Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: realisth

sayın jacks teşekkürler sonuna kadar çekmemiştim ortalarda bir yerdeydi farkettiğimde yine de değiştirmem gerekir mi bilemiyorum deneyerek öğrenecem heralde.

el freni tam çekili olsa biyere gidemezsin zaten

bişey olmaz okadar korkma
  • bu getslerde motoru açmak gerekir mi arabam daha hiç 120 yi geçmedi şimdi 12000[onikibin] km de acaba basmam gerekir mi ne önerirsiniz... ..
  • Kardeş takım üyelerinin Mevlüt Kandilini Kutlar, daha fazla kandil gecelerini aile, dost ve arkadaşlarınız ile yaşayabilmenizi Rabbimden dilerim.
  • Arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun.

http://tunc-otomotiv.araba.com/1868598.html

Bu araç nasıl bu paraya satılır. 2 parça boyalı olması benim için önemli değil. Airbag açmaması ve şaselerde herhangi bir darbe olmaması bana yeter. Bi katakulli olmasın. ?? Yarın bakmaya gidiyorum kısmetse..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JimBeam -- 8 Mart 2009; 18:19:18 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: JimBeam

Arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun.

Bu araç nasıl bu paraya satılır. 2 parça boyalı olması benim için önemli değil. Airbag açmaması ve şaselerde herhangi bir darbe olmaması bana yeter. Bi katakulli olmasın. ?? Yarın bakmaya gidiyorum kısmetse..

12-13 gün önce sıfırını 18.500 tl ye aldım. 2009 model. kasko, kredi, harçlar, plaka, trafiğe çıkış vs tüm işlemler dahil 23.500 tl'ye konya önturdan aldık. o kadar paran varsa git sıfır al derim.

• quote:

sonuçta kriz var piyasa durgun

+ araba 74bindeyani 75bin bakımına ramak kalmış 200-300 masraf daha

+ 4 lastiklerde bitik olbiliral sana 500 daha masraf

sonuçta kmside fazla bu kadar şey olunca fiyat normal yani

• quote:

Orjinalden alıntı: MURON70

bu getslerde motoru açmak gerekir mi arabam daha hiç 120 yi geçmedi şimdi 12000[onikibin] km de acaba basmam gerekir mi ne önerirsiniz... ..

motor açmak gerekmez bence

ama sürekli düşük devir ve düşük hız bana göre sağırlaşma yapar arabada ve arada bi devirli ve yüksek hız arabayı açar

bu bana göre tabii

çünkü bir tarih bizde bulunan kia panelvanla son hızı olan 130 km ile bi 170km sürekli yol yapmıştım

araba o güğnden sonra motoru çok güzellleşti

sanırım arabanın motoru o zaman açıldı

37bin kmdeydi araba

o günden sonra çok daha güzel çalışıyodu araba

• quote:

Orjinalden alıntı: ogunmas

Kardeş takım üyelerinin Mevlüt Kandilini Kutlar, daha fazla kandil gecelerini aile, dost ve arkadaşlarınız ile yaşayabilmenizi Rabbimden dilerim.

aynı dileklerle
  • JackDaniels peki bezinli bir arabayı gaz pedalına dokunmadan kaldırabilir misiniz?yada hiç gaz vermesenizde viteste gider mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: sandac

quote:

12-13 gün önce sıfırını 18.500 tl ye aldım. 2009 model. kasko, kredi, harçlar, plaka, trafiğe çıkış vs tüm işlemler dahil 23.500 tl'ye konya önturdan aldık. o kadar paran varsa git sıfır al derim.

Bu araba Sunrooflu arkadaşım sen Start donanımlısını aldın galiba.

• quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Jack sence bu km bu arabalara göre çok mu ? Seneye satmayı düşünüyorum zaten 15.000 km anca yaparım. Sorun çıkartır mı ne dersin ?

• quote:

Orjinalden alıntı: getzci

JackDaniels peki bezinli bir arabayı gaz pedalına dokunmadan kaldırabilir misiniz?yada hiç gaz vermesenizde viteste gider mi?

Soru bana yöneltilmemiş ama ben cevaplıyayım izninizle. Karbüratörlü ve Enjeksiyonlu her türlü benzinli araba gaza basmadan kaldırılır.
  • quote:

quote:

quote:

Jack sence bu km bu arabalara göre çok mu ? Seneye satmayı düşünüyorum zaten 15.000 km anca yaparım. Sorun çıkartır mı ne dersin ?

bu km bu arabalara çok değil tabii

demek istediğim muadili daha düşük kmli olanlar 17-18lere bulunabilirse bu arabaya ne isteyecekki adam değilmi

zaten bakımları serviste yapılmışsa hala garantili araba sorun çıkartsa zaten garantiden çözülür

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: getzci

JackDaniels peki bezinli bir arabayı gaz pedalına dokunmadan kaldırabilir misiniz?yada hiç gaz vermesenizde viteste gider mi?

Soru bana yöneltilmemiş ama ben cevaplıyayım izninizle. Karbüratörlü ve Enjeksiyonlu her türlü benzinli araba gaza basmadan kaldırılır.

evet tekrar söylüyorum getzci arkadaşım

sanırım yarım debriyajı bilmediğin için aklına yatmıyor

yarım debriyajda yukarda anlattığım gibi arabayı rampada frensiz tutabilirsin

düşünki rampada frensiz tutabildiğin araba düz yolda hatta çok dik olmazsa yokuştada kalkıp gitmezmi sence

istersen bi dene bakalım ve hepberaber görelim

• arkadaşlar sıfır arabalar için 97 oktan önerirmisiniz
  • dun bizim 88hp lik dizel getzi ankara nezirogluna goturdum 45000 bakimi icin.

yag, yag ve hava filtreleri, kontorller ve bakım isciligi 211 lira tuttu. aslinda garanti olmasa sanayide 100 liraya halledilebilir.

esas sorun sol on sis lambasinda,

sis ampulu icin tam 33 tl isteniyor, tek degistirsem diger taraf sırıtacak, ayrıca tek ampule 33 lirada vermem.
    ara simdi isin yoksa disarda bu ampulleri:

bu arada arabanin altini ozellikle depoyu bir yere surtmemeye dikkat edin, benim deponun icindelki şamandıranın mazot çeken borusunun en alt tarafi, ya surtmeden yada eceliyle kırılmıs. yakıt ısıgi yandiginda yokus yukari gidilince stop edip kalıyordu. ayrıca mazotu çeken borunun icinde tıkanmış, araba gitmemeye başlamıştı.

boru temizlenip japonla yapıştırıldı ama garantiye sokmıcaklar galiba, zira o şamandira ve mazotu çeken pompa 850liraymis, dikkat edin!

• quote:

Orjinalden alıntı: asilefe

arkadaşlar sıfır arabalar için 97 oktan önerirmisiniz

bence gerek yok

97 oktan perf arabalar için daha mantıklı

arada çokda fark yok sanırım ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: bond777

dun bizim 88hp lik dizel getzi ankara nezirogluna goturdum 45000 bakimi icin.

yag, yag ve hava filtreleri, kontorller ve bakım isciligi 211 lira tuttu. aslinda garanti olmasa sanayide 100 liraya halledilebilir.

esas sorun sol on sis lambasinda,

sis ampulu icin tam 33 tl isteniyor, tek degistirsem diger taraf sırıtacak, ayrıca tek ampule 33 lirada vermem.
    ara simdi isin yoksa disarda bu ampulleri:

bu arada arabanin altini ozellikle depoyu bir yere surtmemeye dikkat edin, benim deponun icindelki şamandıranın mazot çeken borusunun en alt tarafi, ya surtmeden yada eceliyle kırılmıs. yakıt ısıgi yandiginda yokus yukari gidilince stop edip kalıyordu. ayrıca mazotu çeken borunun icinde tıkanmış, araba gitmemeye başlamıştı.

boru temizlenip japonla yapıştırıldı ama garantiye sokmıcaklar galiba, zira o şamandira ve mazotu çeken pompa 850liraymis, dikkat edin!

getz eyi güzelde işte böyle anormal yedek parça fiyatları var

çoğu marka öyle ama getzdeki sıkıntı garanti yüzünden 5 sene kıpraştırmaması

diğer markalarda 2 sene sonra o parçaları daha ucuza takabiliyosun

• istasyonlar zaten 97 tankının içine 95 karıştırırlar genelde, paranızı boşa vermeyin 95 alın.

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: asilefe

arkadaşlar sıfır arabalar için 97 oktan önerirmisiniz

bence gerek yok

97 oktan perf arabalar için daha mantıklı

arada çokda fark yok sanırım ama
  • 
Sayfa: önceki 794795796797798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.