Şimdi Ara

Hyper X Cloud 2 mi Flight mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 2 sini de kullanan varsa hangisini tavsiye edersiniz? + ları ve - lerini paylaşabilir misiniz?

Oyun oynamak için alınacak. Cs go ve Pubg merkezli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lunatic. MRR -- 14 Mart 2019; 15:53:9 >

• Hocam HYPERX CLOUD ALPHA ÖNERİYORUM BİDE SES KARTI ALIRSAN YANINA SÜPER OLUR CLOUD2 KULLANIYORUM SANAL SURROUND İŞ GÖRMÜYOR PEK BİLGİNİZE İYİ FORUMLAR DİLERİM
  • ST0RMHAWK kullanıcısına yanıt
    akşam inceleyeceğim. çok teşekkür ederim.
  • ST0RMHAWK kullanıcısına yanıt
    Ürünü inceledim karşılaştırmalara baktım. Alpha da karar kıldım. fakat Ses kartı olarak ayrı ses kartım yok. Gigabyte Z370 Gaming 7 Anakartım var. ses yongası için iyi diyorlardı yeterli olur diye düşünüyorum. fikrinizi alabilir miyim?
  • Şuan Razer Tiamat 7.1 V1 kullanıyorum eski modelinden. fakat üst bant kırıldı. o sebeple yeni kulaklık bakıyorum ve 7.1 yerine cs go için sterio kullanıyorum.
  • o zaman yeter hocam cs go için baya yeter ama ses kartı ile çok iyi oluyor demek istedigim kulaklık iyi çok arkadaşımda kullanıyor emperans degerleri yüksek tekli sesleri net ve ayırt etmende çok yardım eder iyi forumlar dilerim
  • Alpha almanız daha iyi olacaktır.
  • MONSTER` kullanıcısına yanıt
    aynen öyle yaptım. dün elime ulaştı alpha bugün denerim.
  • durum nedir bilgi verirmisin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ST0RMHAWK

durum nedir bilgi verirmisin
    Malesef kendi anakartımla beklediğimi bulamadım. Kulaklık kaliteli olduğunu belli ediyor fakat ses kartım olmadığı için anakartın ki yeter demiştim fakat, bass seslerini bir türlü kısamıyorum ve aşırı bass var. Bu sebeple sound blaster z ses kartı bakıyorum.
  • sana demiştim :D kesinlikle ses kartı ile kullanman lazım çok iyi performans veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ST0RMHAWK

sana demiştim :D kesinlikle ses kartı ile kullanman lazım çok iyi performans veriyor
    bugün sound blaster z siparişi verdim
  • test edince bilgi verirmisin duruma göre başka ses kartları önercem iyi forumlar dilerim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.