Şimdi Ara

Hulk vs batman ( hazırlıklı )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Batman hazırlıklı olucak hulkta bildiğimiz hulk.kaçıp savaşmak yok batmane artı batmobil veriyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gelin hocam

• Sizde gelin

• İki evren birleştiğinde -çok basit bir hikaye kurgusu vardı hatırladığım kadarıyla- bir versus serisi vardı. Batman Hulk ile karşı karşıya gelmişti. Onu sakinleştirip Bruce Banner'a döndürdü. Ama buna yenme denilmez.
  • Tarafsız olacaksa hulk

Ama dc Batman'ı ezdirtmeyeceğim için böyle bir kapışma olsa Batman alır

• Her türlü Hulk alır.

• hazırlıklıysa kesin batman alır.batman çizgi roman evreninde en zeki insandır.batman vs draculada draculayı tuzağa çekip güneş ışığıyla nasıl yok ettiğini hepiniz hatırlıyorsunuzdur.batman önceden düşmanının kim olduğunu nasıl olduğunu öğrenir ve buna göre plan yaparsa yenemeyeceği karakter sayısı tek hanelileri geçmez.
  • The Beyonder kullanıcısına yanıt
    bruce banner aptal mı merak ettim oda bilim insanı oda zeki ayrıcak hulk batmana tek atar
  • hocam aynen dc batmani ezdirmez ama tarafsız düşünürsek hulk alır
  • iron man hulkbuster yapıyosa batman da yapar
    yapamassa yaptırır
    koca dcde onu yapacak adam vardır heralde
  • Umut Cicen kullanıcısına yanıt
    hocam varsayımdan gitmiyelim o zaman batman hulkbuster gibi bir şey yaptırırsa hulkta wbh olur hadi batmani atomlarını bulalım deriz o yüzden sadece batmanin dövüş teknikleri ve aletlerini göz önünde bulundralım başta dediğim gibi batmane + botmobil verdim
  • İşin içine zırh felan girerse ne olursa olsun Batman alır.Tarafsız olsak bile

• Sadece klasik zırhı olucak öbür türlü başka zırhları olacaksa hulku Wbh olarak sayalım

• Aslında düşünürsek alamaz.

Aynen alamaz bence alamaz yani zaten batmani hiç sevmem hater değilim ama sevmem.

Millet sırf insan diye ve hikayesinden dolayı seviyo. Ben hiç sevmiyorum çünkü abartıyorlar yakında oaa vs Batman yaparlar. Hazırlıklıysa Batman alır derler. Hiç ama hiç sevmiyorum batmani supermanı yenmesi o kadar saçmaki...Batman supermanı yenebiliyosa;Ca supermande oaa yı yenebilir şaşırmam

Batman en sevmediğim karakterlerdendir. Ironman ı çok severim mesela yada captain america yı supermanı flashı thoru hulkuda severim. Ama Batman bana ters geliyo ve çok gıcık bence

• Bende batman hateri değilim ama hazırlıklıysa olayı canı mı sıkıyor batman popüler bir karakter bu kadar büyütülmesi o yüzden

• Hocam bir rakım vs si açında içimizi dökelim

• Takım savaşımı hocam ? Hemen açıyorum bi saniye aklıma gelmesi lazım

• Bekliyorum

• Batman istese Superman'i yenecek zekaya sahip Hulk'u da bir şekilde halleder.
  • Hazırlıklı her türlü batman
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.