Şimdi Ara

hydroxycut advanced muhteşem yağ yakıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
21.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar ben 3,5 ayda yaklaşık 15 kilo verdim ama bölgesel olarak değil her bölgeden vardim.İlk başlarda kilo veremiyordum hocamın tavsiyesi üzerine hydroxycut efedrin free kullanmaya başladım ve sonuç yukarıda yazdığım gibi. Bel bölgemden 20 cm'den fazla inceldim örneğin. Ben allah izin verirse aralık başında askere gitmeyi düşünüyorum ve o zmana kadar bu yağ yakımı-kilo verme işlemine devam edicem bu arada spora başladığımda kilom 97 şimdi 82 (ramazan olmasa 80 olurdu ah güllaç ah) boyda 1,75 az kaldı zaten askerde de verdirirler. Benim elimde askere gideceğim zamana kadar bana yetecek olan dan başka hydroxycut var yanlış anlaşılmasın ticari olarak demiyorum sadece bir paket var.yanlız bende ki 150 tabletlik türkiyede daha yok amerikadan getirtdim. Türkiyede 100 tabletlik olanları var. Altını çizmekte yarar var bu toplatılan ürün değil toplatılan ürünün kutusu siyah bu beyaz renkli.Eğer isteyen arkadaşlar olursa bana oguzhan.agaoglu@gmail.com adresinden ulaşabilirler. Saygılarımla

• Beyaz kutu Hydroxycut eski teknoloji bir yağ yakıcı (yağ yaktığı da aşikar). Ben dahil sporcu çevremizde ki hiç kimse memnun kalmadı bu üründen. piyasadan kaldırılan siyah kutu gibi herhangi bir termojenik etkisi yok, içine bolca kafein basmışlar o kadar (600mg). üç öğün 3 kupa kahve de içseniz aynı etkiyi yakalarsınız, nitekim ben öyle yaptım 3 ayda 13kg verdim ki kilolu biri de değilim. yine bir örnek vermem gerekirse diyet dönemlerimde siyah kutu ile 1 ayda 6-8kg arası veriyordum.
    diyet ve spor yaptıktan sonra 3 ayda 15 kg normal bir kilo beyaz kutunun tek avantajı kahve içmek zahmetinden kurtarmış olması olmuştur. tabii plasiboyu da eklemek lazım, hatta üzerinde plasiboya karşı çıkan yazılar bile vardır hydroxyut da :)
  • bu sizin görüşünüz saygı duyuyorum ancak bu ürünü kullanıpta memnun kalan bir çok insan da var başta ben ve sporcu çevrem dahil olmak üzere ki bunların arasında türkiyede derece yapan vücutçular da var. benim bahsettiğim ürün yeni ürün amerikada bile yeni eski beyaz kutuyu revize etmişler ve 100'lük değil 150'lik olarak tasarlamışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turk_37

bu sizin görüşünüz saygı duyuyorum ancak bu ürünü kullanıpta memnun kalan bir çok insan da var başta ben ve sporcu çevrem dahil olmak üzere ki bunların arasında türkiyede derece yapan vücutçular da var. benim bahsettiğim ürün yeni ürün amerikada bile yeni eski beyaz kutuyu revize etmişler ve 100'lük değil 150'lik olarak tasarlamışlar.

Biliyorum, aynı üründen bahsediyoruz. mersinde olduğum için amerikan pazarına onlarca kutu getirdiler bu yıl. hardcore hiç bir ürün gelmeyince 150likten ben de kullandım ve hiç bir verim almadım öyle ki tablet sayısını iki katına çıkartmak zorunda kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3RS!N

quote:

Orijinalden alıntı: turk_37

bu sizin görüşünüz saygı duyuyorum ancak bu ürünü kullanıpta memnun kalan bir çok insan da var başta ben ve sporcu çevrem dahil olmak üzere ki bunların arasında türkiyede derece yapan vücutçular da var. benim bahsettiğim ürün yeni ürün amerikada bile yeni eski beyaz kutuyu revize etmişler ve 100'lük değil 150'lik olarak tasarlamışlar.

Biliyorum, aynı üründen bahsediyoruz. mersinde olduğum için amerikan pazarına onlarca kutu getirdiler bu yıl. hardcore hiç bir ürün gelmeyince 150likten ben de kullandım ve hiç bir verim almadım öyle ki tablet sayısını iki katına çıkartmak zorunda kaldım.

Tabi birde bu ürünler insandan insana değişiyor. Metabolizma da çok önemli burda. Ben etrafımda hardcore kullanıpta uyuyamıyan,tikleri başlayan insanlarda gördüm ama bu üründen verim alamayanı görmedim ama dediğim gibi bünye meselesi biryerde

• Bu urun FDA tarafindan yasaklanmisti diye hatirliyorum. Musabaka gibi bir dusunceniz yoksa bu urun`u kullanmamanizi tavsiye ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yander

Bu urun FDA tarafindan yasaklanmisti diye hatirliyorum. Musabaka gibi bir dusunceniz yoksa bu urun`u kullanmamanizi tavsiye ediyorum.

FDA tarafından yasaklanan hardcore olanı zaten bu ürünü türkiyede satan firmalarda var yasak olsa onlarda yasaklanırdı.
  • Yasaklanan ürünler içinde efedra olanlar. (hydroxycut hardcore , hotrox, lipo6 extreme gibi) bunda efedra yok.
  • Merhaba
    Sigara bıraktığımdan dolayı 10 kg aldım.Atletik biri olmadıgımdan ve spor yapmadıgımdan bu kilolar bel-göbek bölgesinde oldu maalesef.
    Günde 3 kez 3 kupa kahve tüketerek kilo verme konusu ilgimi çekti.Üst düzey spor yapacak (kondisyon çalışmaları vs.) durumum yok.Haftada 3-4 gün 1 saat yürüyüşle ve günde 3 öğün 3 kupa içerek zayıflamayı deneyecegim, yarın başlıyorum.Bakalım ne olacak:)
    Bu konuda düşüncelerinizi bekliyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onder34

Merhaba
    Sigara bıraktığımdan dolayı 10 kg aldım.Atletik biri olmadıgımdan ve spor yapmadıgımdan bu kilolar bel-göbek bölgesinde oldu maalesef.
    Günde 3 kez 3 kupa kahve tüketerek kilo verme konusu ilgimi çekti.Üst düzey spor yapacak (kondisyon çalışmaları vs.) durumum yok.Haftada 3-4 gün 1 saat yürüyüşle ve günde 3 öğün 3 kupa içerek zayıflamayı deneyecegim, yarın başlıyorum.Bakalım ne olacak:)
    Bu konuda düşüncelerinizi bekliyorum..

Yürüyüşü çok hızlı yapın. Gezme havasında değil de biryere yetişmeye çalışır gibi hızlı yürüyün. Kahveyi şekersiz için. Kahveye şeker atarsanız içindeki kafeinin metabolizma hızlandırıcı etkisini kaybettiğini okumuştum. Yediklerinize de dikkat edin. Yoksa pek işe yaramayacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.