Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1393. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13911392139313941395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2018 sıfır i20 crdi jump+navigasyon ekranı ve geri görüş kamerası yarın yada çarşamba alacağım.şimdiki arabam 2012 corsa cdti enjoy.i20 crdi almakla iyimi yapıyorum bilmiyorum.gönlüm benzinli megane sedana kaymıştı ama büyük araba diye eşim istemedi.
    birde merak ettim tüm i20 arka stoplar soldaki gibi ama bazı fotolarda sağdaki gibi olanlarda var.bu sağdaki i20 stopları neden farklı.

Edit: sağdaki i20 yeni makyajlı haliymiş.şu an itibariyle arabayı almaktan vazgeçtim.madem makyajlı yeni hali var neden eski tipini alayım.gerçi bakalım bu makyajlı kasanın fiyatları ne kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sharpie -- 25 Şubat 2019; 18:51:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

2018 sıfır i20 crdi jump+navigasyon ekranı ve geri görüş kamerası yarın yada çarşamba alacağım.şimdiki arabam 2012 corsa cdti enjoy.i20 crdi almakla iyimi yapıyorum bilmiyorum.gönlüm benzinli megane sedana kaymıştı ama büyük araba diye eşim istemedi.
    birde merak ettim tüm i20 arka stoplar soldaki gibi ama bazı fotolarda sağdaki gibi olanlarda var.bu sağdaki i20 stopları neden farklı.

Edit: sağdaki i20 yeni makyajlı haliymiş.şu an itibariyle arabayı almaktan vazgeçtim.madem makyajlı yeni hali var neden eski tipini alayım.gerçi bakalım bu makyajlı kasanın fiyatları ne kadar.
    öncelikle alacaksınız jump dışında bir paket tavsiye ederim en kotu style alın derim.
    makyajlı kasada bir takım değişiklikler oldu ancak ben her zaman eski kasayı daha göze güzel görüyorum şahsen ben seçim aşamasında olsam eski tip olanı secerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Bende style istiyordum ama ön konsol bej rengi güneşde parlama yapar diye çekiniyordum az önce son bir karar değişikliğiyle style + navigasyon ekran paket aldım.renk beyaz 2018 sıfır araç.

• quote:

Bende style istiyordum ama ön konsol bej rengi güneşde parlama yapar diye çekiniyordum az önce son bir karar değişikliğiyle style + navigasyon ekran paket aldım.renk beyaz 2018 sıfır araç.
    on konsol bej de var siyah da style anlasmissiniz hayırlı olsun kazasız belasız

Sağolasın umarım yakıtta corsa dizeli aratmaz.

• quote:

Sağolasın umarım yakıtta corsa dizeli aratmaz.
    Corsa dizelden 1 miktar fazla yakar bilginiz olsun

• arkadaşlar 12 model i20 otomatik lpg 53 pahalı mı sizce olması gereken piyasası nedir ? 100binde araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

arkadaşlar 12 model i20 otomatik lpg 53 pahalı mı sizce olması gereken piyasası nedir ? 100binde araç.
    bence bu fiyat yüksek daha önce de söylemiştim sonuçta eski kasa ancak istenen fiyat 53 nerede ise yeni kasa fiyatı bir de araç 100 binde

• Rv370 kullanıcısına yanıt
    i20 de bu tarz bir sorunla hiç karşılaşmadım

Yeni kasa otomatikleri ne kadar isteniyor hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

bence bu fiyat yüksek daha önce de söylemiştim sonuçta eski kasa ancak istenen fiyat 53 nerede ise yeni kasa fiyatı bir de araç 100 binde

Alıntıları Göster
    Şu şekilde arama yaptım bakın ağır hasar kayıtlısı 51.000TL
    https://www.sahibinden.com/hyundai-i20-1.4-mpi/otomatik,yari-otomatik?price_min=40000&sorting=price_asc

ya da kaç binde olmalı piyasası mı yüksek aşağı fiyatta temizini bulmakta zorlanıyorum. 6-7 boyalısı ancak 48bine buluyorum.

• quote:

Şu şekilde arama yaptım bakın ağır hasar kayıtlısı 51.000TL
    https://www.sahibinden.com/hyundai-i20-1.4-mpi/otomatik,yari-otomatik?price_min=40000&sorting=price_asc

ya da kaç binde olmalı piyasası mı yüksek aşağı fiyatta temizini bulmakta zorlanıyorum. 6-7 boyalısı ancak 48bine buluyorum.

Alıntıları Göster
    hocam senin bütçen ne kadar

50 hocam benim bütçe
  • quote:

50 hocam benim bütçe
    anladım 50 ye yeni kasa temiz 1.4 MPİ oto bulmak çok zor eski kasalar hoşunuza gidiyor ise en mantıklı olanı sanırım ona yönelmek ya da biraz daha bekleyip yeni kasa almak

bütçeyi az biraz zorlayarak çıkabilirim tercihim tabiki zorlamamak ama mecbur kalırsam zorluyorum. Yeni kasalar daha hoşuma gidiyor ama bütçemi aşıyor eski makyajlı kasalar fena değil. Siz de 52 onun için çok diyince duraksıyorum bakıyorum aşağısını da bulamıyorum. Keşke 48 civarına bir tane bulsam.
    Dün son bir manevrayla i20 crdi style pan multimedia aldım.ön konsol siyah.dün biraz kullandım araba kullanım keyfi C segment ayarında çok beğendim.

• quote:

bütçeyi az biraz zorlayarak çıkabilirim tercihim tabiki zorlamamak ama mecbur kalırsam zorluyorum. Yeni kasalar daha hoşuma gidiyor ama bütçemi aşıyor eski makyajlı kasalar fena değil. Siz de 52 onun için çok diyince duraksıyorum bakıyorum aşağısını da bulamıyorum. Keşke 48 civarına bir tane bulsam.
    hocam bence biraz daha bekleyip yeni kasaya yönelmek en mantıklı hareket olur sizin için acele etmeyin yeni kasa için zorlayin derim

• quote:

Dün son bir manevrayla i20 crdi style pan multimedia aldım.ön konsol siyah.dün biraz kullandım araba kullanım keyfi C segment ayarında çok beğendim.
    hayırlı olsun güle güle kullanın kazasız belasız güzel araç 👍 style almak ile iyi yaptınız jump sizi tatmin etmeyecekti.

hocam yeni kasa otomatiği ne zamana o fiyata iner peki ? eski kasa fiyatları 55lerde geziyor ki 52ye çıkabilirsem ki kesin değil son sınırım olacak benim.
  • quote:

hocam yeni kasa otomatiği ne zamana o fiyata iner peki ? eski kasa fiyatları 55lerde geziyor ki 52ye çıkabilirsem ki kesin değil son sınırım olacak benim.
    hocam bizim ülkemizde fiyat hiçbir zaman inmez.
    senin bütçen maksimum 52.000 TL ise yeni kasa için boşuna bekleyip zaman kaybetme o halde çünkü 52'ye düşme sebebi zamanı alacaktır temiz eski kasa otomatik olarak tekrar bakmaya devam edin bence.
    benim sizin yerinizde olsam bir miktar daha para biriktirir yeni kasaya bakarım

• 
Sayfa: önceki 13911392139313941395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.