Şimdi Ara

HV. SVN. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI İSTANBUL ÇEKMEKÖY

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
13.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Var mı bende baska buraya düşen, iyi bir yer cıkmıs gibi duruyor ama bakalım...

• kardeş ben 317. dönemim okulda ordaydım Çok iyi bi yere gidiyosun haberin olsun şimdi ben kıbrıstayım. Siz 2.5 ay ordasınız şimdi. Silahının ne olduğuna göre farklı silah eğitimi alacaksınız istersen numaranı söle ben ona göre bi bakayım ona göre anlatiim sana durumu yalnız ben şimdi öğlen arasındayım 10 dk içinde yazarsan heöen cevap veririm yoksa akşam yazabilirim ancak
  • numaradan kastın aday no ise 42162, 2,5 ay sonra bizi dağıyıtorlar mı? Pm attım ayrıca, cevabını bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan450 -- 10 Aralık 2007; 14:08:26 >
  • hocam ben de aynı yere gidiyorum
    imzamda msn adresim yazılı, bi iki kişi eklemiş zaten sizlersiniz herhalde.
    varsa başkaları da eklesin
  • Oraya gittiğimizde nasıl bir süreçten geçicez,eğitimler vs biraz bahsedermısın. Sınavdan bahsetmıssın, nedir bu sınav?
    quote:

Orjinalden alıntı: ciosa

arkadaslar ben ordan yeni cıktım simdi yine istanbuldayım.. kısa dönemle ilgili bilmek istediğiniz hava savunma okulu ile ilgili bilmek istediğiniz ne varsa arayın yardımcı olurum sınav sorularına kadar..0535 966 66 77 numaram..biz cektik siz cekmeyin..:)
  • bende oraya çıktım tertipler
  • ya arkadaşlar, askerinyeri.net die bi adreste bizim gittiğimiz yer için yedeksubayların gittiği eğitim birimi denmiş. yani orda yedeksubayların gittiği ve kısa dönemlerin gittiği eğitim birimlerini yazmışlar,
    ama bizim gittiğimiz yer yedeksubayların gitti yerler içinde.. sonuçlar yanlış açıklandı
  • saprofit tertip
    özelden mesaj attım sana
  • msn i yazdım tertip, ekle beni.
  • slm beyler. ben de cekmeköy'e yedek subay olarak atandım. egitim süresi ve burdan sonra genellikle hangi merkezlere atama olduğu hakkında biri beni aydınlatabilirse cok sevinirim.
  • Ben 317 olarak çekmeköye düşen bir arkadaşla konustum dun, 2,5 ay sonra kura cektik ve dağıldık yazmıs,kıbrısa giden de var antalya ya giden de. Tabi bu olay uzunlar için gecerli,kısalar istanbul dısına cıkmaz dedi. Ben genel olarak biraz bilgi aldım yemekler güzelmiş ayrıca ortamda. Kısacası iyi bir yere düştük gibi geliyor ama yine de görmeden bilemeyiz. Ha unutmadan bi de, fazla eşya götürme orada herşey var kantinde dedi.
    quote:

Orjinalden alıntı: kit_operation

slm beyler. ben de cekmeköy'e yedek subay olarak atandım. egitim süresi ve burdan sonra genellikle hangi merkezlere atama olduğu hakkında biri beni aydınlatabilirse cok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan450 -- 11 Aralık 2007; 11:09:16 >
  • eğitim süresi boyunca bildiğim kadarıyla içeri cep telefonu sokmak yasak. içeride telefon kulübeleri var mı?ve kantinde telefon kartı satılıyor mu? dışarısıyla iletişimi nasıl kuracağız, bir içeride farklı bankaların bankamatikleri var mı?
    tecrübeli arkadaslar yardımcı olabilirse sevinirim.
    bu arada volkan450 verdiğin bilgiler için cok tesekkür ederim
  • bende uzun dönem olarak geliyorum yarın görüşür tanışırız artık... bu arada daha önce burada yapmış olan arkadaşlar biraz bilgi verirlerse sevinirim mesela kaç kişi olucaz? kurada nereler var? ne eğitimleri veriliyo gibi.. şimdiden teşekürler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ESCOBAR -- 11 Aralık 2007; 15:06:37 >
  • Arkadaşlar çekmeköye uzun dönem çıkan arkadaşlar özel mesajla mail adreslerini ve sorularını yollarlarsa anlatırım. 317. dönem asteğmenim ordaydım sorularınıza cevap veriim dedim ama 2 kişi sormuş biri uzun dönem.
    Uzun dönemler merak etmiyo herhalde. Özel mesajlarınızı bekliyorum
  • Aday No 31675
    Adı ve Soyadı UMUT DEMİRTAŞ
    Baba Adı ABDULLAH
    Doğum Yeri PALU
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Hava Svn.
    Statüsü Yedeksubay
    Branş 40 MM. K/M ÇEKİLİ HV.SVN.TK.K.
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi HV. SVN. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI İSTANBUL ÇEKMEKÖY

pm de attım acil yardım acemilik ne kadar vs vs :)
  • Aday No 96748
    Adı ve Soyadı MUHAMMET ZARA
    Baba Adı RIZVAN
    Doğum Yeri KAHRAMANMARAŞ
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Hava Svn.
    Statüsü Yedeksubay
    Branş 20 MM. ÇEKİLİ HV.SVN.TK.K. (RHEİNMETALL (R/M))
    Kabul Toplanma Merkezi
    Gideceği Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi HV. SVN. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI İSTANBUL ÇEKMEKÖY

Egitimimiz ne kadar? Benim ev istanbul'da, evliyim. Hafta sonu izin var mi? Egitim sonunda istanbulda kalma ihtimali var mi?
  • tertip merhaba, aynı yere gidiyoruz, ben de istanbulda oturuyorum evliyim

Aday No 33166
    Adı ve Soyadı ABDULKERİM ÇAPAR
    Baba Adı MEHMET
    Doğum Yeri KADİRLİ
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Hava Svn.
    Statüsü Yedeksubay
    Branş 20 MM. ÇEKİLİ HV.SVN.TK.K. (OERLİKON)
    Kabul Toplanma Merkezi

quote:

Orjinalden alıntı: momez

Aday No 96748
    Adı ve Soyadı MUHAMMET ZARA
    Baba Adı RIZVAN
    Doğum Yeri KAHRAMANMARAŞ
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Hava Svn.
    Statüsü Yedeksubay
    Branş 20 MM. ÇEKİLİ HV.SVN.TK.K. (RHEİNMETALL (R/M))
    Kabul Toplanma Merkezi

Egitimimiz ne kadar? Benim ev istanbul'da, evliyim. Hafta sonu izin var mi? Egitim sonunda istanbulda kalma ihtimali var mi?

• duyduklarımı anlatayım,

acemilik 3,5 ay
    15 gün sonra yemin töreni var
    sonrasında evci çıkabilirsiniz (istanbul ikametinde 1. derece evli akraba bakıyorlarmış)
    toplam 65 kişi alıyorlarmış
    çok temiz ve yemekler güzelmiş (yemekleri firma getiriyor)
    5 kişilik odalarda kalınıyormuş
    16 tane banyo kabini varmış
    ortam yeşil ve ağaçlıkmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: umutdem

Aday No 31675
    Adı ve Soyadı UMUT DEMİRTAŞ
    Baba Adı ABDULLAH
    Doğum Yeri PALU
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Hava Svn.
    Statüsü Yedeksubay
    Kabul Toplanma Merkezi

pm de attım acil yardım acemilik ne kadar vs vs :)
    Benim ki de aynı tamamıyla
  • Aday No 34092
    Adı ve Soyadı VOLKAN UĞUR TANGÖR
    Baba Adı ARER
    Doğum Yeri ERZURUM
    Kuvveti Kara Kuvvetleri
    Sınıfı Hava Svn.
    Statüsü Yedeksubay
    Kabul Toplanma Merkezi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.