Şimdi Ara

Hunt: Showdown (2018) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
8
Favori
10.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kodu kulalndıysan tamamdır. oyun ne kadar betada kalır bilinmez. bazı oyunlar 2-3 sene betada kalıyor umarım bu o kadar sürmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: bencezekice

kodu kulalndıysan tamamdır. oyun ne kadar betada kalır bilinmez. bazı oyunlar 2-3 sene betada kalıyor umarım bu o kadar sürmez

kullandım da acayip sorunlu şuan, 1070 ile takıla takıla oynuyorum şaka gibi grafik seçenekleri yok.

steam'den tartışmaları okudum config dosyalarından düşürmeye çalışmış millet. menüye bi seçenek koymak bu kadar mı zor arkadaş

gerçi dün 1.6 GB bi update geldi yüklemedim hafta sonu biraz daha oynayıp oyun hakkında genel bir yorum yaparım.
  • Oyunun betasını oynamadım fakat videolarından ilgimi çekti. En azından farklı şeyler denemişler askeri bir FPS değil. Daha sonra geliştirici kısmında Crytek ismini gördüm ve beklentim bir anda düştü.
  • 1.6 gb lık güncelleme sonrası beta baya baya zorlaştı

yapay zeka düşman sayısı ve saldırganlığı artmış

artık yaralanınca kanın durdurulmasıda gerekiyor

vuruş hissiyatında gelişme yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bir ay önce Betaya kayıt falan yapamadım, şimdi katılmanın bir yolu yok mudur?
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    oyunu güncelle grafik ayarları geldi fakat yine çok rem yiyor ve 1060 var bende 30-40 FPS alıyorum bazı yerlerde 25. oyun zaten kapalı betada daha bunun açık betası olacak..... nihayi sürüme çıkan oyunlarda bile bug kasma oluyor daha bu oyunun yolu uzun :D ama son güncelleme ile oynayabiliyorum.. eskiden 10 fps anca veriyordu
  • Bir yerde kayıtların kapatıldığını duydum ama yine arada posta kutunu kontrol et başka şansın yok. SPAM kutusuna da bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bencezekice

Bir yerde kayıtların kapatıldığını duydum ama yine arada posta kutunu kontrol et başka şansın yok. SPAM kutusuna da bak

Pek umudum yok zaten de sitesinde ne kadar kayıt yeri varsa doldurdum, bakalım bir şey çıkacak mı?
  • bencezekice kullanıcısına yanıt
    Evet son updatelerden sonra grafik seçenekleri eklenmiş.

Dün biraz oynadım eskiye göre Fps artışı var fakat Low ve High arası Fps neredeyse hiç değişmiyor.

AA ayarları biraz etki ediyor gibi fps’ye. Hala bir shooter oyuna göre akıcılığı ve oynanabilirliği çok kötü, kapalı betaya girmeyenler çok büyük bir şey kaybetmiyorsuz. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crytek yapıyorsa GOTY adayıdır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 593.7 mb güncelleme geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beta kodu geldi

• 1080Ti ekran kartı olan ve beta koduna ihtiyacı olan varsa bana pm atsın ilk isteyene vereceğim.

Kod verilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Project Scorpio -- 19 Şubat 2018; 10:32:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu 2 büyük patchten sonra oyun benim için çok iyi duruma geldi. patchlerden önce 2 saniyede bir dona dona 10-15 fps alıyodum şimdi 30 un aşağısına düşmedi grafikleri en yükseğe çektim bir de. Öncesinde 720p resolution ve konsoldan her şeyi düşüğe almıştım yine 10 fpslerdeydi. Crytek çalışıyor :P
  • quote:

Orijinalden alıntı: smalhero

Şu 2 büyük patchten sonra oyun benim için çok iyi duruma geldi. patchlerden önce 2 saniyede bir dona dona 10-15 fps alıyodum şimdi 30 un aşağısına düşmedi grafikleri en yükseğe çektim bir de. Öncesinde 720p resolution ve konsoldan her şeyi düşüğe almıştım yine 10 fpslerdeydi. Crytek çalışıyor :P

Sisteminiz nedir? Bende bu akşam deniycem

• Amd fx 8350 ve r9 280x ve 8 gb ram var. 4 sene önce toplamıştım kerata hala daha iş görüyor . Ama şunu söyleyeyim oyun ram canavarı 7.7gb ram kullandığını gördüm bazı yerlerde. Önceleri Cpu %100 gpu %50-70 arası geziyordu. Şu an düzelttiler onu cpu %60-80 arası gpu %99 oldu
  • bana da kod gelmiş. bir inceleyelim
  • İmzada ki sistemle full ayarlarda (1080p) 40-50 fps arası çalışıyor oyun, işlemci %20-30 arası çalışıyor oyundan çok fazla birşey anlamadım ama yarın tekrar oynuycam.
  • fazladan kod olan varsa atabilir mi 1080ti ile test edebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.