Şimdi Ara

Hyundai Accent 1.5 CRDİ Hakkında Bilgi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
6
Favori
415.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • aracı alalı 2 ay gibi bi süre geçti , geçenlerde kara bi duman verdi sanırım yakıtın az olasındadı(araç resmen gitmiyodu ) ankarada şehir içinde (28000 de idi) 250 civarı yaktı şehır dışı yakıt baya bi düşüyo göz kararı çlçümde 160 civarı :) performansı güzel yanlız tırtıklı asvaltta 110 u geçtikten sonra ses gerçekten insanı rahatsız ediyo ... Periyodik bakım yapıldıktan sorna tekrar görüşlerimi yazarım iyi forumlar ...
  • arkadaşlar herkes yakıt değerlerini yazmış ama net bir bilgi edinemedim şahsen şehir içi trafikte ve uzun yolda 110/kmh sabit hızda ne kadar bir sarfiyatı olur birde bakım masrafları nasıl olur bu arabanın? teşekkürler...
  • Bakım masrafları servısten servıse degısıyor, tel de fıyat konusunda bılgı alıp oyle gıtmenı tavsıye ederım.On bın bakımı 140 ytl ,yırmı bın bakımı 200 ytl tuttu. Bır de yılda 2 kez ındırım yapılıyor mayıs ve kasım aylarında ,onları takıp ederek servıse gıdersen daha uygun oluyor ,serı ve performanslı bır araba, ozllıkle rampalarda 2000 motorlu arabalara bıle plaka okutuyor. 1.6 benzınlılerı kaale almıyorum bu arbayla. Yakıt konusu kullanım tarzına baglı olarak degısır sehır ıcın 7-7,5 kısın sehrı arası 4,5 -5 arası ,hızlı kullanırsa 6 ya kadar cıkar. Ben arbamdan memnunum. Kullanması keyıflı bır arac, sımdıye kadar sorun yasamadım. insallah bundan sonrada sorun cıkarmaz.Alamnı tavısye edebılecegım bır arac.
  • arkadaşlar merhaba şimdiye kadar bi arabam yoktu. Almayı düşünüyorum birsürü araç araştırıyorum geçenlerde 2004 accent admire 1,5 crdi gördüm 35,000 de daha bakmadım ama temiz bi araca benziyo yarın bakmaya gidecem fiyatı 13,500 yazmış ne dersiniz. ilk arabam olacağı içinde çok dikkat ediyorum tavsiye edermisiniz. Nerelerine dikkat etmem gerekiyo. Servisine götürüp ordada baktıracam... yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
  • ben de 2006 accent dizel var 117ytl ile 680-700km gidiyor şehir için de
  • quote:

Orjinalden alıntı: GAMARS

ben de 2006 accent dizel var 117ytl ile 680-700km gidiyor şehir için de

Merhaba, bizde de 2005 Accent Admire var. Kasım-Aralık aylarında 525-550 arası ışık yanıyordu şehir içinde. Ancak bu aralar 600-625 arası yanmaya başladı yakıt ışığı. Siz ışık yandıktan sonra gidiyor musunuz? Yoksa ışık 680-700 km arasında mı yanıyor?
  • ben de 2004 accent crdi var ilk sahibiyim.uzun yolda 700 km altına yakıt düşmüyor.65000 de aracım.Kullanımı güzel peformansı iyi.
  • arkadaşlar bende bi arkadaştan 2004 accent dizel almayı düşünüyorum. ancak kilometre 105 binde. dizel motorlarda 100binden sonra sorunlar çıktıgını duymuştum. sizce ben bu arabayla periyodik bakımlarını yaptırarak kaç bine kadar sorun yaşamadan giderim.
  • bugünlerde taksiciler 400.000km 500.000km yaptıkları araçları satıyorlar istanbulda.

demekki bu araçlar 400.000km yol gitmiş. internette ilanlarda var. 100.000km dizel bir araç için hiçbişey değil.

hatta motoru yeni açılmış bile diyebiliriz.

fazlamı abarttım yoksa. :))
  • evet arkadaşım haklısın bende istanbul kadıköyde polis memuruyum biliyosun bizdede hyundai accentler var ve bi çogu 1.000.000 kmyi devirmiş durumda ama bu arabalar o kmye gelene kadar kaç defa motor degştiriyo. ve nerdeyse hepsinin motoruda yağ yakıyo. 2002 2003 accentlerde var ama hepside benzinli. dizelin motoru inşallah daha dayanıklıdır. aldım artık arabayı
  • arkadaşlar bende 2006 115 binde bir accent 1.5crdi alacagım. kliması yok fiyatı 13250 bu fiyat nasıldır . araclarınız şuan şehir içi ve şehir dışı km nekadar yakmakta birde bunu çok merak ediyorum.mesajınızı bekliyorum saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: soldier_86

arkadaşlar merhaba şimdiye kadar bi arabam yoktu. Almayı düşünüyorum birsürü araç araştırıyorum geçenlerde 2004 accent admire 1,5 crdi gördüm 35,000 de daha bakmadım ama temiz bi araca benziyo yarın bakmaya gidecem fiyatı 13,500 yazmış ne dersiniz. ilk arabam olacağı içinde çok dikkat ediyorum tavsiye edermisiniz. Nerelerine dikkat etmem gerekiyo. Servisine götürüp ordada baktıracam... yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Bu arabanın fiyatı çok çok iyi.Ama bunda bişey olmasın;kaza boya filan. ya da benzinli mi acaba bu...
  • Hemen hemen bütün yorumları okudum,
    Tabi ki her arabanın bazı avantajları ve dezavantajları vardır. Bu arabanın da öyle.
    Benimki 2003 dizel accent:
    Artı özellikleri:
    *İçi ve bagajı oldukça geniş
    *Konfor ortalama
    *Alım satımı çok iyi,
    *Yakıt ortalama
    *Fiyatı uygun
    *Şehirler arası çok iyi kullanımı var.
    Eksi Özellikleri:
    *Ses bana göre fazla(benim en çok taktığım konu bu)
    *Göğüs daha kullanılışlı olabilirdi.

Bir buçuk yıldır benim izlenimlerim böyle...
  • ben 2005 accent admire 1.5 crdi aldım 50.000 de diye araba 150.000 de çıktı araç çok yakıyodu bi depoyla şehir içinde 450 km gidiyodu hadi km neyse dedik kasko yaptırmak istedik ama araç pert miş yaptırılmış.şimdi sıfır era aldım aracı 15 e bayiye bıraktım sıfır arac aldım en temizi sıfır.
  • abi ben kullanılmış ne olduğu belli olmayan aracı almam. araçla uğraşmaya vaktim yok. sanayi sanayi gezip ustalarla akraba olamam. gelirim de musait olduğuna göre sıfır araç benim için ideal.

gelirim olmaz da ikinci el araç alacaksamda, geçmişini bildiğim sahibini tanıdığım araç almaya çalışırım. yoksa bizim gibilerini kurtlar yer. al işte aracı 50.00 diye alıyorsun 150.000 çıkıyor.

şu an istanbulda taksiciler sarı renk araç almıyor. kırmızı veya başka bir renk alıyor. beyaz alıyor mesala dış yüzeyini sarı yapışkan bantla komple kaplatıyor.

km. sigortasını söküyor km yazmıyor. bu aracın 1 depo mazotla istanbulda yaklaşık kaç km. gideceğini biliyor bu kurnaz arkadaş. mesala 30 depo mazot aldıktan sonra yağ değiştiriyor.

sonuçta 2 yılda 400.000 km yapıyor. sonra da güya aracı 110.000 km diye satıyor. sonuçta aracın garantisi bitmiş görünüyor. sarı bantlarıda söküldü mü al sana çil çil beyaz renk sahibinden tertemiz araç. aracımız garaj arabasıdır safsatasını da ekledin mi kekler atlasın dursun..

• Merhaba arakdaşlar. Ben uzun zamandır clio ve accent arasında düşünüyorum. Dizel alacağım. Ancak sizden dizelin şehir içinde bir depoyla kaç km yaptığını öğrenebilir miyim? Her kafadan bir ses çıkıyor. Şehir içinden kastım İstanbul trafiğidir. Dizel accent admire 2004 modelin bir depo şehir içinde kaç km gider?
  • merhaba kardeşlerim ben 1.4 2008 7.600 km acent era bej 16.900 fiyatında acent almayı düşünüyorum galariden hyundai elmastan bu araçlar biraz bilgi verirmisiniz ne kadar yakıt tükettigini ve konfor yol tutş hakında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uluçay52 -- 11 Ocak 2009; 14:11:29 >
  • Merhaba arkadaşlar. 2004 Hyundai accent dizel crdi aracım var. Sorunum derdim büyük, Araç müthiş derecede sarsıntılı çalışıyor, Ustalar bir türlü çözemiyorlar. Önden darbe yemiş, traverten(beşik) eğrilmiş sanırım. Düzelttirdim ses hafif de olsa kesildi ancak şimdi yine başladı! Çözüm olarak bu beşiği yenilesem mi? Yoksa sorun motor kulaklarında olabilir mi? O kadar güzel araba ama lanet olsun ki soğudum içimden binmek bile gelmiyor
  • Bendede 2002 modelı var henüz 75,000-Km de
    +4 cam otomatik
    +geniş iç hacim
    +bence ıyı performans bastıkça gidiyor otobanda 200-km yı gördüm (Yokuş Aşağı :D)
    +ucuz parça
    +2. el harika (Alış-Satış)
    +Bence oldukça sessiz fazla rahatsız etmiyor sesli diyenler bence önce ford fiestaya felan binsinler

-Kalitesiz İç Malzeme
    --------En büyük eksisi çok yakıyor ortalama bir depoyla 500-550 Km gidiyor 45*3,07=135
    135/550=245-kuruş/Km

Az yaksın istiyorsanız benım tavsiyem c3 ve corsa 1,3cdti olmalı Hyundai kesinlikle az yakmıyorrrr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rise of fall -- 18 Ocak 2010; 21:29:33 >
  • Arkadaşlar bu araçla ilgili size diyeceğim şu.Biz de 2007 Accent Era bulunmakta.Clio Albeagibi B sınıfındaki araçlara bakarsak donanım, hızlanma,konfor açısından üstün bir araç diyebilirim..Ama insan dizele mi yoksa benzinli bir araca mı biniyo anlamış değilim.Araç 110 beygir ve gerek clio gerek albea ya göre oldukça fazla yakmakta..ş.içinde 500-600 km fazla yapamazsınız..ş.dışı 750-800 ü anca buluyo..tabiki söylemiş olduğum değerler devirli kullanarak..yüksek viteste az gaza basarak..Buna rağmen albea ve clio ya rağmen alınası bir araçtır..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.