Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (749. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bende 2006 model eski kasa vede eski motor yani 12v 3silindirli 1,5 crdi dizel getz var
    tahminlerime göre şehir içi trafikte 0,165-0,175 ykr yakıyor. bana yakıt değerimle ilgili bilgi verebilecek olan varsa yardımcı olabilirmi
    bide aracı elimden geldiğince devirli ve sakin kullanmaya çalıştığımıda belirtmeliyim
    herkese şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOYSMAN

arkadaşlar bende 2006 model eski kasa vede eski motor yani 12v 3silindirli 1,5 crdi dizel getz var
    tahminlerime göre şehir içi trafikte 0,165-0,175 ykr yakıyor. bana yakıt değerimle ilgili bilgi verebilecek olan varsa yardımcı olabilirmi
    bide aracı elimden geldiğince devirli ve sakin kullanmaya çalıştığımıda belirtmeliyim
    herkese şimdiden teşekkürler

aynısı bende var,yakıt tüketimin gayet iyizaten biraz devirli kullandınmı yakıtın direk artıyor
  • aynısı bendede var yakıt ortalama aynı
  • bendede var ve 7-7.5 litre yakıyor

bana göre çok iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

bendede var ve 7-7.5 litre yakıyor

bana göre çok iyi

bastın mı kerata iyi yakıyor
    bu arada arabayı satmaktan vazgeçtim bedava vereceğime çatır çatır kullanırım.şimdi xenon taktırcam.h4 farlarımız olunca masraflı bu xenonlar,araştırıyorum fiyatları
  • xenon konusunda şuraya bi bak derim bence
    http://www.cancanoto.com.tr/
  • Arkadaşlar 2007 Getz'ime sadece uzaktan kumanda taktırmak istiyorum.Birkaç yerden fiyat aldım ama marka olarak hangisini önerirsiniz? Sorun yaşamak istemiyorum. Bir de Ankaralılar kışlık lastikleri ne zaman takacaksınız ?
  • arkadaşlar benim aracın sol ön taraftan hafif çukurlara girdiğinde
    yada sallandığında küt küt diye bişeyler vuruyor. Pedalların orda iç tarafta.
    nedir acaba? servise gitmeden bilgisi olan varsa bi sorayım dedim. Bana amortisörün
    üst bağlantı noktası gibi geldi. Orda başka ne var bilmiyorum bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
  • valla getz iyi güzel ama bu dandik sorunları olmasa tadından yenmeyecek.
    Ben araç konusunda çok titizim.Sıfır araba alıyosun sorunsuz binerim diye böyle
    adilik yaptımı canından beziyosun. 3-4 bin ytl parayı fazladan boşuna mı verdik?
    Ses dinleyecek olsam alırdım ikinci el bi araba binerdim.paramda cebimde kalırdı yok dervisdi
    yok kaskoydu uğraşmazdım Arkadaşım bora aldı lpg'li.
    20000 ytl taş gibi araba yakıtıda bizimkinden çok fazla değil. ne bi ses var ne başka bişiy
    gemi gibi araba. lanet olsun hyundainin kapısından girdiğim güne.
  • bende 2002 kullandım sürücü kursunda doğal olarak vites deişimi zor oluyordu ama bu ayarlanması gereken 1 durumdu arabayı çok sevdim dizeldi araba sürmeyi getzde öğrendim diyebilirim
    daha sonra 2005 modelini kullandım odahada rahattı çok güzel kaçıyordu araba
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnatolianROCK

Arkadaşlar 2007 Getz'ime sadece uzaktan kumanda taktırmak istiyorum.Birkaç yerden fiyat aldım ama marka olarak hangisini önerirsiniz? Sorun yaşamak istemiyorum. Bir de Ankaralılar kışlık lastikleri ne zaman takacaksınız ?

lastikleri bu ay sonunda takıcam.
    websitesi için teşekkürler.cancanı biliyorudum fakat adresini bilmiyordum.iyi oldu
    xenon taktıracak olanlara tavsiyem çin malı dışındaki her marka
  • quote:

Orjinalden alıntı: jacks

quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

bendede var ve 7-7.5 litre yakıyor

bana göre çok iyi

bastın mı kerata iyi yakıyor
    bu arada arabayı satmaktan vazgeçtim bedava vereceğime çatır çatır kullanırım.şimdi xenon taktırcam.h4 farlarımız olunca masraflı bu xenonlar,araştırıyorum fiyatları

öylede zaten basmak zorundasın yoksa düşük devirde gitmiyor benim araba tırlayıp duruyor

ben xenon araştırdım

h4-4 180 lira

ama ben vazgeçtim

osram nightbreaker laıp kullanacam

çünkü xenonların ısınma sorunu yüzünden h4-4 bence mantıklı değil

• Uygun fiyatlı düzgün bir cam filmi nerede çektirebiliriz? Cam filmi tavsiye dermisiniz arkadaşlar?
  • arkadaşlar ben yol bilgisayarını resetlemek istiyorum.ben aracı yeni aldım.km de 8.4 mazot harcadığı görülüyor.bunu sıfırlayıp kendi sürüsüme göre hesaplamak istiyorum.bu mümkünmü acaba?aracım 1.5 crdı.yardımcı olursanız sevinirim.
  • Verdiğim linkte bütün aksesuarlar var filimde çekiyolar
    www.cancanoto.com.tr
  • Normalde ara mesafe km leri sıfırladıgın ayni tuşla(Sagda üstte,direksiyon görmeni biraz engeleyebiliyor.) yapabi,lirsin bunu.Yalnız ona kısa kısa bas adım adım göstege degişecak.Bunlar 100 km de ki lt cinsinden yakıt,hava sıcaklıgı,ara km,kalan yakıtla gidilebilecek km mesafe,Göstergede lt/100 km degeri varken basılı tuttugunda sıfırlanacaktır.
    quote:

Orjinalden alıntı: mr_luci

arkadaşlar ben yol bilgisayarını resetlemek istiyorum.ben aracı yeni aldım.km de 8.4 mazot harcadığı görülüyor.bunu sıfırlayıp kendi sürüsüme göre hesaplamak istiyorum.bu mümkünmü acaba?aracım 1.5 crdı.yardımcı olursanız sevinirim.
  • Arkadaşlar 1.3 GLS almayı düşünüyorum 2. el olarak tabii ki...

2005 model 12000 Km ve 35000 Km arasında değişen arabalar var. Bu model ve yılı için görüşleriniz nedir?

GLS modeli almaya değer mi?
  • arkadaşlar 14.10.2008 akşam saat 10 gibi ataköy 9. kısımda 3 silahlı şahıs tarafından aracımız ve eşyalarımız gasp edildi araç altın tozu renginde alfa romeo 2006 model: 156 plaka:34 BB 8201 belki biyerde rastlarsınız diye yazdım 0533 249 22 97
  • quote:

Orjinalden alıntı: NIGHTBOY

arkadaşlar 14.10.2008 akşam saat 10 gibi ataköy 9. kısımda 3 silahlı şahıs tarafından aracımız ve eşyalarımız gasp edildi araç altın tozu renginde alfa romeo 2006 model: 156 plaka:34 BB 8201 belki biyerde rastlarsınız diye yazdım 0533 249 22 97

Geçmiş olsun dostum. Umarım yakalanır şrfsizler
  • quote:

Orjinalden alıntı: sp@wn

Arkadaşlar 1.3 GLS almayı düşünüyorum 2. el olarak tabii ki...

2005 model 12000 Km ve 35000 Km arasında değişen arabalar var. Bu model ve yılı için görüşleriniz nedir?

GLS modeli almaya değer mi?

benim sevdiğim kasa o kasa zaten ve kullanıyorum

2005 şubattan sonra satılan mp3 lüleri tercih et

ve çok bi perf beklemiyorsan heleki otomatik için alınabilir bir araç bence
  • 
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.