Şimdi Ara

Huzurlarınızda Android 3.0 işletim sistemi (resmi video) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
13.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bimilyon

quote:

Orijinalden alıntı: cLk

ve kazanan biz oluyoruz...

Aynen

Apple'ın tek eksisi; Fiyatı ve özgürlüğe olan bakışaçısıydı...

Telefonlarda iphone üretim kalitesine ulaşıldı, android işlevsellik olarak ios'u geçti, android market aldı başını gidiyor.
    Bir çok sektör, firma... Yaygınlaştığından dolayı iPhone dışında Androidlere de uygulama çıkarmak zorunda kaldı
    Samsung, Motorola, Sonyericsson süper telefonlar çıkardılar.
    iPhone'a 1500 liraya satılan symbian nokialardan ve katil eden bastırmatik mobile windowsdan bizi kurtardığı için teşekkür eder ruhuna el-fatiha deriz.

iPhone'un büyük abisi iPad...
    Bilgisayar ve internet kullanan %85'lik kısımın ihtiyacını karşılayan ve %15'lik kısımında %85'lik işini karşılayan
    tablet mantığını hayatımıza taşıdığı için büyük ekranlı iphone'a teşekkür eder ruhuna el-fatiha deriz. Honeycomb için yolu açık olsun deriz.

Gelgelelim bilgisayarlara...
    Malesef şu anda Mac OsX ile Windows'u boy ölçüştüremem
    Her ne kadar Vista tökezlemisinden sonra Win7 ile hafif yırtsada, bill amca şu anda Snow Leopard'a hala uzak.
    Ama Win8'den ümitliyim...
    Ayrıca fiziki olarakda apple a savaş açıldı
    All in one pcler satışa çıktı, alüminyum kasalı ışıklı klavyeli laptoplar piyasada.

Her ne kadar Apple fanatiği olsamda
    Ürün kalitesini ve içeriğini beğensemde
    fiyat politikası (özelliklede türk distribütörlerin ki) ve mobil cihazlarda insanı kısıtlayan özellikleri
    Bilgisayar işletim sistemlerinin güzel olması fakat piyasa şartlarında yaygın olan mübahtır dediğimiz için (Güzelim F yerine Q klavye gibi)

Malesef apple ile olan ilişkim bir sevgiden öteye geçemeyecek önümüzdeki dönemde

Keşke herkes senin gibi mantıklı yorumlar yapsa.. Apple fanıyım demene rağmen üstün teknloji geldiğinde ruhuna el fatiha diyebiliyorsun ne guzel!
    Bazı fanboylar beni çıldırtıyor bu yuzden ozellikle bu cevabı atma gereği hissettim

• quote:

quote:

Aynen

Telefonlarda iphone üretim kalitesine ulaşıldı, android işlevsellik olarak ios'u geçti, android market aldı başını gidiyor.
    Bir çok sektör, firma... Yaygınlaştığından dolayı iPhone dışında Androidlere de uygulama çıkarmak zorunda kaldı
    iPhone'a 1500 liraya satılan symbian nokialardan ve katil eden bastırmatik mobile windowsdan bizi kurtardığı için teşekkür eder ruhuna el-fatiha deriz.

Bilgisayar ve internet kullanan %85'lik kısımın ihtiyacını karşılayan ve %15'lik kısımında %85'lik işini karşılayan
    tablet mantığını hayatımıza taşıdığı için büyük ekranlı iphone'a teşekkür eder ruhuna el-fatiha deriz. Honeycomb için yolu açık olsun deriz.

Her ne kadar Vista tökezlemisinden sonra Win7 ile hafif yırtsada, bill amca şu anda Snow Leopard'a hala uzak.
    All in one pcler satışa çıktı, alüminyum kasalı ışıklı klavyeli laptoplar piyasada.

fiyat politikası (özelliklede türk distribütörlerin ki) ve mobil cihazlarda insanı kısıtlayan özellikleri
    Bilgisayar işletim sistemlerinin güzel olması fakat piyasa şartlarında yaygın olan mübahtır dediğimiz için (Güzelim F yerine Q klavye gibi)

Malesef apple ile olan ilişkim bir sevgiden öteye geçemeyecek önümüzdeki dönemde

Vista SP 2 ile W7 arasında çok çok görülür bi fark yok. Hatta nerdeyse hiç fark yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: terbiyesüzcanavar

Arkadaşlar şu androidi çözemedim, neden atom işlemci gibi bir işlemci koymuyorlar da onun yerine yavaş bir işlemci koyup android işletim sistemi yapıyorlar? herşey yüklense normal pc gibi? ne gerek var buna?

Enerji tüketimi yüzünden şuan için hali hazırdaki sistemler kullanılamıyor çünkü böyle taşınabilir platformlara büyük piller koyamazsın soğutmak çok dhaa zordur bu yüzden atom koymuyorlar windows çalıştırmamamasının sebebiyse windoıws çok ağır birt işletim sistemidir bir program çalıştırdığında dahi nekadar komplike çalıştığı bilsen aklıl durur bırak bide oyun oynatmaaya kalksan :D
  • PDAlar için rom çıkmayacak mı?
  • Android olan cihazlarda apple tarzı full olmayan cihazlar yalnız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamlar yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

quote:

quote:

Aynen

Vista SP 2 ile W7 arasında çok çok görülür bi fark yok. Hatta nerdeyse hiç fark yok.

pardon ama OHA nası fark yok ya? vista win7nin yanında laf bile edemez hız konusunda, stabilite konusunda..

• İster kabul edin ister etmeyin Android SPYWARE bir işletim sistemidir.
    özgürlükle hiç alakası yoktur , kulaktan dolma bilgilerle işletim sistemini övmeyi bırakın artık..
  • İpad'ler bitter diyen arkadaşlar,ipad bitmez nedeni apple müşterisinin %80 gibi bir oranı bilinçsiz kullanıcılardan oluşuyor,sırf adı apple,ipod,iphone, diye alıyorlar..
  • elma ölmez

edit:sayfa başı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 12 Ocak 2011; 20:16:57 >
  • Android 3.0 cok guzel gorunuyor, Windows un sonu geliyor bence hic kendileini yenilemiyorlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogi_can

pardon ama OHA nası fark yok ya? vista win7nin yanında laf bile edemez hız konusunda, stabilite konusunda..

Denemesi bedava. Windows Vista Ultimate x64 SP2 kur, sonra da aynı özelliklerdeki bir cihaza Windows 7 Ultimate x64 kur. Aralarında birkaç görsel detay ve fonksiyon dışında bir fark yok.

Windows Vista'yı hâlâ ilk günkü Vista sanan şu zihniyet yok mu, ölüyorum gerçekten!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miralge

İster kabul edin ister etmeyin Android SPYWARE bir işletim sistemidir.
    özgürlükle hiç alakası yoktur , kulaktan dolma bilgilerle işletim sistemini övmeyi bırakın artık..

Windows çok muhafazakardır zaten... mübarek pandoranın kutusu...

quote:

Orijinalden alıntı: Thin Lizzy

İpad'ler bitter diyen arkadaşlar,ipad bitmez nedeni apple müşterisinin %80 gibi bir oranı bilinçsiz kullanıcılardan oluşuyor,sırf adı apple,ipod,iphone, diye alıyorlar..

Onlara tavsiyeye bile gerek yok kardeş...
    Örn: Küçük sırlar dizisine blackberry sponsor oldu...
    anasını satıyim iphoneu ilahlaştıranlar 1 hafta sonra blackberry kullanmaya başladı
    e bu meret 3 seneden beri var (bold ile yeni nesile geçti) o zaman nerdeydiler
    O hava atanlar sıkıyorsa vertu telefon kullansalar ya :)
    Her baba yiğidin harcı değil.
    Senin dediğin gibi sadece iphone olsun diye
    150 liraya çin malı replika alanlar biliyorum

quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

quote:

Orijinalden alıntı: ogi_can

Denemesi bedava. Windows Vista Ultimate x64 SP2 kur, sonra da aynı özelliklerdeki bir cihaza Windows 7 Ultimate x64 kur. Aralarında birkaç görsel detay ve fonksiyon dışında bir fark yok.

Windows Vista'yı hâlâ ilk günkü Vista sanan şu zihniyet yok mu, ölüyorum gerçekten!

bende yazımın başında vista sp2 hezimetinden sonra demedim vista dedim...
    sanki vista sp2 neyin sayesinde çıktı
    win7 deki kod düzenlemelerinden sonra çıktı
    vistadaki hataları düzeltti bu arada hafif görüntü değiştirerek yeni işletim sistemi diye sattı
    yoksa sadece vistayı güncellese para mı kazanacaktı ?
    standart bill gates pazarlaması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bimilyon -- 13 Ocak 2011; 1:54:25 >

• Bu işletim sistemi pc için de var mı?
  • İpad'ın sonu geliyor
    süper bişey olmuş
  • ( ıslık sesi )

Müthiş olmuş yahu.
  • Ipad 2 çıkınca tekrar başa geçer. Ama o zamana kadar zirvede bu varmış gibi gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miralge

İster kabul edin ister etmeyin Android SPYWARE bir işletim sistemidir.

koskoca linux tabanlı , open source bir işletim sistemine spyware dediniz saçmalama rekorunu kırdınız ; sizi tebrik ediyorum.

bari neye dayanarak bunu yazdığınızı söyleseydiniz....
  • bu kadar yorumu okuduktan sonra adamları sadece tebrik etmek gerekir :D
  • ipod touch hala klasmanında en iyisi.

iphone'la aynı duzeyde cep telefonuda baya cogaldı.Daha iyileri geliyor ama iphone 5 cıkar 5 aya onlar pazara yayılana kadar.Nasıl olsa apple musterısı hazır cıkmadan milyonlar kuyrukta.

Ama apple'in ipad de oyle bsy yapması lazım ki,ancak o zaman tablet piyasasında varlıgını surdurebilsin.Hem zaten pahalı bi kere diger firmalar o konuda avantajli fiyat falan kırabilirler.Apple hiç kırmadı daha fiyat.

Bence telefon sektorunde iphone'un ios la elde ettiği başarıyı android tabletde elde edecek

Cep telefonda iphone olmez daha fenomen haline geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.