Şimdi Ara

Hyundai i20 1.0 T-GDI'ı nasıl bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Özellikle 3 silindirli olmasından mütevellit almaya çekindiğim araç hakkında yorumlarınızı rica ediyorum.
    https://www.hyundai.com/tr/tr/arac-modelleri/i20/teknik-ozellikler linkinde yer alan bilgilere göre cam tavanlı bir ELITE paket düşünüyorum.

İkinci El Fiyatları : 2018 yıl 135.000 TL civarında 2019 yıl 143.000 TL civarında.
    Sıfır Fiyatları : 2020 154.000 TL (pazarlık edilmemiş hali)https://www.hyundai.com/tr/tr/arac-satis/arac-fiyat-listesi

Teşekkür ederim.

• Ben bu paralara tercih etmezdim, eskidi artık i20, rakipleri karşısında demode kaldı

Clio baktınız mı? Ben icon paket clio tercih ederdim, güncel ve daha kaliteli bi araç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Ben bu paralara tercih etmezdim, eskidi artık i20, rakipleri karşısında demode kaldı

Clio baktınız mı? Ben icon paket clio tercih ederdim, güncel ve daha kaliteli bi araç.
    Hiç bakmamıştım aslında öneriniz 1.0 X Tronic midir?
  • 1.2 si vardı bende performans olarak tatmin etmiyordu 1.0 olan da turbo var araç ağır siz yüklendikçe turbo sürekli devrede olacak.yakıt da bir miktar fazla yakacaktır(gaza yüklendiğiniz için)bence test sürüşü yapmadan bu aracı düşünmeyin derim.
  • JohnNashhh kullanıcısına yanıt
    Evet o kombinasyon, icon paket.

İ20'nin yeni kasası gelecek, bu kasa 6 yaşına girdi, yeni kasa da gelince iyice eski kalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lojistisyen -- 2 Nisan 2020; 13:42:29 >
  • İ20 mi kaldi artik.. guncel araclara bakin bence

• Twingo ya da ford Ka opel tigra ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AIRBOSS -- 2 Nisan 2020; 13:47:21 >
  • Beğenmeyen arkadaşların kararına saygım var ancak öneri paylaşmadan yapılan "ford K" postunu dikkate almak çok zor =)

@lojitisyen çok teşekkür ederim öneriniz için.
  • 1.0 100 hp Clio veya 1.2 130 hp corsa daha mantıklı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.