Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • m.c.k nerede megane 1.4 25 milyar yerini hemen söyle hemen alayım ben sordum en son 27500 dediler hemen söyle inşallah sallamıyorsundur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ayhankiraz

m.c.k nerede megane 1.4 25 milyar yerini hemen söyle hemen alayım ben sordum en son 27500 dediler hemen söyle inşallah sallamıyorsundur.

gel alalım sana izmitte 26 kagıt..25750e alırız
  • baksana bende adapazarındayım bu dediğin 2005 mi 2006 mı birde sedanda ne kadar fiyat farkı vardır
    13 milyar para var gerisini kredi alacağım
  • araba hb ve 2005..sedan farkını bilmiorm maalesef
  • KREDİLİ FİYATI FARK EDERMİ ACABA BENDE 2000 HYUNDAİ ACCENT LX YENİ KASA VARONU VERECEĞİM
  • acaba en uygun hyundai getz dizel 25000 lik olandan ne kadara bulabiliriz ben 24500 buldum cevabınızı bekliyorum arkadaşlar
  • arkadaşlar cevap bekliyorum hala
  • 24 e rahat alınır...
    quote:

acaba en uygun hyundai getz dizel 25000 lik olandan ne kadara bulabiliriz ben 24500 buldum cevabınızı bekliyorum arkadaşlar
  • PEKİ ARKADAŞLAR BENİM BİLDİĞİM EURODİSEL YAKLAŞIK BİR YILDIR TÜRKİYE PİYASASINDA FAKAT HYUNDAİ'LERİN DİSELLERİ CRDİ OLARAK EN AZ İKİ YILDAN BERİ VAR BU DURUMDA EURODİSELDEN ÖNCE BU ARABALARDA HANGİ YAKIT KULLANILIYORDU?
    quote:

Orjinalden alıntı: düttürüleyla

kullanma motoru şeyedersin , garanti kapsamınında dışıondadır. 5 milyar bayılırsın cepten. aman diyim..
    quote:

Orjinalden alıntı: nikon

GETZ DİZELLERDE EURODİSEL'İN DIŞINDA NORMAL DİSEL YAKITI KULLANILIRMI BU DURUM HERHANGİ BİR OLUMSUZLUĞA YOL AÇARMI?

• arkadaşlar yokmu 24den aşağı fiyat veren he bu arada bende 2000 yeni kasa 1.3 lx accent var özelliklerini zaten biliyorsunuz mpi 4 cam oto merkezi kilit hidrolik falan fila n acaba ne kadar eder he bu arada 3 ay önce 3 yıl garantili 1.5 milyarlık sıralı lpg sistemi taktırdım hepsi ruhsatta var acaba lpg dahil ve lpg hariç ne kadar eder takasta veya normal fiyat olarak ben 12 ye almıştım lpgsiz siz karar verin
  • ya ruhsata ekletme falan herşeyi içinde anahtar teslim sıralı Lpg ne kadara mal oluyor??
  • 1800 ytlye mal oluyor
  • biliyorum belki yeri değil ama sıralı lpg hakkında performans-ekonomi hakkında biraz bilgi verebilirmisin
    quote:

arkadaşlar yokmu 24den aşağı fiyat veren he bu arada bende 2000 yeni kasa 1.3 lx accent var özelliklerini zaten biliyorsunuz mpi 4 cam oto merkezi kilit hidrolik falan fila n acaba ne kadar eder he bu arada 3 ay önce 3 yıl garantili 1.5 milyarlık sıralı lpg sistemi taktırdım hepsi ruhsatta var acaba lpg dahil ve lpg hariç ne kadar eder takasta veya normal fiyat olarak ben 12 ye almıştım lpgsiz siz karar verin

• forumun başında bir linkler listesi var...
    sordugun fiyat konusu orada baya yazıldı onlara bak...

23.5 a alabilirsin sanırım istanbuldan... ama sakın 24 den fazla verme...
  • Benzinli olanlarda ben shell v-power yada 98 oktan kullanıyorum arabanın çekişi filan artıyormuş gibi geliyor bana ama araç sabahları zor çalışıyor gaz yemiyor servise götürdüm 98 oktan kullanmamın sebeb olduğunu söylediler araç bir arıza yol açmaz ama sabahları zorlanırsın filan dediler doğruluk payı varmı? böyle bir sorunla karşılasan baska arkasdaşlar varmı ??
  • getz kullanan arkadaşlar
    ben de getz aldım genelde memnunum
    yalnız bagaj kaplaması bana biraz zayıf geldi sanki üzerine ağır bir cisim konulsa kırılacak mış gibi
    ayrıca motor kaputunun altında motordan gelen ısıyı kaportaya geçirmeyen bir halı kaplamada yok acaba neden motorun daha iyi soğuması için mi yoksa masraftan kısmak için mi ikinci secenekse sonradan biz taktırabilirmiyiz bir bilgisi olan
  • quote:

benzinli getzler 20 milyar . ahoooo ,, 20 milyar fiyatına 25 milyar ha asıl senin ıq na bann
    quote:

Orjinalden alıntı: m.C.k

quote:

Zeki arkadaşımızdan alıntı: düttürüleyla

26 milyara dizel megane hb varmış duydunuzmu millet.. neremizle gülsek acaba
    quote:

övgüyü hakeden tek kısmı fiyatı...başka hiçbirşeyi değil - gözümde artık o da iyi değil - renault şu arala süper indirimler yaptı - getz fiyatına megane hb var - gidipte kore malı almam o paraya

NERENDEN ÇIKARTTIN DİZEL OLDUĞUNU????

1.4 16v 98 bgler 25milyar

ben de senin iq na..

ben 25 milyar getz dizele vereceğime gider benzinli megane alırım diyorum - ifademde benzinli - dizel kullanmadım sadece parasal açıdan baktım -

• zeki arkadaşım getz fiyatına magane var diyen sensin. dizel full getz fiyatına , baz benzinli var diyorsun. bu karşılaştırmamı şimdi. dizelle dizeli kıyaslarsan anlarsın farkı. ıq düşüklüğü senin karşılaştırma yetinden belli
    quote:

Orjinalden alıntı: Team Technical

quote:

benzinli getzler 20 milyar . ahoooo ,, 20 milyar fiyatına 25 milyar ha asıl senin ıq na bann
    quote:

quote:

quote:

övgüyü hakeden tek kısmı fiyatı...başka hiçbirşeyi değil - gözümde artık o da iyi değil - renault şu arala süper indirimler yaptı - getz fiyatına megane hb var - gidipte kore malı almam o paraya

ben de senin iq na..

ben 25 milyar getz dizele vereceğime gider benzinli megane alırım diyorum - ifademde benzinli - dizel kullanmadım sadece parasal açıdan baktım -

• quote:

zeki arkadaşım getz fiyatına magane var diyen sensin. dizel full getz fiyatına , baz benzinli var diyorsun. bu karşılaştırmamı şimdi. dizelle dizeli kıyaslarsan anlarsın farkı. ıq düşüklüğü senin karşılaştırma yetinden belli
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben de senin iq na..

akıllı olduğunu düşünen arkadaşım - ben karşılaştırma yapmıyorum - sadec gider megane alırım aynı paraya C segmentinde olan çok daha güvenli ve donanımı üstün olan (arka camlar hariç) Megané ı alırım diyorum..

-bu arada her sene IQ testi yaparlar bana ve 9 yaşımdan beri 150nin altına hiç düşmedi -

• ahahahahah peki 150 ıq kardeşim sen haklısın...
    quote:

quote:

zeki arkadaşım getz fiyatına magane var diyen sensin. dizel full getz fiyatına , baz benzinli var diyorsun. bu karşılaştırmamı şimdi. dizelle dizeli kıyaslarsan anlarsın farkı. ıq düşüklüğü senin karşılaştırma yetinden belli
    quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben de senin iq na..

akıllı olduğunu düşünen arkadaşım - ben karşılaştırma yapmıyorum - sadec gider megane alırım aynı paraya C segmentinde olan çok daha güvenli ve donanımı üstün olan (arka camlar hariç) Megané ı alırım diyorum..

-bu arada her sene IQ testi yaparlar bana ve 9 yaşımdan beri 150nin altına hiç düşmedi -

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.