Şimdi Ara

HÜKÜMET DEĞİŞSE GSS KALKAR MI? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75
Cevap
0
Favori
2.834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bom boş yapan sensin hocam, 2 yılda 2000 lira ödeyemeyen adam Amerika'ya gelip para kazanacağını sanıyor :D bom boş bir şey bu! Yata yata kazanmak istiyorsunuz ya ancak Türkiye'de yatarak yaşanabilir, diğer ülkelerde yaşamak için savaşman lazım ki size çok ters bir konu. Ayrıca o WAT yapan arkadaşın yazsın, sen niye 3. ağız olarak yazıyorsun ki? 2 ay için ABD'ye gelip ben WAT yaptım şöyle böyleydi demekle olmuyor. WAT denen sistem sana ödeyecekleri maaşın neredeyse tamamını gitmeden sen onlara ödeyerek kayıt oluyorsun ve ABD'de 2 ay orda burda çalışıp tatil bile yapmadan belki verdiğimden biraz fazlasını geri alırım dediğin bir sistemdir. Öğrenciler için bir program olduğu için de ucuz kısa dönem sağlık sigortası yaptırıyorlar. Yani 23 yıl yaşamıyorsun ABD'de, 2 ay sadece!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sensaura -- 16 Kasım 2020; 15:4:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensaura

Bom boş yapan sensin hocam, 2 yılda 2000 lira ödeyemeyen adam Amerika'ya gelip para kazanacağını sanıyor :D bom boş bir şey bu! Yata yata kazanmak istiyorsunuz ya ancak Türkiye'de yatarak yaşanabilir, diğer ülkelerde yaşamak için savaşman lazım ki size çok ters bir konu. Ayrıca o WAT yapan arkadaşın yazsın, sen niye 3. ağız olarak yazıyorsun ki? 2 ay için ABD'ye gelip ben WAT yaptım şöyle böyleydi demekle olmuyor. WAT denen sistem sana ödeyecekleri maaşın neredeyse tamamını gitmeden sen onlara ödeyerek kayıt oluyorsun ve ABD'de 2 ay orda burda çalışıp tatil bile yapmadan belki verdiğimden biraz fazlasını geri alırım dediğin bir sistemdir. Öğrenciler için bir program olduğu için de ucuz kısa dönem sağlık sigortası yaptırıyorlar. Yani 23 yıl yaşamıyorsun ABD'de, 2 ay sadece!

BLOK ilk cümleden beynim erimeye başladı 40iqnu da al git

• quote:

Orijinalden alıntı: wehrmacht

Peki piyasadan parayı nasıl çekeceksin??

Alıntıları Göster

Faiz politikalarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler akıllı davranırsa kalkar.

Yoksa nasılsa alıştılar diye devam eder.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • soulstriper kullanıcısına yanıt

Ya ne maliyesi, ne gelir testine gitmesi hocam ya, bu tur adamlar evden disari ekmek almaya bile gidemez, uyusukluk tek gercekleridir :) bosuna tavsiye verme bu adamlara :)

• quote:

Orijinalden alıntı: RevengeRain

Faiz politikalarıyla.

Alıntıları Göster

hocam o bir yöntem gibi gizükse de aslında seçenek değil.

Vergi talebi yönlendirmeye de yarar faizle çekersen eğer azdan da çoktan da gider adil olmaz.

• Tabi bedava bile olur.Bu adamlar hep bena hep bena rabbena dediğinden halka para kalmıyor harcıcak.Mecbur millet pamuk eller cebe olıuyor🤷‍♀️

• gss muhabbeti ağır saçmalıktır.

ps. acilen kaldırılmalıdır. işsizden,öğrenciden asla gss primi adı altında para toplanmamalıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muammer816 -- 16 Kasım 2020; 21:22:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Çok açık ve net evet.

Zira hasta ve araç geçiş garantilerini kaldırmak bile bütçeyi rahatlatır.
    Yediklerini geçtim.
    Kim gelirse gelsin kaldıramaz. Anlaşma yurtdışındaki türkiyeden bağımsız mahkemelerce korunuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

Kim gelirse gelsin kaldıramaz. Anlaşma yurtdışındaki türkiyeden bağımsız mahkemelerce korunuyor.

Alıntıları Göster

Öyle bir kaldırırlarki şaşarsınız.

İhalelerde yolsuzluk olduğunu ispatlamaları yeterli. Bu konuda zorlanacaklarını ise sanmam  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kalkar ama ötv kalkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: muradisdan

Alıntıları Göster

Ne alaka yav.Bu yaptıkları başta hukuksuz ve temelsiz birşey.İşsiz bireye yardım olur sen üstüne haraç alıyorsun bunun dayanağı yok.Hele batıdaki mahkemelere gitsen yolsuzluktan direk iptal olur.

O yap işlet devretler ayyuka çıktı.Çoğu iptal edilecek ve kamulaştırılacak.Yolsuzluk müessibi ile.

• e devlette gözükmüyo diye umursamadım şaaakk 2500 borç + 500faiz

• muradisdan kullanıcısına yanıt
    Bakarsın bilmem ne terör örgütüne üye oldukları ortaya çıkar, seve seve teslim ederler.

• Ben oyumu bu kadar ucuza satmazdım. Ne bileyim en azından son model bir cep telefonu falan isterdim. Gss borcu nedir? Ruhunuz fakir sizin.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

Ben oyumu bu kadar ucuza satmazdım. Ne bileyim en azından son model bir cep telefonu falan isterdim. Gss borcu nedir? Ruhunuz fakir sizin.

Ama bu aşırı saçma bir ödeme moruk parasinda değilim

• quote:

Orijinalden alıntı: hamza5806

Ama bu aşırı saçma bir ödeme moruk parasinda değilim

Alıntıları Göster

Parasında değilsen neyindesin? Adamlar senden para istiyor işte.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaman01

Parasında değilsen neyindesin? Adamlar senden para istiyor işte.

Alıntıları Göster
    Karsiliksiz para ödemek istemiyorum sacmalik

• sensaura kullanıcısına yanıt

Gelir testi mi kaldı? O gelir testine giripte kim ücretsiz gss kazanabilmiş? Çalışmıyorsun diye ücretsiz falan çıkmıyor elli tane şartı var.

Amerikada olup türkiyedeki gssye ucuz diyorsan bari isteğe bağlı bağkur yaptır emeklide olursun.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.