Şimdi Ara

Hulk vs Süperman (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
0
Favori
9.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    süpermanin sikleti thor-shazam-ww gibiler
  • Dolar hepsini alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Superman normal şartlarda baş edilebilecek bir "karakter" değil. Thor vs. dahi hikaye kalır Super man yanında. Ancak kriptonit denen meret sayesinde batman bile baş edebiliyorsa hulk'ın da şansı olur.
  • Thanos'a çerez gibi yedirilen Hulk'u savunmak bu saatten sonra imkansız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskilerdenim

süpermanin sikleti thor-shazam-ww gibiler
    Katılıyorum hocam. O zaman tartışılır işte. Silver Surfer'da eklenebilir listeye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kangal-

Düşüncene saygım var fakat ben ne zaman adres ver telefon ver gibi bişey yazdım ?? Ya da ölümüne supermanı nerde savundum ? O ölümüne sayılmıyor işte feat atıyorum olmayan bişeyi söylemiyorum.

Marvel konusunda senden bilgili değilim fakat DC konusunda bilgili olduğuna eminim (aşağılama olarak felan anlama)

Thanos Supermanı 3 yumrukta öldürür diyodun baksana. Bu fanboyluk olmuyor mu ? Neyse amacım konuyu Superman vs Thanos konusuna çevirmek değil çok sıkıldım o konudan.

Benimde düşüncelerim bunlar
    Ben bilgiden bahsetmedim. Bildiklerinede saygım var ama zıt görüşlere saygı duymamanızdan hoşlanmıyorum.
  • “Karşında bilgili biri varda sanma çünkü birkaç kişiden aldıkları üç beş hap bilgiyle burda sayfalarca tartışıyorlar. ” diye ben demedim umut :D

Karşı fikre genelde saygılıyım fakat eğer biri bana fanboy vs. derse hele feat vermekten başka bişey yapmadığım zaman. İster istemez sinirlenip kötü şeyler söylüyor insan.

• quote:

Düşüncene saygım var fakat ben ne zaman adres ver telefon ver gibi bişey yazdım ?? Ya da ölümüne supermanı nerde savundum ? O ölümüne sayılmıyor işte feat atıyorum olmayan bişeyi söylemiyorum.

Marvel konusunda senden bilgili değilim fakat DC konusunda bilgili olduğuna eminim (aşağılama olarak felan anlama)

Thanos Supermanı 3 yumrukta öldürür diyodun baksana. Bu fanboyluk olmuyor mu ? Neyse amacım konuyu Superman vs Thanos konusuna çevirmek değil çok sıkıldım o konudan.

Benimde düşüncelerim bunlar
    bilgidden bahsetmişim ama genel olarak anlatmak istediğim farklı görüş mevzusu. Hepimiz burda tartışıp zevk alalım ama seni ezdim sen cahilsin olayları samimiyetimizi bozuyor bence.
  • Ben yanlış anlamışım o zaman kusura bakma.

Daha fazla hakaret etmeyecem zaten. Ettiklerimden özür dileyecem

• bluepaw kullanıcısına yanıt
    Niye ki? Mjolnirin darbelerinden gayet etkilenir. Thorun yumruklari da Supermani etkileyecek duzeyde ki Thorun savas ve dovus bilgisi Supermanden cok ote. Supermanin hizina karsilik verebilecek yeterlilikte olursa alir. Buyusel gucleri cabasi.

• quote:

İstediğini koy karışmaz kimse :D Redskull14 koy istersen ne farkeder

Alıntıları Göster
    Kahramanbaykuş'a kayıt oldum. Sizin kullanıcı adları ney?

• quote:

Orijinalden alıntı: MichaelTownley

Alıntıları Göster
    Ben, Noralyma

Gerçek Bilgi, father

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: milyarderdahi

Niye ki? Mjolnirin darbelerinden gayet etkilenir. Thorun yumruklari da Supermani etkileyecek duzeyde ki Thorun savas ve dovus bilgisi Supermanden cok ote. Supermanin hizina karsilik verebilecek yeterlilikte olursa alir. Buyusel gucleri cabasi.
    Mjolnir darbelerinden ve yumruklarından etkilenir haklısın ancak supermanında eli sağlam bayağı.. Yani thor mjolnirle supermane 5 tane vurana kadar superman mjolnir kadar sert yumrukları thor'a 200 tane vurur bunuda hesaba katmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: MichaelTownley

Alıntıları Göster
    İkiside sağlamlar pek belli olmaz ama bence Superman akla yatkın olan isim.

Tabi sizin fikriniz farklı olabilir

• Kangal- K kullanıcısına yanıt
    Evet şu hiz meselesi can sıkıcı. DC bu isin bugunu bulmus gibi. JLnin Avengerstan guclu olmasinin muhtemelen tek sebebi bu hizdir. Superman, Thor hizinda olsa buyuk ihtimal Thor alir. Shazam, Hulk hizinda olsa Hulk alirdi bence.

Ha hiza nasil ayak uydurur bilmiyorum. Ya da Superman ne kadar hizli dovusebiliyor onu da bilmiyorum. Dovus hizinin WWden dusuk diyorlardi. Supermanin en guclu yumrugunun gucu ne boyutta? Pre 52 ve New 52de? İmp yaparsa kendi de etkilenir yaziyorlardi. Thor bir İmp ile bayilmaz sanirim. Durumlar karisik bence.

• Mortus kullanıcısına yanıt
    silver surfer bunlardan bir tık üstte hatta yarım tık bile denilebilir
  • quote:

İkiside sağlamlar pek belli olmaz ama bence Superman akla yatkın olan isim.

Tabi sizin fikriniz farklı olabilir

Alıntıları Göster
    ?

• Yanlışlıkla senden alıntı yapmışım milyarderdahi ye yazacaktım

• quote:

Evet şu hiz meselesi can sıkıcı. DC bu isin bugunu bulmus gibi. JLnin Avengerstan guclu olmasinin muhtemelen tek sebebi bu hizdir. Superman, Thor hizinda olsa buyuk ihtimal Thor alir. Shazam, Hulk hizinda olsa Hulk alirdi bence.

Ha hiza nasil ayak uydurur bilmiyorum. Ya da Superman ne kadar hizli dovusebiliyor onu da bilmiyorum. Dovus hizinin WWden dusuk diyorlardi. Supermanin en guclu yumrugunun gucu ne boyutta? Pre 52 ve New 52de? İmp yaparsa kendi de etkilenir yaziyorlardi. Thor bir İmp ile bayilmaz sanirim. Durumlar karisik bence.
    Superman new52'de God braninac'a yumruk atınca tüm alternatif evrenlerdeki braninaclar bu yumruğu hissediyordu siz çıkarın işte ne kadar güçlü olduğunu :D

Pre 52 de gerçekliği felan kırıyordu yumruklarıyla.

Thor ile Superman eşit hızda olunca ben yine belli olmaz diyorum çünkü Thor'a ne kuvvet katıyor ne dayanıklılık nede zeka :D Superman yine bu 3 kategoride önde. Thor'da güç itemleri,tecrübe de önde ayrıca büyü>kripton fizyolojisi

Hala belli olmaz yani.

Shazam desen Hulktan daha kuvvetli Hulkun hızı olsa bile alamaz bence.. Ayrıca Yıldırım'lar yıkım gücü vs. var

Superman'ın refleksleri WW'den yavaş diye geçiyor çr de çünkü WW savaşçı olarak eğitildiği için refleks gösterirken düşünmesine gerek kalmıyormuş. Superman bile önce düşünüyormuş. Bunun gibi bişey diyordu yanlış hatırlamıyosam.

Ama new52 de flash'a parmağıyla vuruyordu yani yavaş değil pek.

• quote:

Hocam verdiğiniz sitelerdeki çizgi romanları indirip hepsini okudum peki nerden devam edecem ? :D
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.