Şimdi Ara

Hyperx Cloud 2 7.1 Ses Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce 7.1 ses kartlı logitech g430 kullanmıştım. Oyunlarda aldığım ses kalitesi gayet güzeldi.Şu aralar daha çok pubg oynuyorum ve ses uzaktan gelse dahi tam olarak yerini kestirebiliyordum. Bugün hyperx cloud 2 aldım ve 7.1 i aktif ettim. Ancak oyundaki seslere bir türlü alışamadım. Yakınımdan sesler gelse bile tam yerini kestiremiyorum bir türlü.(arkamdan mı önümden mi solumdan mı vs.) . Dolayısıyla ses kasmam imkansız oluyor. Acaba bunun 7.1 e alışık olmamam mı yoksa fazladan yapmam gereken ayar vs. mi var ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaten 7.1 desteği tamamen sanal bu kulaklıkta. Oyun oynarken kapalı tutmanı öneririm. En azından online fps oyunlarda sıkıntı yaratabilir.

• Nasıl yani şimdi 7.1 özelliği gereksiz mi bu kulaklıkta ? Ben şahsen herkesin önerisi üzerine sırf 7.1 özelliği var diye almıştım.

• keşke "revolver s" alsaydın 7.1 için daha ideal dolby 7.1 ve ses kartlı tek tuşla 7.1 özelliğini açıp kapatabiliyorsun değiştirme imkanın varsa değiştir
  • Bir çok profesyonel oyuncu kullanıyor cloud 2 yi wtcn ferit gibi çok memnunlar. Sendeki sorunu anlayamadım
  • rainbow 6 oynuyorum ben de alışamadım bu kulaklığa 7.1deyken sesin nerden geldiğini kestiremiyorsun sanırım 7.1 kapalı oynamak gerekiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.