Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (930. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JackDaniels

benimde 8 inde bitiyor

bakalım allianz ne isteyecek

anadolu sigorta çok uygun fiyat vermiş

ama sende hep tek kullanıcı seçmişsin ben ona cesaqret etmiyorum ne olur ne olmaz

40-50 lira için değmez diye düşünüyorum

ama hep sen kullanıyorsan olabilir

benimkini arada birde olsa başkası alıyor

Bugün sigortam.net'ten aradılar, web sitesindeki bir problemden dolayı primin fazla hesaplandığını, çıkması gereken fiyatın 446 değil, 422 lira olması gerektiğini bu yüzden 24 liranın bana iade edileceğini söylediler

Evet, ben hep tek kişi kullanıyorum, kimseye vermiyorum, zaten çevremde benden araba isteyecek kimse de yok. Bazen uzun süreli yurtdışına çıktığımda (geçen seneki 3 aylık Gürcistan seyahtim gibi) anahtarı komşuma bırakıyorum, hem lazım olduğunda çekmesi için hem de 10-15 günde bir çalıştırıp 3-5 km tur atması için. Onun dışında benden başka süren yok.

Başkasına verip bir kaza olsa bile yine çok ciddi bir problem değil çünkü ancak hasar ödemesinde indirim oranında kesinti yapabilirler, hiç ödemem yapmama gibi bir durum sözkonusu değil. Diyelim benim komşu kaza yaptı ve 1000 liralık hasar oluştu. Tek sürücü indiirm oranı neydi? %7,5. O zaman sigorta 1000 lira yerine 925 lira (%7,5 kesinti yaparak) ödeme yapacaktır.

Benim başka sürücü riskim çok çok düşük olduğu için bu indirimden rahatça faydalanıyorum.

• benim aracın pirimi 530 lira çıkmıştı sigortam net anadolu sigortada

seninki 420 baya düşük yani ozaman
  • Ya benimde 7 aralıkta trafik sigortası bitiyor. 110 tl ödemiştim geçen sene. Kaza falan yok bu sefer de 132 tl ye çıktı pirim.

Adamda bir cevap veremedi. 30 yaş altı kullanıcıların sigorta pirimleri arttı falan dedi.
  • ben geçen sne 150 lira ödedim trafiğe sen 110 a uygun yaptırmışsın

üstelikte 30 yaş üstü

geçen arkadaş 350 lira felan dedi trafik sigortasına

gözlerim yerinden fırladı

ne kadar doğru bilemiyorum
  • Aracım 09 Aydın plakalı. İstanbul'un sigorta pirimi ile 150binlik bir ilin sigorta pirimi yakın çıkmaz zaten.

Kaza riski çok olunca sigorta pirimide artıyor.

Her neyse geçen sene 110 tl ödediğim pirimin şimdi, 132 tl ye çıkmasından ötürü Avivayı kınıyorum.

İnternetten araştırmam sonucu başak groupamadan 99 TL ye poliçemi aldım geldim şimdi. %15 hasarsızlık indirimi var. Yani 3. kez poliçeyi yenilemiş oldum. Nice kazasız senelere.
  • bende geçen hafta trafik sigortamı yeniledim 34 plaka kaza yok % 20 hasarsızlık indirimi ile 202 ytl 3 taksit axa oyak bilgi amaçlı yazmak istedim
  • hakkaten coşmuş bu sigortacılar yaw

rezillik rsmen

o zaman kalksın bu sistem

yada kaskosu olana şart koşulmasın

bu ne yaw 200 lira trafik olurmu
  • hem kasko hem trafik yaptırıyoruz
  • az önce kaskocum aradı

geçen sene ile yanı fiyatı çıkardı

peşin 500 taksitli 555 lira

indirim vs bi işe yaramıyor 3 yıldır aynı parayı ödüyorum

şu sigortam.netle bi iletişime geçeyim bende bari
  • Devamlı yiyicilere çalışıyoruz. Gına geldi valla.

Dün trafiği yatırdım, önümüzdeki ay hem aracın vizesi var, hem vergisi var, üstüne birde bakım denk geliyo.

Allahtan kasko haziranda.

• Poliçem bugün kargo ile elime ulaştı.

Toplam prim fiyatı: 995 lira
    İndirimler..........: 593 lira (indirimlerin neler olduğunu üstlerdeki mesajda yazmıştım)

Prim: 402 lira
    Vergi: 20 lira

Toplam ödenecek prim: 422 lira

Nerdeyse trafik sigortası parasına kasko yaptım

Trafik sigortaları ise hakikatten çıldırmış.
    Daha ona bir kaç ayım var. Bakalım ona ne ödeyeceğim.
  • işbankasına uğradım

oda 480 lira istedi bide sigortam.net i arayayım bakalım
  • oda 496 lira istedi

ya herkes bana gıcık yada başka bi iş var bunda
  • quote:

işbankasına uğradım

oda 480 lira istedi bide sigortam.net i arayayım bakalım

480-490 iyi fiyatlar.
    Bende %10 devamlı müşteri indirimi ve %7,5 tek sürücü indirimi var.

480'den %17,5 düşersen 400 gibi bir rakam çıkıyor.
    Bu indirimleri almazsan 480 fiyat vermeleri gayet normal.
    Bence alabileceğin en düşük rakamları bulmuşsun zaten.
  • arkadaşlar daha önce teypler hakkında yazmış olduğum yazılar hakkında bir düzeltme yapmak istiyorum cd mp3 ve usb girişli orjinal teyplerin çıkışı 4*15watt değil 4*40 watt dır cd li diğer orjinal teyplerin çıkışı ise 4* 25watt kaset li teyplerin çıkışları ise 4* 15 watt dır. vermiş olduğum yanlış bilgiden dolayı ilgili arkadaşlardan özür dilerim

saygılarımla ......
  • sigortam .net ten aradılar şimdi

anadoluda fiyat değişmedi

axa da 60000 limit ve autoking yok 420 lira fiyat verdiler

diğer şartlar aynı anadolu ile

groupama ya 590 lira istedi

hakikaten reklamlardaki gibi sigorta + groupama farkı koydular yani

galiba axa yı yaptıracam
  • arkadaşlar aracımın anteni kırıldı... internetten alacağım... marka model nedir??? bütün antenler uyumlumudur???
  • ayni dert bende de var. sanirim değiştirmek için içerdeki lambadan sokmek grekiyormus
  • benim sadece antenin orta tarafı yani sökülebilen taraf gitti... yıkatırken çıkarmayı unutmuşum yamuldu... bende düzelteyim dedim ama kırıldı... dediğin gibiyse sanayi yolu göründü :D:D:D
  • quote:

hakkaten coşmuş bu sigortacılar yaw

rezillik rsmen

o zaman kalksın bu sistem

yada kaskosu olana şart koşulmasın

bu ne yaw 200 lira trafik olurmu

trafik sigortası orta malı ticari araçlar sadece onu yaptırıyorlar ve durmadan kaza yapıp sisteme ödetiyorlar, sistem de sahipsiz olduğundan servisler trafik sigortalarının ödeyeceği tamiratlarda inanılmaz faturalar çıkarıyorlar. bu da hepimizin ödediği bedelleri artırıyor.
    ya devlet artık bu sistemi kaldırsın ya da adam etsin, yaşama maliyetimizi göz göre göre artırıyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 928929930931932
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.