Şimdi Ara

HUMAX HM-9504HD İNCELEMESİ (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
290
Cevap
4
Favori
50.654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu cihazı normal uydu olarak nasıl kullanabilirim? Digitürk üyeliğim bitmek üzere. Yenilemeyeceğim. Kurulum menüsünde sadece Eutelsat w3a var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

Arkadaşlar bu cihazı normal uydu olarak nasıl kullanabilirim? Digitürk üyeliğim bitmek üzere. Yenilemeyeceğim. Kurulum menüsünde sadece Eutelsat w3a var.

Üyeliği kapattıktan sonra digitürk uyduya sinyal gönderip uyduyu normal kullanıma açıyor diye duymuştum. Yoksa kullanamazssınız Türksatta. Müşteri hizmetlerine sorabilirsiniz.

• 6 saat oldu güncelleme yapıyor daha yarıladı , digitürkün yaptığı iş değil ,bu güncellemeleri direk usb den yapamıyor muyuz?
  • edit : yanlış konuya yazmışım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi way_big -- 1 Aralık 2015; 10:09:05 >
  • Kesin net cevap istiyorum lütfen bilen arkadaş yazsın bu dt üyeliklerinde cihaz mülkiyeti ne zamana kadar dt nin elinde oluyor örn;1 sene geçip 2. sene devam eder o da bitince halen üyelik iptalinde cihazı vermek durumundamıyız?
  • yuxeses kullanıcısına yanıt
    cihaz her türlü digitürkun 10 sene uye olsan bıle digitürk iade alıyor kutuyu
  • Bu cihazda 1080p seçeneği yok galiba 1080i var sadece.

• kayıt yapabilmek için en az kaç gb olması lazım 32gb bellek taktım olmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: berkcan123

kayıt yapabilmek için en az kaç gb olması lazım 32gb bellek taktım olmadı

konuyu hortlatacam ama bende yapamıyorum kayıt bilen biri olmazmı yahu koskoca forumda kaç gb hd takacaz en az
  • En az 250 GB olmalı diye biliyorum, yanılıyor olabilirim. Ben 320 GB hard disk ile sorunsuz kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fato65

En az 250 GB olmalı diye biliyorum, yanılıyor olabilirim. Ben 320 GB hard disk ile sorunsuz kullanıyorum.

eyvallah kardeşim teşekkür ederim
  • fato65 F kullanıcısına yanıt
    hocam harici harddisk alsak 1 tb lık kayıt yapabiliriz değil mi? sadece hdd mi oluyor :S
  • Yapabilmeniz gerekir. Ben 320GB ile sorunsuz kullanıyorum. Emin olmak için bir arkadaşınızdan ödünç alıp deneyin isterseniz, taktığınız anda diski formatlıyor, bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fato65 -- 4 Ağustos 2016; 6:39:52 >
  • Bu cihazın görüntü kalitesinden memnun değilim. Sagem İq Plus düşündüm ama 7 tl fark istediler aylık. Sagem takınca görüntüde bariz kalite artışı oluyor mu ? Ya da bu cihaz yerine başka hangi cihazı isteyebilirim ? 9505 daha iyi midir ?
  • lynx1907 kullanıcısına yanıt
    Olayın cihazla alakası yok tv ile 46ES7000 ile hangi cihazla izlesemde görüntü aynı canlılıkta aynı parlaklık.
  • BonezCrusher kullanıcısına yanıt
    Humaz 9504 hd si iyi kardes

• Ben de bunda sorun yaşıyorum. Kanallar ara ara siliniyor. Fişi çekip tekrar taratmayınca da gelmiyor. Yarın servisi arayacağım artık.
  • Arkadaşlar bu alıciyi kullanıyorum da, bunu evdeki 2. lcd televizyona nasıl bağlayabilirim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ofofyarim -- 25 Ağustos 2016; 21:47:39 >
  • ABOOO A kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı sorun oldu 2 gündür, aradım değişim istedim 9505 getirdiler şuan bir sıkıntı yok arayın değişim isteyin direk hocam
  • magnificientfx kullanıcısına yanıt
    1080p 60 fps 1080i 50 fps

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.