Şimdi Ara

Huzurlarınızda Nokia Lumia 1020: 41MP yeni nesil kamera, 2GB bellek ve daha fazlası... (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.426
Cevap
14
Favori
106.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence market gayet yeterli ... İpad geçti elime 8 saat boyunca oynadigim tek oyun score!. Tabi benim dediğim küçük ve eğlenceli oyunlar en fazla 100 mblik...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Geçmiş olsun. Hoş geldin.

Teşekkürler 😀 biliyorsun geçenlerde birinin dersini feci verdik. O kadar canı yanmış ki şikayet etmiş

• arkadaşalar lumia 1020 tetelefonum var ama ufak bi sorunum var

başka bir telefona video gönderemiyorum ne bluetoottan veya nfc den ama fotoğraf gönderiliyo blutottan ama video gönderilmiyo ne alakasa 1020 ile nfc den foto gönderemiyorum teelfonalrı deydirdiğimizde benim teelfonumdan yani 1020 den bi ses geliyo ama göndermiyo ekrandada sadece bi teelfonunu yaklaştırın vss yazısı belirliyo ve oses onun dışında bi şey yok nasıl yapcaz daha önce 808 vardı onda herşeyi sorunsuz gönderiyordum video ve fotoyu nfc den windows phone 8 de video gönderemiyormuyuz yoksa

veya benmi yapamamıyorum anlamadım bilgisi olan varsa açıkalrsa sevinirim
  • Nokia iyice sacmalamaya basladi.kamera yapta bu kadar da mantiksiz yapma.18 , 20 filan yapta mantikli olsun.yarin birgun 1120 cikarip 82 mp demezse hic sasirmam.Androidle yarisamiyorsun daha fazla zorlama.

• quote:

Orijinalden alıntı: gibbon4071

Nokia iyice sacmalamaya basladi.kamera yapta bu kadar da mantiksiz yapma.18 , 20 filan yapta mantikli olsun.yarin birgun 1120 cikarip 82 mp demezse hic sasirmam.Androidle yarisamiyorsun daha fazla zorlama.

Androidle yarışması gereken Nokia değil windows phone'dur. Nokia niye yarışsın işletim sistemiyle? Nokia bir işletim sistemi midir ki?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gibbon4071

Nokia iyice sacmalamaya basladi.kamera yapta bu kadar da mantiksiz yapma.18 , 20 filan yapta mantikli olsun.yarin birgun 1120 cikarip 82 mp demezse hic sasirmam.Androidle yarisamiyorsun daha fazla zorlama.

Androidle yarışması gereken Nokia değil windows phone'dur. Nokia niye yarışsın işletim sistemiyle? Nokia bir işletim sistemi midir ki?

Ne demek istedigimi anlamissindir da.Yanlisimi aciga cikarmana gerek yok.Yarismasi gereken nokia degil tamam da sonucta icindeki meret windows phone androidle yarisamaz.

• Mantık mantık diyorsun da mantıksız konuşuyorsun diğer taraftan. Hadi diyelim Nokia insanları kandırıyor 41 mp kamera diyerek. Birincisi dünyada 30 bin tane tüketici mahkemesi var. Hangisi nokia'yı mahkum etmiş? İkincisi hadi diyelim 41 mp değil de, hani kandırıyor ya Nokia 41 mp diye, 41 mp değil de ne? 20 mp mi aslında? Tamam öyle olsun. 1020'de aslında 20 mp resimler çeken bir kamera var. Resimler, videolar, karşılaştırmalar ortada. Bu kamera 20 mp ise sony'nin, samsung'un 20 mp kameraları kaç mp acaba gerçekte? 1020 20'yse onlarda 10 mp kamera var o zaman. Neden kandırıyorlar 20 mp kamera koyduk diye telefona insanları? Ayıp değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: tekno2011

arkadaşalar lumia 1020 tetelefonum var ama ufak bi sorunum var

başka bir telefona video gönderemiyorum ne bluetoottan veya nfc den ama fotoğraf gönderiliyo blutottan ama video gönderilmiyo ne alakasa 1020 ile nfc den foto gönderemiyorum teelfonalrı deydirdiğimizde benim teelfonumdan yani 1020 den bi ses geliyo ama göndermiyo ekrandada sadece bi teelfonunu yaklaştırın vss yazısı belirliyo ve oses onun dışında bi şey yok nasıl yapcaz daha önce 808 vardı onda herşeyi sorunsuz gönderiyordum video ve fotoyu nfc den windows phone 8 de video gönderemiyormuyuz yoksa

veya benmi yapamamıyorum anlamadım bilgisi olan varsa açıkalrsa sevinirim

sorumu cevaplayacak kimse yokmu ??????
  • Arkadaşlarhttp://bizdenedix.com/t-nokia-lumia-1020.html sitesinde kullanıcı yorumları var.Orada L1020 için ahizesinden ses az geliyor demiş. Sizin böyle bir sıkıntınız var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: dauw.ertan

Arkadaşlarhttp://bizdenedix.com/t-nokia-lumia-1020.html sitesinde kullanıcı yorumları var.Orada L1020 için ahizesinden ses az geliyor demiş. Sizin böyle bir sıkıntınız var mı??

Yok öyle bir şey hatta ben çok çıkıyor diye 7/10 a ayarlıyorum
  • lumia 1020 de arama gelince sessize al kısmı gelmiyo telefon çalınca ekranda yazmıyo nasıl ayarlıycaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vegola

quote:

Orijinalden alıntı: dauw.ertan

Arkadaşlarhttp://bizdenedix.com/t-nokia-lumia-1020.html sitesinde kullanıcı yorumları var.Orada L1020 için ahizesinden ses az geliyor demiş. Sizin böyle bir sıkıntınız var mı??

Yok öyle bir şey hatta ben çok çıkıyor diye 7/10 a ayarlıyorum

Cevabınız için teşekkürler başka yerlerde de sordum bu cevabı verdiler. Demekki sorun yok

• tekno2011 T kullanıcısına yanıt
    teli ters cevir
  • quote:

Mantık mantık diyorsun da mantıksız konuşuyorsun diğer taraftan. Hadi diyelim Nokia insanları kandırıyor 41 mp kamera diyerek. Birincisi dünyada 30 bin tane tüketici mahkemesi var. Hangisi nokia'yı mahkum etmiş? İkincisi hadi diyelim 41 mp değil de, hani kandırıyor ya Nokia 41 mp diye, 41 mp değil de ne? 20 mp mi aslında? Tamam öyle olsun. 1020'de aslında 20 mp resimler çeken bir kamera var. Resimler, videolar, karşılaştırmalar ortada. Bu kamera 20 mp ise sony'nin, samsung'un 20 mp kameraları kaç mp acaba gerçekte? 1020 20'yse onlarda 10 mp kamera var o zaman. Neden kandırıyorlar 20 mp kamera koyduk diye telefona insanları? Ayıp değil mi?

He he sen haklisin biz neden anliyoruz ki zaten

• o değilde kamera konusunda 808 ile 1020 arasında çok fark varmı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfn1907

o değilde kamera konusunda 808 ile 1020 arasında çok fark varmı acaba

Çok fark yok aralarında. Az fark da yok aralarında. Fark var ama.

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    yani diyorsunki sadece kamera özellikli telefon alacaksan 808 daha iyi fiyatına göre 1020 pahalı şuan bence biraz düşse fiyat çok iyi olur
  • Evet sadece kamera için 808'in fiyatı daha uygun. Sıfırını tavsiye etmem ben şu dakikadan sonra. Temiz bir 2. eline en fazla 500 lira verilebilir bence.

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.