Şimdi Ara

Humble Bundle, başlattığı deprem bağış paketiyle 11 milyon TL topladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
2.617
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Humble Bundle, başlattığı deprem bağış paketiyle 11 milyon TL topladı
    Humble Bundle, genellikle ucuza oyun bulabildiğimiz bir mecra ancak bu seferki haberimizde Humble’daki oyunlardan değil insani duruşundan bahsedeceğiz. 1 Mart tarihinde Humble Bundle, Türkiye-Suriye Deprem Yardım Paketi’ni duyurdu ve bu paketin tüm gelirini depremzedelere bağışlayacağını bildirdi.

Humble Bundle'dan deprem bağış kampanyası

Humble Bundle’ın sunmuş olduğu paketin içerisinde 72 oyun bulunuyor ve paketin değeri 1100 dolar. Humble, bu paketi 565 TL’lik bir fiyat ile sunuyor ve elde edilen tüm gelirin devam eden Türkiye-Suriye deprem yardımı çabalarını desteklemek için Direct Relief, International Medical Corps ve Save the Children'a gideceğini belirtiyor.

Humble Bundle, başlattığı deprem bağış paketiyle 11 milyon TL topladı
    An itibariyle Humble, 19 bin adedin üstünde bu paketten sattığını ve neredeyse 11.8 milyon TL gelir elde edildiğini söylüyor. 1 Mart tarihinde başlayan bu bağış kampanyası 8 Mart tarihine kadar devam edecek. Bu arada paketin minimum fiyatı 565 TL olarak belirlense de istenilen miktarda ödeme yapılabiliyor. Şu ana kadar yapılan bağışların ortalaması ise 600 TL’yi geçiyor. Siz de bağışta bulunmak için buradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca Bkz.Kahramanmaraş’ta depremin öncesi ve sonrasını gösteren 360 derece görüntüler

Türkiye-Suriye Deprem Yardım Paketi’nde olan bazı oyunlar

• Gotham Knights

• Ghostrunner

• Pathfinder: Kingmaker - Enhanced Plus Edition

• XCOM 2

• PayDay 2

• Euro Truck Simulator 2

• Mount & Blade: Warband

• The Inner World

• Yalnız şuan 12.5 mil
  • Tebrikler bu guzel haber icin. Bunu tum oyun firmalarindan bekleriz.
  • Oyun dünyasından da bu tür haberler duymak mutlu ediyor beni :)
  • 600 TL verip aldım da, bir şey gözükmüyor yarım saattir. Cepten giriyorum gerçi, bir de pc'den girmeyi denerim.
  • Save the Children en mantıklısı gözüküyor, AKUT falan güvenilir değil malesef diğerleri AKUT ile çalışıyor.
  • Teknoseyirinde bu haftaki haftalık gündem değerlendirmesi programında murat ve levent bey bundan bahsetmişti. hatırlatmadan geçmeyim dedim 👍
  • Türkiye-Suriye depremi diye bir şey yok. Türkiye depremi onun adı. Depremler merkez üssüne göre adlandırılır, bölgesine göre değil. Özellikle yabancılar bir yandan yardım ederken bir yandan bu tür cinliklere başvuruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 3 Mart 2023; 8:26:37 >
  • şarkıcı karsu da hollandada 2 milyar tl toplamıştı. Paralar afada gidiyor da. Paralar nerede

• Seyirsiz olursa izlenmez
  • Geçen tv de dünya kadar para toplandı millet hala çadır bulamıyoruz açız diyorlar ? eee bu paralar nereye gidiyor şimdi çıkıpta biz afrikaya yardım ettik derler ise şaşırmam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnadoluEfes -- 4 Mart 2023; 2:23:27 >
  • Düşünmeleri güzel ama şahsen Ahbap'a doğrudan bağış yapmak daha iyi bizler için.

Oyunların bazıları ücretsiz verildi, bazılarıysa kütüphanede unutulacak çöpler. Böyle toplanan bağışların kaçı deprem mağdurlarımıza ulaşacak belli değil geçen milyarlar toplandı ama su, tuvalet gibi temel ihtiyaçları bulamadıklarını yakınıyorlar.

Alanlara hayırlı olsun bu arada.
  • cem650 kullanıcısına yanıt
    Yazma öyle şeyler ya fetöcü ya dış mihrak olursun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.