Şimdi Ara

Hukuktan Anlayan Abilerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün ders kayıt yaptırıyordum , zorunluları seçtim hayvan gibi kredi arttı. İlgim de olduğu için bi tek psikolojiyi seçtim seçmelilerden. Bir sürü kredim artmış oldu. Acaba tüm kredilerimi harcamam mı gerekiyodu dedim tüm seçmelileri seçtim krediler denk düşmedi 4 kredilik yer kaldı benim 2 kredim vardı. Seçmelileri hiç seçmesem bile sıkıntı olmaz mı acaba? Seçmelilerde psikoloji, türk yargı sistemi, iktisat, uygarlık tarihi, sosyal bilimler var. Hangisini seçmemi önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up.Kredi sistemi falan ben pek anlamıyorum hocam bilen el atsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ebediyatt kullanıcısına yanıt
    Ben şunu anladım, okulun zorunlu seç dediklerini başta seçicez. Okulun yönetmeliğinde .. kadar krediyi doldurmak lazım tarzı bir şey yazıyor. Mesela bizim okulda 30 krediyi doldurmak lazımmış genelde de hep 30 kredi oluyor zaten. Bu da bizim sistemde en az 2 seçmeli seçmek demek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 000cat kullanıcısına yanıt
    Daha iyi anladım hocam teşekkür ederim.Ne seçmeniz konusunda size yardimci olamayacagim kusura bakmayın.Onun için up

• Bizde zorunlu dersleri sçetikten sonra sana 3 derslik seçmeli bırakıyorlar ben bir seçmeli seçtim 60 akts’nin 56’sını doldurmuş oldum.

• İktisat’ı seç seçmeli

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.