Şimdi Ara

Hunter x Hunter (2011) (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.295
Cevap
19
Favori
87.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hypelandım ama mangayı unuttum. Anime sonrasını nereden okuyabilirim ?

• PurpleEnma kullanıcısına yanıt
    sadscans|türkçe manga ve webtoon oku
    Sadscans - Hunter x Hunter Oku
    https://sadscans.com/series/hunter-x-hunter
  • Heryerde bundan bahsediyorlar heryerde agac

• Üstadın Madhouse ile sözleşmesi var mı acaba hala. Seri bittikten sonra yapılan bir film vardı Last Mission. O film çok kötüydü mesela çizim tarzı falan değişmişti mangada var mıydı öyle bir hikaye yoksa film için mi yaratıldı bilmiyorum ama acayip uyduruk bir filmdi. Seriyi yapan yönetmen ve ana ekipte yoktu madhouse farklı birilerine yaptırmış o filmi. Umarım anime kaldığı yerden devam etmeye başladığında çizimleri bok etmezler ve 2011 versiyonu müziklerin bir çoğu tekrar kullanılır çünkü müzikler epic derecede iyidi. Phantom troupe da giren kilise müziği vari acayip etkileyici müzikler, shadow beasts’in ortaya çıktığında giren mystic land müziği falan acayip etkileyici müziklere sahipti

• bende aynı fikirdeyim sadece filmler de değil 2011 versiyonu da kötü animenin.Madhouse'nin elinden geçen animeleri hatırlamıyorum ama adamlar en iyiyi en kötüye çevirmeye yemin biçmiş gibi

• edhemmun kullanıcısına yanıt

2011 animesine kötü diyorsanız hangi animeye iyi diyorsunuz gerçekten merak ettim.

• Ben Hxh'yi izlerken çok keyif almıştım ama bitirince milletin neden bu kadar göklere çıkardığını anlayamamıştım. Bana göre ortalamanın 1 tık üstü bir animeydi. Bitirip üstünden zaman geçtikten sonra anlaşılıyormuş değeri, Hxh'yi izleyeli 1.5 sene oluyor, onun gibi hissettiren bir şey izlemedim o zamandan beri. Evet hikayesi, olay örgüsü çok aşmış olmayabilir ama karakterler, mekanlar, evren o kadar uyumlu ve hoş ki ortalamayı geçtim ortalamanın 1 tık üstü demeye bile utanıyorsunuz.
    Gereksiz bir bilgi de vereyim, 1 günde en çok anime bölümü izleme rekorum Hxh'de. Hunter Exam Arc'ta 1 günde 21 bölüm izlemiştim aralıksız, çok sarmıştı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok mu bir gelisme?

• Kralın tweet'lerini takip ediyor musunuz bilmiyorum ama durumu yine kötüleşti. Ayakta zaten duramıyor, yatar pozisyonda çiziyordu geçen gün attığı tweet'te sol elini kaldırmakta zorlandığı için sağ ele geçtiğini, sağ eliyle de zorlandığını yazdı, bugün ise ayakta en fazla 10 dk durabildiğini yazmış. Bu nedenle 3 senedir de evden çıkamıyor. Bu kadar ara vermesi anlaşılır bir durum, adam yürüyemiyor bundan dolayı yaşadığı mental sorunları hayal bile edemiyorum. Buna rağmen baya bir çizim yaptı, manga muhtemelen sonbaharın sonlarına doğru devamı çıkacak.

• ekostros kullanıcısına yanıt

Twitleri gördüm. Hastalığının ne olduğu hakkında bilginiz var mı ?

• D. kullanıcısına yanıt

Uzun yıllardır belinde ciddi bir rahatsızlığı olduğu biliniyor ama tam olarak problemin ne olduğunu bilmiyorum. 2019’a kadar dışarı çıkabilecek durumdaymış 2019’dan sonra daha da kötüleşmiş artık evden de çıkamıyor sürekli uzanır pozisyonda yaşıyor. Bundan 6-7 sene önce de mental sorunları için tedavi görmüştü bir sürede hastanede yattı durumu çok iyi değil yani kralın. Twitter hesabı açması ve gördüğü ilgi ona belki moral oluyordur. Bugün “dolaşıyorum” diye tweet atmış. Yürüyebildiğinde bunu paylaşma ihtiyacı duyacak kadar mutlu oluyor düşünün

• Gecmisolsun diyelim elimizden baska bisey gelmez

• Overlord izleyen var mı bilmiyorum ama 3-4 sene aradan sonra geçtiğimiz haftalarda yeni sezonu yayınlandı Madhouse. Çizimleri gayet iyi, orjinal haline sadık kalmışlar. Olur da HxH yeni sezonu duyrulur Madhouse ile devam ederse iyi bir referans olmuş oldu. Son yıllarda animeler hızla full CGI'a dönüyor, kolay ve maliyeti düşük fakat görsel olarak berbat görünen ve bana göre anime kültürüne aykırı olan olan CGI animelerin artışı en büyük korkularımdan biri. Umarım HxH'nin geleceğinde böyle şeyler görmeyiz.

Bu arada bugün güzel bir haber geldi Togashi yeni volume kapak çalışmasına geçmiş. Kısa süre içerisinde manganın yeni sayısı çıkıyor

Overlord noveli okuyanlar animesinden nefret ediyor genellikle ama vasat adaptasyon diye. Madhouse eskisi kadar iyi bir stüdyo değil çoğu çalışanı artık stajyer, amatör falan. Madhouse eski üst seviye çalışanları şu anda MAPPA gibi stüdyolarda iş yapıyorlar.

HxH yeni bir animesinin gelme ihtimali yok, şu anda boşta kalan dünya kadar çok daha başarılı ve ilgi gören projeler var animesi beklenen veya yeni sezonu beklenen. Gidip kimse tekrar yarım kalıp kalmayacağı belli olmayan bir HxH için anime çekme topuna girmez. HxH mangası tamamen final vermeden Bleach gibi tekrar animesinin gelme ihtimali 0.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 2 Eylül 2022; 16:38:39 >
  • Yorumunuza aynen katılıyorum. HxH'ın animesinin devam edeceğini sananları görünce gülesim geliyor.

• 4 Kasım’da yeni volume çıkıyor benim gibi tüm çılgın HxH fanları için günün en güzel haberi oldu. Togashi ekibini büyütme kararı da almış. Yatalak haliyle fanlar için sınırlarını zorluyor büyük üstat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekostros -- 19 Eylül 2022; 18:38:31 >

Bekliyoruz   kara kitayi bi gorelim artik

• Shonen Jump News - Unofficialtwitter
    “HUNTERxHUNTER TV Anime will publish a 'Gon & Killua' PV on October 28th in Jump's YouTube Channel.”
    https://twitter.com/WSJ_manga/status/1580500529750609922
  • D. kullanıcısına yanıt

3 5 sayi cikarip birakmasalar bari o kadar bekledik 

• 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.