Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (803. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: JOKERGETS

quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orjinalden alıntı: JOKERGETS

quote:

Orjinalden alıntı: crkezz

arkadaslar benzın olarak nerden almak gerekır bılınız var mı shell mı genelde?

bende shellden alıyorum ama herkes opet iyi diyor bizim burda opet olmadığından shell kullanıyorum ben...

kim opete iyi diyor

gösterin o adamı bana bakayım

sence hangisi iyi....bana hyundai servisindeki usta demişti ve çok kişiden duydum....

ben opeti yıllaaaar önce bıraktım

bence benzinde en güzeli türkpetroldü

oda shell olunca bence shell

ama dediğim gibi benzin kullanmadığım için 5 yıldır bilemiyorum şuan hangisi iyi

ama kesinlikle opet değildir

• Arkadaşlar siteye yeni üye oldum dahada yeni bi getz aldım. Daha sitenin acemisiyim. Bi sorum olcak getz in orjinal teypi üzerinde bunu çıkarmak istiyorum ama nasıl bizmiyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim teypin LCD göstergesinin ısığı kesmiş onu yapıcam
  • benim 2006 getzin sis farı ampulune 35 lira istemisti servis, sanayide 15e hallodu, bilginiz olsun bir ampule o para verilmez bence.
  • arkadaşlar 2009 model getzlerin kapı hoparlör ölçüleri nedir? her modelinki değişiyomuş
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: getzci

ben her seferinde depoyu fullerim ve km yi sıfırlarım tekrar doldurduğumda nekadar yakmış diye ölçerim.sonuçlar hep birbirine yakın çıktı yol bilgisayarıyla. sapma felan olmadı.100 km de bir yol bilgisayarını sıfırlarım gerçek değeri göstersin diye.mazot aldığım yerde aynı.

benimkinde hic sıfırlamıyorum, ama hep yakın degerler cıkyor, zaten o gosterge ortalama tüketim icin, keşke anlık tüketimde olsaydı

ayne nöyle sık sık sıfırlamak lazımki gerçek değer görünsün
  • quote:

ama dediğim gibi benzin kullanmadığım için 5 yıldır bilemiyorum şuan hangisi iyi

Dizel için hangisini önerirsin peki, ben Opet Ultradizel alıyorum surekli. Tavsiyen nedir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tomruq -- 19 Mart 2009; 15:26:41 >
  • bond777 ben aracı ilk aldığımda anamura gittim memlekete.tabi öncesinde biraz şehir içi gezmiştim.yolda giderken anamura varana kadar yol bilgisayarı hep 5.5 gösterdi.dedim yol bilgisayarı bozuk galiba hemen forumda arkadaşlara sordum onlarda aralıklarla sıfırlamam gerektiğini söylemişlerdi. yani sıfırlamazsan bi değerde takılıp kalıyo bidahada oynamıyor.
  • Arkadaşlar benzinin opet shell veya başka bir firmanın daha iyi olduğunu tartışmıssınız ama neye göre iyi veya kötü?
  • hani bu cvplar cola mı fanta mı pepsi mi ya da hangi vira markası iyi gibi bişey olmuş o içeceklerde bi fark var mutlaka tadında falan ama benzin neye göre iyi kötü bi açıklama yapabilen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tomruq

quote:

Dizel için hangisini önerirsin peki, ben Opet Ultradizel alıyorum surekli. Tavsiyen nedir ?

valla arkadaşımda ford fusion var dizel

yakıt garantisi yüzünden opetten alıyodu mazotu

dedim bırak şunu al shelli rahatına bak

1 yıldır shell kullanıyor dönmedi geri

hakkaten farketti diyor

bence total veya shell kullan

bpde güzel yanıyor

po benim arabada nedense vuruntu yapıyor araba vuruntulu çalışıyo gibi

hangi podan aldsam aynı bende artık almıyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: martygetzfly

Arkadaşlar benzinin opet shell veya başka bir firmanın daha iyi olduğunu tartışmıssınız ama neye göre iyi veya kötü?

iyisi kötüsü bana göre

arabam eskisine göre

daha sessizse

daha rahat çalışıyorsa

daha uzun yol yapıyorsa

perf daha yüksekse

o yakıt eskisinden iyidir

ve bunların hepsinde shell en iyi değerleri verdi bana
  • elektro2447, ne kadara aldınız yeni getzinizi, bende üstte dediğim fiyata anlaşyım da merak ettim sizin ne kadar aldığınızı
  • tüm petrol istasyonları yakıtı aynı rafineriden alıyor.ben mersin rafinerisinde görmüştüm petrol istasyonlarının tankerleri sıraya giriyordu ve yakıtlarını dolduruyorlardı.sırada birçok farklı petrol istasyonunun araçları vardı.bu istasyonlar petrolü kendileri damıtmıyolarki biri iyi biri kötü yapsın. ha şöyle olabilir adam mazotu tankere doldurur getirir istasyonun deposuna boşaltır orda istasyon sahibi katkı maddeleri katar ucuzlatmak için o mazotta kötü olur. varmıdır sizce yakıtına katkı maddesi katmayan anadolu evladı. bence şu petrol iyi şu petrol kötü denmesi tamamen psikolojik. ben hemen hemen hepsini denedim en iyi çekiş opetin mazotunda bizzat test ettim.eniştemin caddy si var vw shell öneriyor diye hep shell den alır banada dedi opet kötü shellden al arabanın çekişi gidişi çok değişir göreceksin diye.denedim hiçbir fark göremedim.denemeyide şöyle yapıyorum. tatile çıkmadan önce depo baya boşalıyor ondan sonra dolduruyorum öyle çıkıyorum yola. anamura gidiyorum. iç anadoludan akdenize gidenler bilir torosları aşmanız lazım.toroslrı aşarken test ediyorum en iyi performansı hangisi verecek diye inanın opetle yaptığım yolculukta rampalarda birçok üst sınıf aracın canını yaktım.

• quote:

Orjinalden alıntı: m_aakin

arkadaşlar 2009 model getzlerin kapı hoparlör ölçüleri nedir? her modelinki değişiyomuş

benim bildiğim sabit ölçülere sahip kapı hoparlörleri. 16.5 cm aslen ama 17 cm oluyor bildiğim kadarıyla
  • ben biraz araştırma yaptım model yıllarına göre değişiklik gösteriyomuş 2009 model getzine kapı kolonu yokmu herkes orjinal müzik sisteminden memnunmu
  • bende genelde aracı aldım alalı hep opetten alıyorum.fakat zaman zaman po dan ve shell dende yakıt alıyorum.ama hiç bir farkı yok.hepsi aynı.yakıt yakıttır yeterki temiz olduğuna inandığımız yerlerden alalım.anamur33 çün dediği gibi hepsi zaten aynı rafineriden alıyor.eee birbirlerinden fakı neki.
  • ben herzaman shellden alıyodum bikerede podan alım dedim gerçekten çekişte farketti bana po daha iyi çekiyor gibi geldi....
  • arkadaşlar benim arabanın arka koltuk sallanıyo neden kaynaklanıyo acaba çözümü varmı dır....
  • yeni getz bakan arkaşladar era ile arasında çok az fiyat farkı var. neden getz neden era. birda hyundai kredi faizleri nasıl. arabanın tamamanını kredi ile veriyorlarmı.
  • Ben getz düşündüm, hiç er bakmadım çünkü hatchback araba beniim ihtiiyacımı karşılıyor, getz in kalitesi era ya göre daha güzel gelldi gözüme ayrıca
  • 
Sayfa: önceki 801802803804805
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.