Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (802. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

tabii yansıtmazlar

nasılsa alıştılar devletin verdiği avantajları kendi lehine çevirmeye
  • 1.4 Hy Klm : 18.150 ye anlaştık sayılır, 4000 indik diye fazla inmiyorlar
  • yaw arkadaşla konuştum az önce

adam elazığda araba bulamıyo 1.6

avensis insignia vs kalmamış

laguna alıcak yine herhal
  • yav arkadaşlar nereye yazacağımı bilemedim, ama beni 2005 model getz'ime sağ far lazım , ayar vidaları bozulmuş içi açılamadığı için değişecek diyorlar. orj pahallı 250 civarı, yansanayi'de 100 civarı ama yan sanayide takmak istemiyorum. varsa elinde olan arkadaşlar teklifleri bekliyorum. resim gönderirseniz istanbuldan falan elden alırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: discrepancy

1.4 Hy Klm : 18.150 ye anlaştık sayılır, 4000 indik diye fazla inmiyorlar

hocam bencede az daha wer start değilde hy klima al. artıları neler diceksin. arka cam otomatik. yan aynalar elektrikli ve sıtımalı. koltuk döşemeleri gls tipi. yan aynalar gövde rengi. arka koltuklarda sepetlik gibi. satarken elinde daha fazla koz olur. 18.150 ise ii fiyat. ki en fazla inebilecekleri bence 18000 iyidir o model için.

edit: imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tissue -- 17 Mart 2009; 22:53:56 >
  • Arkadaşlar Getz'leerin fiyatları çok uygun seviyelere gelmiş gibi.
    i20'nin gelmek üzere olduğu bugünlerde Getz alınır mı?
    Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Almayı düşündüğüm model:
    1.4 DOHC DAB AC ABS A/T 21.653 TL
    veya
    1.4 DOHC 4AB AC ABS SR A/T 23.289 TL

Otomatik getz sahipleri şehir içinde yüz kmde kaç litre yakıyorlar?
    ÖTV indiriminden önce fiyatlar ne düzeydeydi? Gerçekten indirim yansıtılmış mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sofokles2000 -- 18 Mart 2009; 2:58:19 >
  • Arkadaşlar acil cevaplarınıza ihtiyacım var.
  • arkadaslar benzın olarak nerden almak gerekır bılınız var mı shell mı genelde?
  • Sevgili arkadaşlar, ben de bugün hem yeni üye hem de yeni getz sahibi olarak hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.En kısa zamanda ve bol bol görüşebilmek ümidiyle...
  • İyidir shell.Ben bazen opetten de alıyorum.Yalnız alacagın istasyon da önemli.
    quote:

Orjinalden alıntı: crkezz

arkadaslar benzın olarak nerden almak gerekır bılınız var mı shell mı genelde?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sofokles2000

Arkadaşlar Getz'leerin fiyatları çok uygun seviyelere gelmiş gibi.
    i20'nin gelmek üzere olduğu bugünlerde Getz alınır mı?
    Tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Almayı düşündüğüm model:
    1.4 DOHC DAB AC ABS A/T 21.653 TL
    veya
    1.4 DOHC 4AB AC ABS SR A/T 23.289 TL

Otomatik getz sahipleri şehir içinde yüz kmde kaç litre yakıyorlar?
    ÖTV indiriminden önce fiyatlar ne düzeydeydi? Gerçekten indirim yansıtılmış mı?

sonuçta 3 ay sürecek bi kampanya

bu kadar acele etme kanımca

i20 gelirse şahsen ben onu tercih ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: baysiir

Sevgili arkadaşlar, ben de bugün hem yeni üye hem de yeni getz sahibi olarak hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.En kısa zamanda ve bol bol görüşebilmek ümidiyle...

hayırlı olsun güle güle kullan
  • quote:

bende shellden alıyorum ama herkes opet iyi diyor bizim burda opet olmadığından shell kullanıyorum ben...
  • quote:

Orjinalden alıntı: JOKERGETS

quote:

bende shellden alıyorum ama herkes opet iyi diyor bizim burda opet olmadığından shell kullanıyorum ben...

kim opete iyi diyor

gösterin o adamı bana bakayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

quote:

quote:

kim opete iyi diyor

ben opete iyi diyorum söyle bakembence opet shell sonra diğerleri

• quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

quote:

quote:

kim opete iyi diyor

sence hangisi iyi....bana hyundai servisindeki usta demişti ve çok kişiden duydum....

• Bu arada arkadaşalr bayi bana nisan da zam gelecek dedi , sice gelir mi
  • arkadaşlar getzci olan ismim anamur33 olarak değişti.
  • arkadaşlar 0 getz alacağım büyük olasılıkla müzik sistemini yenilemeyi düşünüyorum hemen aracın garantisinde bir sorun çıkarmı orjinalini bozduğum için garanti dışı kalmasın durduk yere
  • quote:

Orjinalden alıntı: m_aakin

arkadaşlar 0 getz alacağım büyük olasılıkla müzik sistemini yenilemeyi düşünüyorum hemen aracın garantisinde bir sorun çıkarmı orjinalini bozduğum için garanti dışı kalmasın durduk yere

elekronik parçalara fazla bulaşmayacağından sorun olmaz.zaten teyp hoparlör ve anfi takacağanı düşünürsek dert etme.yeter ki tesisatını yapan yer iyi olsun.tesisatı yakma
  • 
Sayfa: önceki 800801802803804
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.