Şimdi Ara

Hukuk veya Psikoloji Yazmazsak Ne Yazacağız? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ney aralık mi anlayamadim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Chesterfield

Amacını çok iyi biliyorum senin.Niye sinirleneyim ki ? Sen git mühendisliklerin mezunlarını araştır.Her sene 8 bin mezun veriyo 2 3 fizik sorusu yapanda mühendis oluyo.Hadi bak işine.

valla neymiş amacım söylesene :DDD herhalde 60 binden hemen çekip kendime yer açmaya çalışıyorum gizli gizli edebiyat kasıyorumdur :D bu sıkıntı mühendislikte de var ben reddetmiyorum ki. ama sizin gibi fazla hayalperest insanlarında reddetmesi komik :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wepawet

quote:

Senin gibiler oldukça psikoloji bitmez zaten merak etme.

birader bu kadar sinirlenmeye ne gerek var gerçekleri göremicek kadar mı hayalperestsiniz. benim ygs5 60 küsür her söylediğim oo tmden hazırlansana kesin 20k çekersin diyor :D bir ara uluslararası ilişkiler modaydı şimdi o patladı sıra psikolojiyi patlatmakta :D

hocam tmci olarak size katılıyorum

arkadaşların yarası var Sanırım Gazi bilgisayara saldırmışlar

bilgisayar mühendisliğinde diploma çok önemli değil

şuan Microsoft'ta çalışan 2 tane Adana bilgisayar mezunu var bilmem anlatabildim mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihilus Reyiz -- 29 Nisan 2017; 14:48:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

birader bu kadar sinirlenmeye ne gerek var gerçekleri göremicek kadar mı hayalperestsiniz. benim ygs5 60 küsür her söylediğim oo tmden hazırlansana kesin 20k çekersin diyor :D bir ara uluslararası ilişkiler modaydı şimdi o patladı sıra psikolojiyi patlatmakta :D

Tmden 20k marifet miymiş ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

quote:

quote:

Tmden 20k marifet miymiş ?

hukuk kıstası olarak yazdım onu

• sayısal alanlarda bile (tıp-diş hariç) insanlar bölüm ve iş bulma kaygısı çekiyorken tm de hukuk harici tüm bölümler sıkıntılı iyi bir okul olmadığı sürece.
  • Hukukla psikolojiyi nasıl aynı kefeye koydun. Ülkede psikoloji adına hiçbir şey yok. Yukardaki arkadaşın üslubuna değil ama söylediklerine katılıyorum. Boğaziçi psikoloji bitirsen bile sermayen olmadıgı sürece ana okulu öğretmeni falan olursun. Boğaziçi işletme bitiren biri öyle mi olur peki. O yüzden psikoloji tmdeki işsiz kalma olanağı en fazla bölüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Casper1907 -- 29 Nisan 2017; 15:58:36 >
  • Casper1907 C kullanıcısına yanıt
    Boun Işletme bitirince işsiz kalma imkanı hiç mi yok yani

• %0.1 vardır belki

• 98 liyim dediniz ya

• Casper1907 C kullanıcısına yanıt
    Nerde okuyorsun?

• Soru yanliş. Hukuk ve digerleri diye ayir. Psikoloji-pdr-sosyal hizmet bolumleri arasinda cok puan farki olmasina ragmen mezun olunca hicbir farkin kalmiyor. Ben sosyal hizmet okudum adliyede calistigim birimde psikolog ve pedagog (düz pdr mezunu) var ve ayni gorev tanimi, maas ve ozluk haklari var. Diger kurumlarda da bu boyle.kendimi gelistircem ozelde yuruycem diyorsan da aralarinda bi fark yok alacagin ucretli egitimlere bakiyor iş. Bunda da bolum ayrimi yok zaten. illa Psikoloji diye kasmayin yapistirin pdryi ya da sosyal hizmeti

• Letonya L kullanıcısına yanıt
    Haziran kardeş. Peki onca ay varken niye aralık?

• İlk defa giriyorum dedin yq bnde 98 liyim aralık kasım doğumlu olunca sonraki seneye gönderiyorlar ya okula o dan dedim kötü yapmos o zmn sizinkiler sene kaybetmek kotu
  • .koter. kullanıcısına yanıt
    eksik olma canım sağol
  • Letonya L kullanıcısına yanıt
    Geç başladığımı kim söyledi kardeş 2004 ten beri bu sektördeyiz

• pdr ve psikolojide devlete girme şansı var. hukukta aşırı büyüme var. şuan 110 bin civarı avukatız. 10 sene sonra rahat 180 bin olur. zaten yığılma olupta kendi çabanla üste çıkacağın bir alan seçmek daha iyi olabilir. mesela işletme mezunu olup yüksek lisans artı iki dil seni bir yere getirir.
  • sosyal hizmetler ve kamu yönetimi der kaçarım.
  • sosyal hizmetleri bitirdiler deniyo hocam. kamu yönetiminden bahsetmeme bile gerek yok sanırım
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.