Şimdi Ara

Hugo Oyunları | Türkçe Dublaj Resmi Yamalar (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
234
Cevap
73
Favori
26.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
225 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Cannon Cruise ve Magic in the Troll Woods maalesef Google tarafından onaylanmıyor, talep olursa başka bir kaynağa yükleyebilirim.

• MysteriousAeon kullanıcısına yanıt

Bu güzel ve değerli arşiv için çok teşekkür ediyorum.

Merhabalar Öncelikle Ellerinize Sağlık Arşivinizdeki Eksik Oyunlar Dediğiniz Listede Çoğu Bende Mevcut Upload Etmeye Başlayıp Linkleri Paylaşırım Yalnız biraz uzun sürecek şimdiden belirteyim

Eksik Olan Oyunlar

Eğitim Oyunları

Hugo Game Shop [Var]

Hugo: The Adventure with English [Var]

Hugo: The Adventure with English 2 [Yok]

Hugo: De första tecknen [Var]

Hugo: Utmaningen i tornet [Var]

Hugo Classic Oyunları

Hugo Classic 1 (encryption key yanlış) [Bunu Anlayamadım]

Toplama Oyunlar

Hugo Platin [Var]

Hugo Krypton [Var]

Hugo Saphir [Var]

Hugo 2 in 1 Bu Oyun Gameboy Oyunu Sanırım Gameboy İse Buda Var

Hugo Creator Oyunları

Hugo Creator: W Dżungli [Var]

Hugo Creator: Na Safari [Var]

Hugo Creator: Rodzina [Var]

Agent Hugo Creator [Var]

Hugo: Draw Comics! [Yok]

Hugo: Draw Comics! 2 [Var]

Hugo: Draw Comics! 3 - Christmas Adventure [Var]

Uygulamalar

Hugo Troll Wars [Var]

Hugo World [İOS]

Ronaldo & Hugo: Superstar Skaters [Var]

Hugo Flower Flush [Var]

Hugo Troll Race 2 [Var]

Mobil Oyunlar

Hugo in the Snow [Var]

Hugo Goes Fishing [Var]

Follow the Monkey [Var]

Earthquake [Var]

Ice Cave [Var]

Hugo: Black Diamond Fever (2 & 3) [Var]

Hugo: Cannon Cruise [Var]

Fernando and Hugo [Var]

Hugo: The Evil Mirror (2 & 3) [Var]

Agent Hugo [Yok]

Agent Hugo: Roborumble [Var]

Food Fight [Var]

Ayrıca Bende Olan Android Oyunları

Hugo Adventure [Android]

Hugo Flower Flush [Android]

Hugo Retro Mania [Android]

Hugo Safari Movies [Android]

Hugo Super Skater The Chase [Android]

Hugo Troll Race [2012] [Android]

Hugo Troll Race 2 Rail Rush [2016] [Android]

Hugo Troll Wars [Android]

Ben Eksik Olan oyunları Araştırmaya Ve İnternet Üzerinden Oynanan Oyunları Bilgisayarda Nasıl Oynayabilirim Onları Araştırıp Seriyi Tamamlamaya Çalışıyorum Eksiklikler Var Oyunların Çoğunu Test Etmedim Henüz

Birde 2 Adet Fan Games Var

Agent Hugo Los Angeles

30 Years Of Hugo

Toplamda 3 Adet Sizin Listeden Eksik Oyun Var Ayrıca Slot Oyunları Ve Webtabanlı Oyunlara İndirmek İçin Bir Çözüm Bulursam Sanırım Arşiv Tamamlanmış Olucak

Web Tabanlı Oyunlar Birtane Eksik kaldı şimdilik sırada listede olan 3 Eksik Oyun Ve Slot Oyunları Var Onlarda Biterse Komple Arşiv Tamamlanmış Oluyor Ardından Hepsini Emulatörlerle Birlikte Çalışır Hale Getirip Uploadlara Başlıyacagım inşaALLAH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aziz54 -- 25 Kasım 2023; 16:37:7 >

• Merhabalar, Terms of Service Violation hatası nedeniyle google drive'a yüklenemeyen Hugo Cannon Cruise oyununun türkçe versiyonunu, elinizde varsa dalgacı ve dişlek oyununu, zımbırtı koşu oyunu, fındık atma oyununu (bu iki oyunun adı sporty idi galiba) içerisinde abandonware yani terk edilmiş yazılımları da barındıran İnternet Archive Sitesinde (archive.org) paylaşabilir misiniz? Hatta tüm hugo oyunları bu siteye yüklenebilir bence. Bildiğim kadarıyla hugo oyunları terk edilmiş yazılım durumunda olduğu için telif konusunda da sorun yaşanmayacağını düşünmekteyim. Hem bu sayede çocukluğumuzun özellikle türkçe versiyonu olan hugo oyunları internet arşivinde bulunur ve kaybolmamış olur. Kim bilir belki bir gün çocuklarımıza da oynatırız bu oyunları :D  

Hugo Cannon Cruise (Türkçe) oyununu başka kaynaktan linkini paylaşabilir misiniz?

• Hugocu kullanıcısına yanıt

Selam, yükledim. Sadece maalesef Dalgacı ve Dişlek ile Sporty oyunları bende bulunmuyor. Buradan ulaşabilirsiniz:

ınternet archive
    Hugo Oyunları : Free Download, Borrow, and Streaming : Internet Archive
    https://archive.org/details/hugo-oyunlari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MysteriousAeon -- 25 Kasım 2023; 5:8:2 >
  • TelltaleGames VE MysteriousAeon paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

hugooyunlari.com zamanından beri takipteyim bu oyunlar ile ilgili.

Diğer bazı oyunlar ve oyunların farklı dillerdeki versiyonları için şu adrese de bakabilirsiniz.

https://www.myabandonware.com/search/q/hugo

ayrıca STINKY & BÄVER (Dalgacı ve Dişlek) ingilizce ve rusça versiyonları bu adreste mevcut.

https://www.myabandonware.com/game/stinky-baever-skogsspelen-cjt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feuerrader -- 26 Kasım 2023; 15:1:52 >

• Paylaşımlar için teşekkür ederim. Bu arada Sporty oyununu internet arşivinde buldum ama türkçesini bulamadım. Bu oyun da benden gelsin. Linki: archive.org/details/sporty-bt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hugocu -- 26 Kasım 2023; 17:59:6 >
  • Sporty için teşekkürler Hugocu ancak çalıştıramadım. Patch mi gerekiyor acaba? (Windows 11 22H2)

Birkaç link daha paylaşalım.

https://archive.org/search?query=creator%3A%22ITE+Media+ApS%22

https://archive.org/search?query=creator%3A%22ITE%22

https://archive.org/search?query=creator%3A%22ITE+Media%22

• Merhaba eski oyunları windows 10 da çalıştırmak için widescreen programı gerekiyor. Ben dgvoodooo programını kullanıyorum. Bir de oyunu çalıştırırken sağ tık yapıp özellikler uyumluluk ayarları bölümünden xp sp3 ü seç yönetici olarak çalıştır. Bu dediğim programı kullanacaksan eğer indirdikten sonra rar içerisinde MS diye bi dosya var. MS içerisinde x86 diye bir dosya var oradaki 4 dosyayı oyunun kurulu olduğu yerdeki klasöre atıyorsun. Programı google dan dgvoodoo yazıp indirebilirsin. Tüm eski oyunlar 1024x768 çözünürlüğüne ayarlandığı için bu sorun olur zaten. Hatta daha eskileri 640x480 falan olan bile var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hugocu -- 26 Kasım 2023; 20:40:24 >
  • Hugocu hızlı yanıtın için teşekkürler, hali hazırda dxwnd kullanıyorum bahsettiğin görüntü durumu için. dgvoodoo ile de denedim yine aynı şekilde intro videosundan sonra takılıyor oyun.

Çalıştıramadığım çok az hugo oyunu var bu da onlardan biri oldu maalesef :)

Yine de çok sağol.

• O yaşadığını ben de yaşadım introdan sonra donup kalıyor. ctrl alt delete yapıp tekrar oyuna dönünce oyun çalışıyor. Çok saçma bişey ama bu şekilde çalışıyor. :D

• patcH vardır aslında ama populer bir oyun değil maalesef. :)

Bazı (hugo) oyunları başka (hugo) oyunun dll ve exe leri ile çalıştırdığım oldu.

oyun içindeki dll ler eski belki onları yenilemek lazımdır. Bir ara bu yontemle de bakarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feuerrader -- 26 Kasım 2023; 21:2:50 >
  • Son bir bilgi daha vereyim. MysteriousAeon arkadaşımızın paylaşmış olduğu linkten Hugo Cannon Cruise (Türkçe) oyununu indirip çalıştıramayan varsa aşağıdaki gibi yaparak bir çözüm buldum:

1. Yine yukarıda belirtmiş olduğum widescreen programını kullanıyorsunuz.
    2. Elimde mevcut olan oyunun ingilizce sürümünün CD sindeki crack dosyasını ve streams (bu klasör olmadan cd hatası veriyor) klasörünü oyunun kurulu olduğu yere attım. Bu şekilde yapınca oyun türkçe olarak çalışıyor.

Oynayacak diğer arkadaşlara yardımcı olmak açısından internetten crack dosyasının mevcut olduğu isoyu bulabilen varsa buradan paylaşabilirse sevinirim. Ben bir kaç tane buldum ama crack dosyası mevcut değil.

• Ben de yabancı dil versiyondaki dosyaları kullandım.

ISO içinde dosya değiştirmek silmek eklemek istersen AnyBurn yazılımını öneririm.

Ben ISO olarak değil kurulu vaziyette (zip dosyasıdan çıkar oyna şeklinde) saklıyorum oyunları.

• Dalgacı ve Dişlek ve Sporty oyunlarının Türkçe versiyonları mevcut mu acaba?

• oyuncanavarı234 O kullanıcısına yanıt

Bu oyunların Türkçe versiyonları olup olmadığını bilmiyorum. Bendekiler yabancı dilde.

• TelltaleGames; siteyi açabildiniz mi? son durum nedir. Ulaşabilecek miyiz hugo oyunlarına. Launchbox için hugo kolleksiyonu yapmak istiyorum. Eğer oyunları temin edebilirsem medialarını toplayacağım. Kapak video vs. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RetroGamer44 -- 8 Aralık 2023; 22:5:40 >
  • TelltaleGames uzun zamandır sessiz. Ancak MysteriousAeon eski sitede yer alan oyunları archive.org a yükledi. Link birkaç mesaj üstte.

• Guest-C8C79990A G kullanıcısına yanıt

bende win 7 kullanıyorum. hangi emulatorde çalıştırdınız, yardımcı olursanız sevinirim

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.