Şimdi Ara

HYPERX FURY 3200 mhz ram. 3733 Mhz overclock testi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3200 MHZ den 3733 MHZ ye overclock oldu voltaj artırmadan. incelemeye aşağıdan ulaşabilirsiniz

Not : Ürün satılıktır aynı zamanda takas da olur

• Hocam siz donanım ile ilgilenmeyin, fotoğrafçılık konusunda daha iyisiniz :))

• Hocam inşallah 12 saate yakın bir memtest atmışsınızdır, stabilse mükemmel bir ram.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ahmettsezis kullanıcısına yanıt

Yok 365 güne yakın stres. Testine tabi tutması gerekir stabil olduğunu anlamak için

• Benim 2*8 3000 mhz cl16 geil evoforza samsung bdie chipli kit 1.35 voltaj ile 3800 cl 18 oluyor anakart dandik daha üstüne bile çıkabilir muhtemelen b450m s2h ile bu kdr

• quote:

Orijinalden alıntı: xcaka28

Yok 365 güne yakın stres. Testine tabi tutması gerekir stabil olduğunu anlamak için

Dlaga geçmeden önce araştırın. Forumun haline bak.

• forum iyice noob dolmuş resmen ya

• 12 saat testin bile nasil yapildigi cok onemli. gercekten bu foruma ne oldu yahu? Zaten overclock da boyle yapilmaz ki. Neyse valla ne desem bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41A94D448

Hocam siz donanım ile ilgilenmeyin, fotoğrafçılık konusunda daha iyisiniz :))

hocam foğrafçılıkta epey tacrübem var artı üniversitede eğitim aldım. ama bilgisayarıda seviyorum ve iş gereği bir parçamız oldu o yüzden onlarıda inceliyorum aarada :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmettsezis

Hocam inşallah 12 saate yakın bir memtest atmışsınızdır, stabilse mükemmel bir ram.

yok hocam okadar tutmadım tabi ama farklı programlar ile test ettim. cinebench, 3dmark vs

• caner1981 C kullanıcısına yanıt

Saatler sonra hata verebiliyor, uzun vadede rastgele mavi ekranlar app crash vs yaşanabiliyor. Uzun süre test etmekte fayda var, ram stabilitesi işlemciden çok daha zor test ediliyor.

• quote:

Saatler sonra hata verebiliyor, uzun vadede rastgele mavi ekranlar app crash vs yaşanabiliyor. Uzun süre test etmekte fayda var, ram stabilitesi işlemciden çok daha zor test ediliyor.

Haklısınız hocam hata verebilir ama amaç cl değeri ve voltaja dokunmadan saat hızını arttırmaktı. zaten overclock incelemesi değildi testimizin amacı genel özellikler ve rgb kısmına daha çok değindim. teşekkür ederim değerli yorumunuz için

• caner1981 C kullanıcısına yanıt

Rica ederim. 3733'de boot etmesi bile iyi bir şey  

• quote:

Rica ederim. 3733'de boot etmesi bile iyi bir şey  

bence de iyi hocam, hiç beklemiyordum :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.