Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1610. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
32.937
Cevap
125
Favori
2.789.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16081609161016111612
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim de bu kış zor çalışmaya başladı.Daha önce hiç böyle yapmamıştı artık 10 yaşındaki dizel getzim.Aküye baktım-ışıklı inci akü yepyeşil ışıkta bir sorun yok.Sizinki bujili yani benzinli anladıgım kadarıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

quote:

Orijinalden alıntı: AlperSASAL

Bende 2010 otomatik 1.4 DOCH modeli ile aranıza katıldım arkadaşlar. Hepinize iyi forumlar.

hoşgeldın.
    kaça aldınız kaç km degışen boya varmı aracında

Pazarlık ile 31 bin tl ye aldım. 2010 model 64 bin km ' de. Bisikletten düşen çocuğun avuç içi kadar açmış olduğu ezik dolayısı ile düzeltme var , sağ çamurluk değişmiş gözüküyor ancak boya yazan ekspertizler de var. 3000 tl hasar kaydı var ancak dediğim gibi kaza sebebi ile değil. Koltuklar bagaj falan hiç kullanılmamış neredeyse sıfır gibi. Ben lastikleri değiştirdim 660 tl ' ye. 425 tl tanıdık usta bakımını yaptı. Triger , balata, filtreler, hidrolik lastiğine kadar değişti. Motor yıkandı. Jantlara ayar yapıldı ufak eğrilik varmış bir tanesinde. Sonradan almış benden önceki sahibi. Neyse kısacası satışı ruhsatı bakımı lastiği derken 32500 civarlarına geldi. Ancak araba çok temiz çok içime sindi ve çok memnunum diyebilirim. Tek sıkıntısı 1329 tl sigorta ücreti ve km ' de 40 kuruşu geçen benzin masrafı. Ama çok kullanmaya vaktim olmadığı için şimdilik sorun etmiyorum.

• AlperSASAL A kullanıcısına yanıt
    hayırlı ugurlu olsun
    sert ve keyıflı bır araçtır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

hayırlı ugurlu olsun
    sert ve keyıflı bır araçtır.

Teşekkürler Aynen ilk arabam olmasından dolayı bana çok güzel geliyor umarım öyle devam eder.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    benımde ılk şahsıma ait aracım
    4,5 yıldır kullanmaktayım
    yaklaşık 60bın km yaptım.
    son2 aydır midyata getirdim
    üzüntüm 4,5 yılda yıpratmadıgım aracımı şu 2 ayda baya yıprattım.
    camımda 4 yerde taş izleri kaputta da taş izleri

• iso0661 İ kullanıcısına yanıt
    En guzeli elektrikcilerin kullandigi testeur'le kontrol etmek,bir iki tanesi yaslandigi zaman motor zor calisir,akuden elektrik verildiginde buji gec kizarir ve zayif kizarirsa artik degistirme zamani gelmis demektir.Bu yuzden de gec calisabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyni3 -- 13 Aralık 2016; 2:55:59 >
    Hayirli olsun,kazasiz ve keyifli surusler dilerim

• opxito kullanıcısına yanıt
    En guzeli bijileri kontrol etmek,az once dedigim gibi.
    Bir ikisi olmustur yada iyice yaslanmistir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cyni3

Hayirli olsun,kazasiz ve keyifli surusler dilerim

Çok teşekkürler hepimiz için inşallah.

• quote:

Benim araç dizel yani buji yok.
  • Arkadaşlar slm. Araçlarını yeni alanlara şimdiden hayırlı olsun. 2007 de sıfır aldığımız getzimize 2015 Ekim ayına kadar 72000 km bindik.İlk göz ağrımızdı ve keyifle binmiştik. Bu forumun çok yardımını gördüm. Hepinize kazasız belasız sürüşler dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: opxito

quote:

Benim araç dizel yani buji yok.

Nasil buji yok,isitma bujisi diyorum.

• cyni3 C kullanıcısına yanıt
    Ok tamam şimdi anlaşıldı.KIZDIRMA bujisi denildiğini şimdi farkettim.
  • 2010 OTOMATİK GETZ ARACIM SABAHLARI İLK ÇALIŞTIRDIĞIMDA MOTOR SOĞUKKEN ARACIN İÇİNDE DURULCAK GİBİ DEĞİLDİ TORPİDO TİTREŞİMDEN YERİNDEN ÇIKICAK GİBİYDİ.MOTOR ISINDIĞINDA DA VİTES GEÇİŞLERİNDE ARAÇ İÇİNDE ÇOK TİTREŞİM VARDI. BU TARZ SORUNLARI OLAN ARKADAŞLAR "MOTOR SAĞ TAKOZUNU" DEĞİŞTİRSİN. ORJİNALİ 450 TL, YAN SANAYİ 300-350 TL ARASI.BEN ORJİNALİYLE DEĞİŞTRİDİM. ŞU AN PROBLEM YOK. HYUNDAİ GETZ LERDE KRONİK SORUNLARDAN BİRİ.
  • Arkadaşlar bugün 140.000 de değişensiz 1.5crdi Getz baktım bulunduğum bölgede. Son 24.500 dedi sizce fiyat iyi mi ? Çünkü 2010 Getz fiyatları da neredeyse aynı. Almalı mıyım bu konuda bilgi verir misiniz?

• Arkadaşlar iyi geceler bende getz ailesine yeni katıldım 2010 model 1.4 start lpg li getz aldım.km sini denedim kmde 25 kuruş yakıyor normal mi...

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-cok-temiz-hyundai-getz-dizel-372726557/detay araç bu arkadaşlar

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-ercan-otomotivden-2008-model-hyundai-getz-367949755/detay bu ikisi de opsiyonlandı hangisini tercih etmeliyim sizce yardımcı olur musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ekselansvolkan

Arkadaşlar iyi geceler bende getz ailesine yeni katıldım 2010 model 1.4 start lpg li getz aldım.km sini denedim kmde 25 kuruş yakıyor normal mi...

trafikte normal, şehirdışında 20 krş yakıyorum. hatta 90 la gidersem sabit 20'ninde altına düşüyor.
  • woltrann W kullanıcısına yanıt
    hangısı içine sınerse hocam

• 
Sayfa: önceki 16081609161016111612
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.