Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (636. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • trabzon sürücü kursu üniversite sürücü kursu araklı sürücü kursu trabzondayım topraam
  • getz61 ,Merhaba

Benim imzamdaki araç110 hp) sende de olduguna göre bunun digerleriyle(88 liklerle) farkından biraz bahsedermisin.Yakıt sarfiyatı teknik katalogta eşit gösterilmiş.Gercekten eşit mi yoksa sehirici ve dışı durumuna göre bu degişiyor mu?Farklı ise nekadar var.Bizim bir arkadaş ta alacak ta bana soruyor.
    Sen her ikisini de kullandıgına göre daha dogru cevaplayabilirsin.
    Hoşcakalın.Hayırlı günler
  • quote:

Orjinalden alıntı: johnmcclane

quote:

Orjinalden alıntı: johnmcclane

slm arkadaşlar...

siz hyundai getz kullanıcılarına bişiy sormak istiyorum

2005 model hyundai getz gls aracım var...

bikaç şikayet ettiğim özelliği var umarım kalıcı daha dogrusu getze özel bi durum deildir...

birincisi aracımın yokuş yukarı performansı yerlerde surunuyor...şöyle ki arabada 4 kişi olalım normal bi yokuşa normal bi suratte gireyim

2. viteste cıkmam mumkun deil...mutlaka bayılıyo ve 1.vitese alıyorum...4 kişi olmayıp sadece 2 kişi olsak ta aynı yokuştan titreye titreye

cıkıyoruz...sormak istediğim bu normal bi durum mu yoksa getzlerin hepsi mi bu durumda?

ikincisi yakıtla ilgili...getzin kendi sınıfındaki araçlara nazaran fazla yaktıgını duymuş cok ta problem deil demiştim...oyle ya 1.3 motorlu bi

araçtan fazla yakması demek hadi olsun 1.4 gibi yaksın diye düşündüm...şehir içinde bir depoyla kac km gitmeliyim ki normal olsun?350km yapar inş diye

dusunuyorum ki bence bu cok komik bi rakam

sorularıma cevap alabilirsem cok sevineceğim...

şimdiden teşekkürler...

kendimden alıntı yapmak zorunda kaldım özür dilerim...

bu sorunla ilgili bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi?

zaten 1 soru sormuşsun onada bi sürü cevap verdik

diğer sorunuda kendin cevaplamışsın

daha neye cevap alamayıp banlıyosun anlıyamadım

• quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

dusunuyorum ki bence bu cok komik bi rakam

zaten 1 soru sormuşsun onada bi sürü cevap verdik

diğer sorunuda kendin cevaplamışsın

daha neye cevap alamayıp banlıyosun anlıyamadım

farkındaysan cewap alamadığım için değil komik bi rakam olmasına ban diyorum arkadaşım...

problem yok yani...

ayrıca bir sürü cevap derken?

hangisi onlar?
  • ayrıca dikkat ettim de benim sorunumla ilgili hiçbi cevap yazmamışsınız ki siz?

nasıl bi sürü cevap verilmiş oluyo?

bi arkadaş camım buğulanıyo demiş 3-5 cevap yazılmış--hoş o da önemli bi konu,bişiy demiyorum--

benim sorunumla ilgili bi cevap veren olmayınca ben de ilgilenen yok demişim ve ban demişim...

sanırım cok deil bu...ayrıca ilgilenenlere haksızlık etmeyeyim de demişim...

tepkinizi yersiz buluyorum...
  • Bu sayfa sayısı da yılan hikayesine döndü. Bir iniyor, bir çıkıyor. Şimdi de 212 olmuş.
  • arkadaşlar bizim getze bi bakın nasıl olmuş.ben bu tür bi modifiye ilk kez gördüm ve hoşuma gitti.sizlerlede paylaşmak istedim.

• buda başka bi açıdan

• böyle bi arabayla burda adım atamazsın polis yüzünden
  • Cam çıtaları olmamış.
  • adam gibi kullanıp, fırlamalık yaparak kuralları alt üst etmezsen kimse seni ihbar etmez
    adam gibi kullanırsanda sadece aa bak ne güzel araba diye hayran hayran bakarlar sadece.
    kırmızıda geçip kameraya yakalanmazsan,hatalı park yapmazsan,radara yakalanmazsan ve en önemlisi asli kusurlu olacağın önemli bir kaza yapmazsan polisle de sorun yaşamazsın.
    quote:

böyle bi arabayla burda adım atamazsın polis yüzünden
  • veya cevirmeye denk gelmezsen trafigin..
  • arkadaşım bende 88hp de var 110u hep altımda zaten .Yakıtları bire bir aynı yalnız 110luğu çok performanslı olduğu için fazla gaza basarsın o yüzden az bişey daha fazla yakar.Ama 110luk tavsiye ederim.çok keyif veriyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: bayraktar26

adam gibi kullanıp, fırlamalık yaparak kuralları alt üst etmezsen kimse seni ihbar etmez
    adam gibi kullanırsanda sadece aa bak ne güzel araba diye hayran hayran bakarlar sadece.
    kırmızıda geçip kameraya yakalanmazsan,hatalı park yapmazsan,radara yakalanmazsan ve en önemlisi asli kusurlu olacağın önemli bir kaza yapmazsan polisle de sorun yaşamazsın.
    quote:

böyle bi arabayla burda adım atamazsın polis yüzünden

valla pm kabul etmiyorsun galiba cevabım gitmedi

ama bu arabayla hiçbi çevirmeden çorba parası vermeden kurtulamazsın

• arkadaşlar alttaki 4 janta ve 4 tane 175/65/14 bridgstone er300 e 800 lira istediler nakitte

nasıl fiyat daha ucuza bulabilirmiyiz

yada bu lastik haricinde önereceğiniz bi lastik varmı

aklımda yokohama var ama heryerde yok

kullanan başka lastik kullanmazsın diyorda yokohama için
  • lastik ve jantlar

Bridgestone Turanza ER300

yokohama aa01 er300den ucuz

yokohama ac01 er300le aynı fiyat

buda jant yeni çıkmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 26 Ocak 2008; 17:19:09 >

• bence fiyat gayet uygun.zaten 4 adet jantı 450 den aşağı bulamazsın.geri kalan miktarda bridgestone lastik için çok iyi fiyat.ama KM marka jant çok güzel olmuş.eğer fiyat farkı yoksa bence KM yi al.aracına çok yakışacağına eminim.bide 15 inç yapsana lastikleri almışken.jant biraz daha gösterir kendini.sonra pişman olma 15 alsaydım keşke diye.biliyosun cooll'arın orjinali bile 15 inç.
  • yok 15 düşünmüyorum çünkü hem fşiyat çok artıyor hemde aracı ağırlaştırmak istemem

zaten çok yakıyor namussuz

bu ebatlar bence iyi

jantıda bi bayide görmüştüm çok hoşuma gitmişti

nakitte 400e bağlarım sanıyom

ama lastikte emin değilim işte

yokohamamı er300 mü karar veremiyom
  • Sakat raporu olanlara refakatçi sürücü yoluyla sıfır araç alırken yapılan indirim hakkında bilgisi olan var mı?Yüzde olarak ne kadar bir oran isteniyor?Bilenler yazabilirse çok sevinirim.
  • bi arkadaşal bakmıştık

zihinsel özürlülerde %90 olması gerekiyor çünkü refakatçi sürücü gerekiyor bu tür sakatlıkta

ve normal sakatlardada refakatçide bu oranı isterler yine sanırım
  • 
Sayfa: önceki 634635636637638
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.