksa
    1000 bakım dediği yag su kontrolü falan çok önemli bir şey değil

• Byc kullanıcısına yanıt
    Michelin crossclimate almıştım en son corsa aracıma çok memnundum.i20 daha yeni olduğundan üzerindeki lastiklerde yeni ilerde ihtiyaç olunca yine o lastikten alırım.biraz daha pahalıdır ve dört mevsim lastiği diye geçer bi araştırın bakın isterseniz.ama kış lastiğiniz zaten varsa gerek olmayabilir.

• sharpie kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Aracın lastik ebatları 195 / 55 16R ve lastiklerin fiyatının epey yükseldiği bir ebatmış. Bunu da yeni öğrendim. Micheline bayilerden fiyat isteyeceğim. Sitesinde 800-1000 lira arası gözüküyor tek lastik için.
  • Hocam tekrar merhaba, i20 2015 multimedya ve navigasyonu nasıl güncelleyebilirim acaba bilginiz var mı? Teşekkürler
  • quote:

Hocam tekrar merhaba, i20 2015 multimedya ve navigasyonu nasıl güncelleyebilirim acaba bilginiz var mı? Teşekkürler
    maalesef bilgim yok face den i20egeclube katılıp sorarsanız bilgili arkadaşlarımız yardımcı olacaktır

• quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

maalesef bilgim yok face den i20egeclube katılıp sorarsanız bilgili arkadaşlarımız yardımcı olacaktır

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam ben yaptım güncellemesini. Benim gibi araştırıp bulamayan arkadaşlar olursa yardımcı olurum.
  • Hocam o gün bir i20 tam otomatik sürdüm biraz dik yokuşta geri kaçırdı normal midir bu durum ?
  • quote:

Hocam o gün bir i20 tam otomatik sürdüm biraz dik yokuşta geri kaçırdı normal midir bu durum ?
    kacirmamasi gerekiyor o araç tam otomatik

Normal eğimde kaçırma yapmadı ama biraz dik yokuşta kaçırdı hocam geriye. Emin misiniz hiç kaçırmaması gerektiğinden normal diyenlerde var da size de sorayım dedim.

• quote:

Normal eğimde kaçırma yapmadı ama biraz dik yokuşta kaçırdı hocam geriye. Emin misiniz hiç kaçırmaması gerektiğinden normal diyenlerde var da size de sorayım dedim.
    çok dik ise bir şey diyemiyorum ancak normalde tam otomatik ler kaydirmaz ben o arabayı kullandım kaydırdıgini görmedim ama yokuş dikligi tabi sizinki ile aynı mı bilmiyorum

• 
Sayfa: önceki 13921393139413951396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.