Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1395. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: baranel , baranel Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.239
Cevap
201
Favori
1.962.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yaklaşık 45derecelik kadar vardı hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScriptKidie

yaklaşık 45derecelik kadar vardı hocam.
    az önce dediğin gibi bir yokuşta idim kaydırma yapmadı ama bende ki manuel tabi yokuş kalkış giriyor devreye kıyas için otomatik aracı olan birisi yorum yazarsa daha sağlıklı olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

aha yokuş bura hocam
    Buda üstten görüntüsü,
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

Bu arada evet hocam, yokuş kalkış desteği olmadığı için yokuşa göre kaydırması olası diyorlar. 2013den sonra hill horder gelmiş. ortalama 4beygirlik bir güç varmış denilene göre.
  • quote:

aha yokuş bura hocam
    dostum bu yokuşta kaydirmaz araba mümkün değil
    senin bahsettiğin araba kaç model

12 model hocam

60 binde ayrıca araç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScriptKidie -- 11 Mart 2019; 12:19:16 >
  • İlk bakımını yaptırdım lpg filitresi ve yağıda dahil 680 tl. Servise sordum teyp için daha güncelleme gelmemiş

• Merhabalar,

Aracım 2013 model. DVD kısmından sürekli bir ses geliyor. Sanki sürekli disk okumaya çalışıyor gibi bir dönme sesi. Bir türlü çözemedim. Var mı yaşayan ? Yetkili servise gitsem çok masraf çıkar mı ? (sanırım multimedya kısmının sökülmesi baya zahmetliymiş)

• quote:

Orijinalden alıntı: baranel

İlk bakımını yaptırdım lpg filitresi ve yağıda dahil 680 tl. Servise sordum teyp için daha güncelleme gelmemiş
    hayırlı olsun güle güle kullanın

• Merhaba,
    Aracımız 2013 model i20. Bu sabah kapıları ne kumandadan ne anahtarla hiçbir şekilde açamadık.
    bi süre uyarı lambası yanık kaldı sonra söndü. bagaj kapısı da dahil hiçbirini açamadık. sanki güvenliğe aldı kendini araba. sebebi ne olabilir ne yapmalıyız servise gitmek hariç
  • quote:

Hocam o gün bir i20 tam otomatik sürdüm biraz dik yokuşta geri kaçırdı normal midir bu durum ?
    Ben Rizedeyim neredeyse her yer yokuş. Dik yokuşta çok hafif kaçıyor. geride bulunan araca çarpması imkansız olur o mesafede..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

öncelikle aracınız hayırlı olsun kazasız belasız iyi günler de kullanın

parça kısmında ise yetkili servis yüksek rakam çıkaracağından cikmacilara gitmenizi tavsiye ederim cikmacilarda bu parçalar rahat bulunur

Alıntıları Göster
    facede i20 sayflarının birisinde konusu vardı bir kişi 3d yazıcı ile yazdırıp yardımcı oluyordu tutucu konusunda ip dersende o banada lazım servis hariç bulamadım :)
  • i20 2014 1.2 Jump ile aranıza katıldım. Bluetooth desteği var mıdır, nasıl iPhone eşleştirebiliyoruz acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Alegro1453

i20 2014 1.2 Jump ile aranıza katıldım. Bluetooth desteği var mıdır, nasıl iPhone eşleştirebiliyoruz acaba?
    hayırlı olsun hoşgeldiniz kazasız belasız maalesef Bluetooth desteği yok telefon eşleştirmesi yapamazsınız

Teşekkürler. Aracı satan arkadaş var demiş, o yüzden var sanıyordum. Neyse artık

• İnternette okuduğum yorumlara bakacak olursam 1.2 MPI motorlu benzinli i20'ler yokuşlarda sıkıntı yaşıyormuş. Benim de okul yolum son derece yokuş, eğimli. Açıkçası okula gitmek için almıştık zaten, daha arabayı orada kullanma şansımız olmadı. Gerçekten rampa ve yokuşlarda sıkıntı yaşar mıyız?
  • Alegro1453 kullanıcısına yanıt
    Uygun viteste kullandığınız sürece kolay kolay hiç bir araba yığılıp kalmaz. 😊

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

İnternette okuduğum yorumlara bakacak olursam 1.2 MPI motorlu benzinli i20'ler yokuşlarda sıkıntı yaşıyormuş. Benim de okul yolum son derece yokuş, eğimli. Açıkçası okula gitmek için almıştık zaten, daha arabayı orada kullanma şansımız olmadı. Gerçekten rampa ve yokuşlarda sıkıntı yaşar mıyız?
    o tamamen sizin kullanıminiz ile ilgili ben 5 km boyunca 2.vites de çıkıyorum eve hiç zorluk çekmiyorum ancak dediğim gibi 2lik yolu 3 ile çıkmaya kalkarsanız tabiki yığılır kalır 1.5 DCI motor gibi bir performans tabiki olmaz

Anladım hocam, tabii ki çok hızlı çıkmak gibi bir niyetim yok yeter ki çıksın. :D
  • quote:

Anladım hocam, tabii ki çok hızlı çıkmak gibi bir niyetim yok yeter ki çıksın. :D
    çıkar çıkar hocam o kadar da değil :)

• 
Sayfa: önceki 13931394139513961397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.