Şimdi Ara

Hukuk veya Psikoloji Yazmazsak Ne Yazacağız?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tm öğrencisi olarak kafamdaki bir soru.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• tm cilerin işide hakikaten zor, meslek sıkıntısı çok büyük tm de Allah yardımcınız olsun
  • Iktisat dusunuyorum, matematigi sevmem de etkili oldu bu konuda ama fikir degistirirsem dediginiz gibi ya hukuk ya psikoloji..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aklım olsa mf seçerdim. Bir hukuk sevdasıdır tm yazdık şimdide soğudum memleket sağolsun

• iyi bir işletme - iktisat ?
  • İlk 8 bin yaparsan işletme var

• Bingol psikolojiyle odtü işletme iktisatı aynı kefeye koyan zihniyet..

• Anti Communism kullanıcısına yanıt
    Marmara veya İstanbul üniversitesinde ki işletme,iktisat kurtarır mı ?
  • Mezun ?

• Eurybia25 E kullanıcısına yanıt
    sana bağlı hocam ama ben illa işletme yazacaksam ilk 5 bin içindekilerden yazardım
  • ilk giriş.fakat 98 li olunca ikinciye giriyormuş gibi hissediyorum.ygs5 8 mat netiyle 100 bine girdik fakat lys de mat yapmazsak olmuyor işte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5462BC1B1 -- 29 Nisan 2017; 13:42:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • psikoloji yazda issizin allahi ol :DD suan okula kayit olsan 5 sene sonra 30 bin kisiyle birlikte is aricaksin :D

• Aralık mi

• Onu yazma bunu yazma diplomalı işşiz olarak mezun olursun diyenleri takma.Sen çok isteyerek bir bölum okursan işşiz kalmazsın.Dersleri geçeyim yeter diyen kişiyle okulunu isteyerek,severek okuyan adam arasında dağlar kadar fark var.Sen istediğin bölüme karar ver gerisi senin elinde.Şuna da adım gibi eminim psikoloji,hukuk okuma diyen adamlar köpek gibi çalışıyordur bunları kazanmak için.

• Sende gazi bilgisayar yazma o zaman ? Git 2 3 sene daha çalış tıp kazan madem bu kadar kafana takıyosun mezun sayısını ? Ne de olsa 4 5 sene sonra seninle birlikte binlerce kişi mezun olacak.

• tmciler ataga kalkti :DDD beyler pdr ve psikolojiyi arastirin veriler ortada :DD o kadar cok yuklenme var ki her sene 6000 ser kisi mezun oluyomus :DD

• Mr.Chesterfield kullanıcısına yanıt
    aynen hocam kesin psikoloji alani muhendislik kadar genistir turkiyede cok is yapar devam :D

• Senin gibiler oldukça psikoloji bitmez zaten merak etme.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Chesterfield

Senin gibiler oldukça psikoloji bitmez zaten merak etme.

birader bu kadar sinirlenmeye ne gerek var gerçekleri göremicek kadar mı hayalperestsiniz. benim ygs5 60 küsür her söylediğim oo tmden hazırlansana kesin 20k çekersin diyor :D bir ara uluslararası ilişkiler modaydı şimdi o patladı sıra psikolojiyi patlatmakta :D
  • Amacını çok iyi biliyorum senin.Niye sinirleneyim ki ? Sen git mühendisliklerin mezunlarını araştır.Her sene 8 bin mezun veriyo 2 3 fizik sorusu yapanda mühendis oluyo.Hadi bak işine.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.